gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Scav
wpusciłbyś ekipe na kawe?
1
@Kgorecki2500 panie pan , sobie usiądz i obejrzyj miodowe lata odcinek a nie pan grasz w te gry.
1
@Sinirsey Miodowe też jak kiepscy to jest taka perełka a rola kurskiego to jest oskar odrazu :P
1
@Azi bardziej właśnie po to , żeby zajumać troche sianka .
0
@cules100pro kibic na jeden konkurs ?
5
@lajcior siedzieć przy jednym stole z el jarkiem i gała , nie dziekuje ale @Kessie wpadnie.
1
@FcPortoFan1999 kryzys w 50 minucie
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 bracia kot plus jeszcze ich tata w sztabie to byla topka
0
@FcPortoFan1999 a jakaś szansa na zadymke jest? przerwanie meczu cokolwiek ?
0
@Gibbon_FCB panie to będa szachy słuchaj @FcPortoFan1999
2
@Popitek12 @blakkudium ile było tych kobiet na oko od siuu ?
0
@FcPortoFan1999 w 68 mega kryzys w doliczonym to już będziesz spał
5
Maja jest piękna , a jej sukienka taka ponętna !
0
@Popitek12 wstajesz w nocy na siku ?
2
@Arden a widziałeś foto @Comentateiro ?
1
@Czajka90 nie , bo Oski jutro na rano i będzie miał pierwszy kryzys w 45 minucie
0
Ktoś ma zamiar odpalić za 30 min szlagier Porto vs Sporting poza @FcPortoFan1999 ?
1
@FcPortoFan1999 no ja pytam ciebie , a mnie pyta @blakkudium i jest debata ? bo chyba nie za pokonanie szwecji ?
1
@FcPortoFan1999 no pytam ciebie wlasnie czy to on :D
2
@FcPortoFan1999
2
@michal26 kuzyn cioteczny @Comentateiro
4
Boziu jakby to komentował Włodek Szaranowicz !!
@FcPortoFan1999 to wtedy plus 2 m handicap !
5
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN świntuch sie obudzil
9
@APTAPT zwal i przejdzie.
0
@Stinger_ za 21 lat
1
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca dopiero pisałeś , zę spodziewałeś sie wiecej a chłop skoczył mega.
0
@Kubajnos345 atak na 3 miejsce prezes .
0
@Criss18Barca bez przesady