gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To my wyślemy @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro i git .
4
@Bolton ty masz konto na rambli to już prawie jak 50 k
0
@clyde https://www.fakt.pl/wydarzenia/wypadek-w-poznaniu-samochod-wjechal-w-przystanek-tramwajowy/th6brnz stałaś kiedyś na tym przystanku ?
5
@Popitek12 pewnie jak mu zrobisz jajecznice z 67 jaj .
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16660945#comment-16661386
Prosze o rady dla pana @VegetaPolska wzywam ekipe remontową @July_6_BcN @Kozinho. @Jakchcesz @agaFCB
0
@Popitek12 wystarczy im , że mało zarabiasz i sąsiedzi gadają .
2
@1LY0 @Giwera z tych nowych lubię jak ktoś robił Paździochom na wycieraczkę xd
6
@VegetaPolska co sie stało szefie wzywam ekipe ratunkową @Jakchcesz @Kozinho. @MesQueUnClub_87
1
@Safrani łks ma duży zjazd to samo na siatkówke gdzie chodzilo duzo , chodzi garstka to samo piłka .
1
@Ilka w sensie nie ja chce, tylko republika chce ja kibicje Stali rzeszów, i zawsze dobre relacje z Widzewem a kosa z łks :D
2
@Batys kłaniam sie szefie :P
1
@July_6_BcN a masz takie coś , że goście jak sie wyzywają to na żarty na loozie, a laski to leca mocne kurr i koniec znajomości ?
1
@FcPortoFan1999
1
@Giwera albo niech obejrzy odcinek Portier kiepskich :D
0
@FCB_dimiC @Fog_W_1899 opinia?
0
@FcPortoFan1999 o to , żeby wkurzyć @Ilka dlatego tylko Widzew .
1
a to .... @FcPortoFan1999 @Safrani sprawdziłem i tak było.
1
@FcPortoFan1999 trudno i tak sto lat.
0
@FcPortoFan1999 sto lat szefie,
2
Robercik dawaj siano bo @Kessie czeka.
1
0
@FcPortoFan1999
w sumie
1
Karol Nawrocki z pewnością się tego nie spodziewał. Prezydent naszego kraju zagościł na trybunach podczas niedzielnego meczu PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmował Raków Częstochowa (3:1). Gdy tylko pojawiła się informacja o jego obecności, z trybun słychać było donośne gwizdy.
@FcPortoFan1999 oh karol
2
@Luciano99 za 100 to @Kessie by 2 tyg bawił
4
@FcPortoFan1999 jak tam @Kessie na ataku i @Comentateiro na obronie to lipa.
1
@FcPortoFan1999 no ale kategoria fajna , że można wybrać ja bym brał sport ;P
1
@FcPortoFan1999 ostrzeżenie a dali 800 xd
1
@FcPortoFan1999
2
@kundee ddddddxddd
0
@Bocheno1 ty już nagrzany o 16 ?