0

@FcPortoFan1999


i tak to jest.

6

@Ilka ale w dawnych czasach wiedziałeś , że piszesz z kobietą teraz to pewnie @Kessie chce na piwko

0

@Popitek12 z ilu jaj jajecznica?

1

2

@FcPortoFan1999 o ty łobuzie a @LAMC_10 @Czajka90 i @mekston zaraz ci powiedzą pare słów.

3

@FcPortoFan1999 widze swoje w życiu zrobiłeś.

3

@Luciano99 @MateS zadowolony?

1

@FcPortoFan1999 Kulisy rozstania Feio z Radomiakiem ????



„Współpraca z nim jest bardzo trudna. Krzyki, wyzwiska, awantury. Nikt za nim nie będzie płakał. Chciał absurdalną odprawę z Radomiaka, ale z drugiej strony możesz tego oczekiwać, jeśli podpisałeś kontrakt na 2,5 roku. Trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, żeby liczyć na to, że Feio zostanie w klubie do 2028 roku” -

@m_borzecki

3


@FcPortoFan1999 Ekstraklasa jest wszędzie .

0

@Aragorn33 @FcPortoFan1999 jak można dostać kraty , mając 200 lat?

2

@Comentateiro żyjesz?

0

@vangoor masz 5 zł na piwo ?

1

@michal26 ty taki kumaty czasem , a czasem to boje sie , że głosujesz na lewice żarcik :P

0

@michal26 panie zaraz polecisz !

0

@michal26 odznacz jednego :P

6

@tomek8756 @Kessie ile by za to było picia z @blakkudium

3

@Rifek w biurofax.

0


@Kessie ty coś wypłacisz?

3

@TR3YWAY zrób dzis trica i nie pier..

8

@Kessie wtedy idziesz do kantorka.

0

@FcPortoFan1999


kanapa?

0

@FcPortoFan1999


opinia o tej pani ?

1

@Ilka zero bo @Kessie wszystko ukradnie :( ale jak ci wejdzie kuponik to szacun , kierowniczko.

1

@FcPortoFan1999


legenda

1

@Ilka 5 ziko pani kochana to masz piwerkoo.

7

@Bolton zrób blika @Kessie na pizze bo ma smaka.

0

@FcPortoFan1999 Radomiak przypadkiem dziś strzeli samobója?

2

@FcPortoFan1999 szkoda, bo teraz by grali i by były emocje.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?