2

@LAMC_10 piwko na drogę szefie

0

@wojopancer @Kessie może być ?

0

@zadafcb Sadio Mane w dobrej formie.

2

@Frimpong jakby cie @Kessie zaprosil na piwo on stawia to idziesz?

4

@MesQueUnClub_87 @Giwera w ciemno , że mało co widziałeś z tego .
@michaleu sekundy xd

0

@Ilka co do meczyku , jakie pićko i jedzonko ?

1

@Kessie Mati w sosnowcu .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3


@FcPortoFan1999 przypadek?

1

@FcPortoFan1999 widziałem go w fortunie wesoły chłopak .

0

@Roobo to lepiej jużpisać o ekstraklasie i wdać sie w dyskusje z @FcPortoFan1999

2

@Roobo za duzo polityki prezes

0

@FcPortoFan1999 triple h + iga to jak ty i @mekston

3

@Ilka @FcPortoFan1999 na zakazie przyjadą to modne.

1

@macio_944 panie za 2 zł kiedyś to można było bawić dwa dni

17


opinia?

0

@Ilka a jajochlebki lubisz?

1

@Safrani kiedyś Nike teraz New Balance.

1

@Giwera waldemarrrr

1

@Giwera kosmos to wsystko musi wchodzić :P

1

@Giwera w tym serialu można było tak naprawde, wszystko robić , że ferdek nie lubi alko , że boczek nagle nie chce jeść itp :D poprotu a i tak wychodziło kino.

2

@Luciano99 zatrudniłbyś Araujo u siebie w firmie ?

1

@majkiii 83 pkt to , trzeba co chwile rzucać ;P

0

wytrzymać ten okres !

1

@mekston a triple h jak gra @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 szopena ?

2

@July_6_BcN jak będzie wyglądac u ciebie najbliższa godzina do meczyka prosze o relacje co będziesz robić ?

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 postawił flache bo niema co z kasą robić.

7

Ktoś już sięga po alkohol , lub jest w trakcie?

0

@TR3YWAY panie pan masz jeden cel na dziś , siłka , kebab + piwo zero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?