gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 @FcPortoFan1999 do odpowiedzi.
0
@Mroziu a jaki wzrost?
1
@Gary lepiej być chudym niż 160 i 90 kg :P
2
@Mroziu walnij piwko i chipsy i git
3
@MesQueUnClub_87 panie za ramke fajek to masz 2 lachy kiełby na grilka ;P
0
@LjakRoberciik prezes po pracy , browarek i na bulwary bo pogoda jest.
0
@mekston Oski dopiero odpisze o 15
2
@Szklaner panie ferdku pan sie wódki napij @Giwera
2
@Ilka nie , wręcz na odwrót to może być dobry dzień :)
0
@Zieliniak ciekawe info dzieki.
1
@clyde masz konto tyle lat, pąmiętasz co tu sie działo w 2013 kto był tutaj zadymiarzem itp ?
1
@Jakchcesz przypominaly sie stare czasy ?
1
Szybko zasypiacie czy sie wiercita ?
0
@agaFCB to ty musisz mieć nogi jak milion dolarów.
2
@Bernard777 stadion Zawiszy mega klimatyczny do zadymy @FcPortoFan1999
0
@michal26 błagam napisz coś potem kocham dymy i twoje analizy .
2
@Bernard777 Avia vs Zawisza puchar Polski narodowy szkoda to byłby klasyk @FcPortoFan1999
0
@michal26 czekamy na twoj komrntarz polityczny
8
@olejtm a ty bierz Kaczyńskiego do siebie .
0
@Popitek12 @FcPortoFan1999 ma 100 k
1
@July_6_BcN masz więcej na koncie czy więcej adoratorów?
0
@TR3YWAY a ramblowiczki?
1
@FcPortoFan1999 to prawie jakby ,Paweł Janas objął Pogoń Siedlce ?
3
@Lanosss pozdrów @FcPortoFan1999
4
@Ryoumen sugerujesz ,że @Kessie ma większego niż reszta rambli?
2
@LAMC_10 piwko na drogę szefie
0
@wojopancer @Kessie może być ?
0
@zadafcb Sadio Mane w dobrej formie.
2
@Frimpong jakby cie @Kessie zaprosil na piwo on stawia to idziesz?
4
@MesQueUnClub_87 @Giwera w ciemno , że mało co widziałeś z tego .
@michaleu sekundy xd