gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 no tak to były cudenka, młody ferdek , mariolka z 17 lat
2
@1LY0 jak boczkowki liczyli pierogi i grubas jadł koło kibla XD
3
@FcPortoFan1999 no jest ich około 570 napewno z 500 widziałem bo dużo tych nowych niepodeszło mi :D ale są też fajne .
3
@1LY0 tak nie doceniałem dracza, ale to co gośc sie umie wcielic w rolie to jest kosmos :D
Odcinki z babką i edziem były sztos ale uwazam , że odejscie waldka i wtedy jak zostali we 3 też zrobili mega robote :D
5
@Giwera jak ja kocham ten serial to nawet jest wieksza miłośc niż @FcPortoFan1999 do ekstraklasy .
1
@Roobo @Kessie by u niego zarobił 50 groszy więcej niż u @Luciano99
5
@Popitek12 Patelson w belwederze !!
1
@Kessie masz adolfa na tapecie ?
2
@Marusek mają wiedze .
2
@kubix05 piękne czasy 2 zł przy sobie i jak król.
0
@FcPortoFan1999 potrenowala licytaje szacun
1
@Marusek spełnienie marzeń.
2
@FcPortoFan1999 ważne , że wesoło
2
@FcPortoFan1999 antarktyda !!
2
@FcPortoFan1999 rozwalą mistrzynie bo one zielonee.
2
@FcPortoFan1999 miłe drużyny wesoła atmosfera.
2
@blakkudium byś miał na piwo dla @Kessie
2
@Frimpong piłeś ?
1
@FcPortoFan1999 oby kara za pasywnośc .
5
@Czajka90 leki na sen wział.
3
@Popitek12 ty już 20 lat abstynecji ?
2
@Luciano99 rower można bez problemu zostawić ?
3
@FcPortoFan1999 Legia i Cracovia
0
@FcPortoFan1999 panie zawsze jesteś prawie 1 jak gol . nawet spalony
7
Ten to jest mój ulubiony krety @michal26 @Azazel_Pazuzu @Aragorn33
0
@michal26 @FcPortoFan1999 śpisz?
1
@Kessie ty lubisz frugo ?
2
@EzioAuditoreDF jeszcze siłka z @TR3YWAY
0
@MeAndSwan to panie coś ty narobił ?
0
@Jonyx dobre były ?