gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@1LY0 @Giwera jeszcze odcinek portier haha ale to jest złoto :D
8
@Luciano99 czyli straci :)
0
@Ilka włosy kucyk czy kręcone ?:P
0
@July_6_BcN jakbyś sie z @Kessie zatrzasnęła w windzie to co robisz?
0
@Popitek12 a mówia ci dziendobry ?
0
@Popitek12 a sąsiedzi wiedzą ile zarabiasz?
3
@Kessie i co tam wygrzebałeś ? kuflowe mocne ? @blakkudium
0
@Ilka szukamy cie teraz na zdjęciach z meczu :P
2
@1LY0 tak badura też spoczko dodał klimatu, jak kupował zawsze u malinowskiej i ona tylko menele nie sikać mi koło sklepu :D @Giwera
2
@Giwera wujka władka widziałem na żywo strasznie już widać schorowany i ledwo zipie ale też potrafił robic cuda :D
2
@1LY0 hah ja lubie jak boczek kozaczył , ze mało mięcha w kebsie :D
4
@FcPortoFan1999 babka jak była kibolem zgredzik :D kino @Giwera @1LY0
2
@Giwera tak nowy waldek dramat , stary dawał czadu śmiechem
2
@FcPortoFan1999 no tak to były cudenka, młody ferdek , mariolka z 17 lat
2
@1LY0 jak boczkowki liczyli pierogi i grubas jadł koło kibla XD
3
@FcPortoFan1999 no jest ich około 570 napewno z 500 widziałem bo dużo tych nowych niepodeszło mi :D ale są też fajne .
3
@1LY0 tak nie doceniałem dracza, ale to co gośc sie umie wcielic w rolie to jest kosmos :D
Odcinki z babką i edziem były sztos ale uwazam , że odejscie waldka i wtedy jak zostali we 3 też zrobili mega robote :D
5
@Giwera jak ja kocham ten serial to nawet jest wieksza miłośc niż @FcPortoFan1999 do ekstraklasy .
1
@Roobo @Kessie by u niego zarobił 50 groszy więcej niż u @Luciano99
5
@Popitek12 Patelson w belwederze !!
1
@Kessie masz adolfa na tapecie ?
2
@Marusek mają wiedze .
2
@kubix05 piękne czasy 2 zł przy sobie i jak król.
0
@FcPortoFan1999 potrenowala licytaje szacun
1
@Marusek spełnienie marzeń.
2
@FcPortoFan1999 ważne , że wesoło
2
@FcPortoFan1999 antarktyda !!
2
@FcPortoFan1999 rozwalą mistrzynie bo one zielonee.
2
@FcPortoFan1999 miłe drużyny wesoła atmosfera.
2
@blakkudium byś miał na piwo dla @Kessie