8


To my wyślemy @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro i git .

4

@Bolton ty masz konto na rambli to już prawie jak 50 k

5

@Popitek12 pewnie jak mu zrobisz jajecznice z 67 jaj .

0

@Popitek12 wystarczy im , że mało zarabiasz i sąsiedzi gadają .

2

@1LY0 @Giwera z tych nowych lubię jak ktoś robił Paździochom na wycieraczkę xd

6

@VegetaPolska co sie stało szefie wzywam ekipe ratunkową @Jakchcesz @Kozinho. @MesQueUnClub_87

1

@Safrani łks ma duży zjazd to samo na siatkówke gdzie chodzilo duzo , chodzi garstka to samo piłka .

1

@Ilka w sensie nie ja chce, tylko republika chce ja kibicje Stali rzeszów, i zawsze dobre relacje z Widzewem a kosa z łks :D

2

@Batys kłaniam sie szefie :P

1

@July_6_BcN a masz takie coś , że goście jak sie wyzywają to na żarty na loozie, a laski to leca mocne kurr i koniec znajomości ?

1

@FcPortoFan1999

/photo/1 chyba coś tu nie tak

1

@Giwera albo niech obejrzy odcinek Portier kiepskich :D

0

0

@FcPortoFan1999 o to , żeby wkurzyć @Ilka dlatego tylko Widzew .

1

/photo/1
a to .... @FcPortoFan1999 @Safrani sprawdziłem i tak było.

1

@FcPortoFan1999 trudno i tak sto lat.

0

@FcPortoFan1999 sto lat szefie,

2


Robercik dawaj siano bo @Kessie czeka.

1

aha

0

@FcPortoFan1999


w sumie

1

Karol Nawrocki z pewnością się tego nie spodziewał. Prezydent naszego kraju zagościł na trybunach podczas niedzielnego meczu PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmował Raków Częstochowa (3:1). Gdy tylko pojawiła się informacja o jego obecności, z trybun słychać było donośne gwizdy.
@FcPortoFan1999 oh karol

2

@Luciano99 za 100 to @Kessie by 2 tyg bawił

4

@FcPortoFan1999 jak tam @Kessie na ataku i @Comentateiro na obronie to lipa.

1

@FcPortoFan1999 no ale kategoria fajna , że można wybrać ja bym brał sport ;P

1

@FcPortoFan1999 ostrzeżenie a dali 800 xd

1

@FcPortoFan1999

chyba tak

2

@kundee ddddddxddd

0

@Bocheno1 ty już nagrzany o 16 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?