0

@Scav


wpusciłbyś ekipe na kawe?

1

@Kgorecki2500 panie pan , sobie usiądz i obejrzyj miodowe lata odcinek a nie pan grasz w te gry.

1

@Sinirsey Miodowe też jak kiepscy to jest taka perełka a rola kurskiego to jest oskar odrazu :P

1

@Azi bardziej właśnie po to , żeby zajumać troche sianka .

0

@cules100pro kibic na jeden konkurs ?

5

@lajcior siedzieć przy jednym stole z el jarkiem i gała , nie dziekuje ale @Kessie wpadnie.

1

@FcPortoFan1999 kryzys w 50 minucie

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 bracia kot plus jeszcze ich tata w sztabie to byla topka

0

@FcPortoFan1999 a jakaś szansa na zadymke jest? przerwanie meczu cokolwiek ?

0

@Gibbon_FCB panie to będa szachy słuchaj @FcPortoFan1999

2

@Popitek12 @blakkudium ile było tych kobiet na oko od siuu ?

0

@FcPortoFan1999 w 68 mega kryzys w doliczonym to już będziesz spał

5

Maja jest piękna , a jej sukienka taka ponętna !

0

@Popitek12 wstajesz w nocy na siku ?

2

@Arden a widziałeś foto @Comentateiro ?

1

@Czajka90 nie , bo Oski jutro na rano i będzie miał pierwszy kryzys w 45 minucie

0

Ktoś ma zamiar odpalić za 30 min szlagier Porto vs Sporting poza @FcPortoFan1999 ?

1

@FcPortoFan1999 no ja pytam ciebie , a mnie pyta @blakkudium i jest debata ? bo chyba nie za pokonanie szwecji ?

1

@FcPortoFan1999 no pytam ciebie wlasnie czy to on :D

2

@FcPortoFan1999

/photo/1 to czesio na dole ?

2

@michal26 kuzyn cioteczny @Comentateiro

4

Boziu jakby to komentował Włodek Szaranowicz !!
@FcPortoFan1999 to wtedy plus 2 m handicap !

5

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN świntuch sie obudzil

9

@APTAPT zwal i przejdzie.

0

@Stinger_ za 21 lat

1

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca dopiero pisałeś , zę spodziewałeś sie wiecej a chłop skoczył mega.

0

@Kubajnos345 atak na 3 miejsce prezes .

0

@Criss18Barca bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?