2

@1LY0 @Giwera jeszcze odcinek portier haha ale to jest złoto :D

8

@Luciano99 czyli straci :)

0

@Ilka włosy kucyk czy kręcone ?:P

0

@July_6_BcN jakbyś sie z @Kessie zatrzasnęła w windzie to co robisz?

0

@Popitek12 a mówia ci dziendobry ?

0

@Popitek12 a sąsiedzi wiedzą ile zarabiasz?

3

@Kessie i co tam wygrzebałeś ? kuflowe mocne ? @blakkudium

0

@Ilka szukamy cie teraz na zdjęciach z meczu :P

2

@1LY0 tak badura też spoczko dodał klimatu, jak kupował zawsze u malinowskiej i ona tylko menele nie sikać mi koło sklepu :D @Giwera

2

@Giwera wujka władka widziałem na żywo strasznie już widać schorowany i ledwo zipie ale też potrafił robic cuda :D

2

@1LY0 hah ja lubie jak boczek kozaczył , ze mało mięcha w kebsie :D

4

@FcPortoFan1999 babka jak była kibolem zgredzik :D kino @Giwera @1LY0

2

@Giwera tak nowy waldek dramat , stary dawał czadu śmiechem

2

@FcPortoFan1999 no tak to były cudenka, młody ferdek , mariolka z 17 lat

2

@1LY0 jak boczkowki liczyli pierogi i grubas jadł koło kibla XD

3

@FcPortoFan1999 no jest ich około 570 napewno z 500 widziałem bo dużo tych nowych niepodeszło mi :D ale są też fajne .

3

@1LY0 tak nie doceniałem dracza, ale to co gośc sie umie wcielic w rolie to jest kosmos :D
Odcinki z babką i edziem były sztos ale uwazam , że odejscie waldka i wtedy jak zostali we 3 też zrobili mega robote :D

5

@Giwera jak ja kocham ten serial to nawet jest wieksza miłośc niż @FcPortoFan1999 do ekstraklasy .

1

@Roobo @Kessie by u niego zarobił 50 groszy więcej niż u @Luciano99

5

@Popitek12 Patelson w belwederze !!

1

@Kessie masz adolfa na tapecie ?

2

@Marusek mają wiedze .

2

@kubix05 piękne czasy 2 zł przy sobie i jak król.

0

@FcPortoFan1999 potrenowala licytaje szacun

1

@Marusek spełnienie marzeń.

2

@FcPortoFan1999 ważne , że wesoło

2

@FcPortoFan1999 antarktyda !!

2

@FcPortoFan1999 rozwalą mistrzynie bo one zielonee.

2

@FcPortoFan1999 miłe drużyny wesoła atmosfera.

2

@blakkudium byś miał na piwo dla @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?