1

Oni współpracują tak celowo, jest dużo prościej i opłacalniej. Wg mnie za niska stawka, żeby się w to bawić. Po 2 latach będzie to dla Ciebie nieopłacalne. Jak nie masz żadnego pomysłu, to się nie otwieraj działalności, bo Ci 2 lata niskich opłat zlecą bezpowrotnie dla paru złotych zysku.

1

Idź do księgowej na konsultacje. Tam się dowiesz o kosztach prowadzonej działalności i wtedy będziesz mogła podjąć decyzję. Wg mnie mooooże Ci się to opłaci przez pierwsze dwa lata, ale to wątpliwe. Osobiście na infolinię bym nie szedł, ale to Twój wybór.

0

Polecam osobowy :)

dopisałeś "kompakt"... to trochę zawęża pole poszykiwań.

0

Miałem takie wkładki, ale wpierw zainwestuj w dobre, wygodne, skórzane buty! Żadne wkładki nic nie dadzą, jeżeli buty są średnie....

0

whisky z colą? fuuuuj.

0

Przedłuż umowę na rok bez telefon (kup osobno). Powinno wyjść dużo taniej.

0

Stan na dzień 07.07.17 godz, 18:37:
25% Real, 25% Barca, 25% Betis, 25% coś szalonego....

1

Ty nigdzie nie jedź przede wszystkim, jak chcesz polepszyć swoją sytuację. Jedyna możliwość, żeby sprawdzić, co do Ciebie czuje, to nie kontaktować się z nią przez tydzień. Jak Cie kocha, to się odezwie, a jak nie, to wiadomo. Kolejna sprawa, to jak będziesz teraz za nią biegał i błagał o kolejną szansę, to będziesz już to robił zawsze! Pamiętaj o tym.

2

Nie da się, od teraz już zawsze włosy będą Ci rosły w tym nowym kolorze :) A poważnie, to albo zetnij się na krótko, albo poczekaj aż odrosną nowe. Albo przefarbuj się na inny kolor.

5

Nie zmieniaj się dla dziewczyny. Znajdź sobie taką, przy której będziesz sobą! Poza tym, jak już się rozstaliście, to ja bym drugi raz tego samego nie zaczynał. Trzymaj się!

0

Powoli już to nudne, ale ewidentnie widać, że nie zna siostry NEymara....

0

Ale one nie były polecone.... Te o których myślisz, to sprzątały dom przyjaciela chłopaka siostry Neymara. Ale nasz prezydent się pomylił i ściągnął nie te co trzeba.

0

Morze to tej imię sprzątaczki??

0

A mi kiedyś wmawiali: musisz codziennie ciężko trenować, odżywiaj się zdrowo, nie pij alko, itp... a to wszystko bzdury!! Recepta jest prosta, mianowicie poznaj siostrę Neymara.

edit: z 4mln pewnie 3 będzie "ojczulek" brał

28

yyyy.... to gdzie mieszka ta siostra NEymara? Mi 1 mln za sezon wystarczy.

17

Na końcu zabrakło pytania: ile waży samochód stojący 2 przecznice dalej? albo tego typu....

0

A Dawidowicz gra dalej... coś niesamowitego.

0

Ślepy trener, ciekawe kiedy zrobi zmiany, w 90 min?

0

Zaraz mu powiem, żeby wyrażał się inaczej. :) Na przyszłość: masz taki przycisk na pilocie, co Ci wyciszy dźwięk. Ja akurat lubię tę jego bezpośredniość.

3

W tym wypadku ma racje, Dawidowicz już dawno powinien zejść z boiska, albo najlepiej nie wychodzić na nie.

0

i teraz postaw w takich meczach: ilość bramek +15....

26

Zaraz dojdziemy do momentu, w którym Gomes będzie droższy od Verrattiego.

0

No i kolejny trener do zwolnienia:

International - Club Friendlies
live 90+9'ASC St. Paul 0 - 18 Wolfsberger AC

3

Po następnym sezonie to pewnie na wypożyczenie odejdzie.... i tak do końca kontraktu.

8

Zostańmy przy tym, że Gomes jest młody i perspektywiczny, to może ktoś go kupi za chociaż 30 mln.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak chcesz tanio, to sam spróbuj. Na necie jest wiele filmów instruktażowych.

0

JEst napisane, że licencja jest tylko na te kraje.

0

jak jestes w Niemczech Szwajcarii lub Austrii to mam dobry link.

5

Ewidentnie powinien wiedzieć, że dziś strzela się 14,7 bramki, a nie 15...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?