gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 piwko na drogę szefie
0
@wojopancer @Kessie może być ?
0
@zadafcb Sadio Mane w dobrej formie.
2
@Frimpong jakby cie @Kessie zaprosil na piwo on stawia to idziesz?
4
@MesQueUnClub_87 @Giwera w ciemno , że mało co widziałeś z tego .
@michaleu sekundy xd
0
@Ilka co do meczyku , jakie pićko i jedzonko ?
1
@Kessie Mati w sosnowcu .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FcPortoFan1999 przypadek?
1
@FcPortoFan1999 widziałem go w fortunie wesoły chłopak .
0
@Roobo to lepiej jużpisać o ekstraklasie i wdać sie w dyskusje z @FcPortoFan1999
2
@Roobo za duzo polityki prezes
0
@FcPortoFan1999 triple h + iga to jak ty i @mekston
3
@Ilka @FcPortoFan1999 na zakazie przyjadą to modne.
1
@macio_944 panie za 2 zł kiedyś to można było bawić dwa dni
17
opinia?
0
@Ilka a jajochlebki lubisz?
1
@Safrani kiedyś Nike teraz New Balance.
1
@Giwera waldemarrrr
1
@Giwera kosmos to wsystko musi wchodzić :P
1
@Giwera w tym serialu można było tak naprawde, wszystko robić , że ferdek nie lubi alko , że boczek nagle nie chce jeść itp :D poprotu a i tak wychodziło kino.
2
@Luciano99 zatrudniłbyś Araujo u siebie w firmie ?
1
@majkiii 83 pkt to , trzeba co chwile rzucać ;P
0
wytrzymać ten okres !
1
@mekston a triple h jak gra @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 szopena ?
2
@July_6_BcN jak będzie wyglądac u ciebie najbliższa godzina do meczyka prosze o relacje co będziesz robić ?
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 postawił flache bo niema co z kasą robić.
7
Ktoś już sięga po alkohol , lub jest w trakcie?
0
@TR3YWAY panie pan masz jeden cel na dziś , siłka , kebab + piwo zero.