gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
i tak to jest.
6
@Ilka ale w dawnych czasach wiedziałeś , że piszesz z kobietą teraz to pewnie @Kessie chce na piwko
0
@Popitek12 z ilu jaj jajecznica?
1
@Kgorecki2500 @Popitek12 to ty ?
2
@FcPortoFan1999 o ty łobuzie a @LAMC_10 @Czajka90 i @mekston zaraz ci powiedzą pare słów.
3
@FcPortoFan1999 widze swoje w życiu zrobiłeś.
3
@Luciano99 @MateS zadowolony?
1
@FcPortoFan1999 Kulisy rozstania Feio z Radomiakiem ????
„Współpraca z nim jest bardzo trudna. Krzyki, wyzwiska, awantury. Nikt za nim nie będzie płakał. Chciał absurdalną odprawę z Radomiaka, ale z drugiej strony możesz tego oczekiwać, jeśli podpisałeś kontrakt na 2,5 roku. Trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, żeby liczyć na to, że Feio zostanie w klubie do 2028 roku” -
@m_borzecki
3
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa jest wszędzie .
0
@Aragorn33 @FcPortoFan1999 jak można dostać kraty , mając 200 lat?
2
@Comentateiro żyjesz?
1
@FcPortoFan1999 https://x.com/PrinceRollo1/status/2032556910935675198
operator top
0
@vangoor masz 5 zł na piwo ?
1
@michal26 ty taki kumaty czasem , a czasem to boje sie , że głosujesz na lewice żarcik :P
0
@michal26 panie zaraz polecisz !
0
@michal26 odznacz jednego :P
6
@tomek8756 @Kessie ile by za to było picia z @blakkudium
3
@Rifek w biurofax.
0
@Kessie ty coś wypłacisz?
3
@TR3YWAY zrób dzis trica i nie pier..
8
@Kessie wtedy idziesz do kantorka.
0
@FcPortoFan1999
kanapa?
0
@FcPortoFan1999
opinia o tej pani ?
1
@Ilka zero bo @Kessie wszystko ukradnie :( ale jak ci wejdzie kuponik to szacun , kierowniczko.
1
@FcPortoFan1999
legenda
1
@Ilka 5 ziko pani kochana to masz piwerkoo.
7
@Bolton zrób blika @Kessie na pizze bo ma smaka.
0
@FcPortoFan1999 Radomiak przypadkiem dziś strzeli samobója?
2
@FcPortoFan1999 szkoda, bo teraz by grali i by były emocje.
1
@Pedri16Future Dobry odcinek @Szklaner @Giwera