0

Gerarda można przeżyć, ale Vidal i Rakitic...

0

Wiesz,że prócz tego portalu istnieje jeszcze program tv na internecie? a nawet kilka?

9

Bez przesady, każdy wie o kogo chodzi. Jak Ney mówił na Suareza gruby to nikomu nie przeszkadzało, a zmienisz żartobliwie nazwisko Neya i już problem?

0

Kurs na Barce 2,0 - stawiacie??

0

Pewnie się oświadczyłeś podczas skoku.... i nie chciałeś jej oddać spadochronu. :) Gratulacje!

0

A nie wspomniał, że Paulinho jest za słaby??

0

Tak jest!!! 2:1

2

Dokupić jeszcze koperek, trochę chrzanu, soli... zalać go wodą i za kilka dni będzie smaczny, małosolny ogórek.

0

On nie uratuje ani ich, ani nas...

0

Dokładnie tak jest. Zanim się z kimś zaręczy, warto pomieszkać razem chociaż rok... wtedy można poznać zwyczaje, wady i zalety drugiej osoby i mieć pełny obraz osoby, z którą chcesz dzielić życie :)

7

Dzień dobry, nasz zarząd nic nie może zrobić. Liv nie zgadza się na jego TR i koniec. Masz jeszcze garść przecinków na następny raz (,,,,,,,,,) - będzie się lepiej czytać. Pozdro z suchej krainy, gdzie burze nie doszły.

1

Stary, w jakim on byłby szoku, gdyby uświadomił sobie, że w j. polskim myśli :)

1

Moim zdaniem wygrała wśród kobiet...

1

A już myślałem, że się pomylą i mi wyślą....

0

nie dziś, tylko za kilka godzin...

0

Czyli wrócisz w przeciągu kilku godzin. ;)

13

Bul???? Panie Prezydencie, jeszcze się Pan nie nauczył?? ;)

0

Dogadać die z Atletico i Antkiem, żeby w zimę do nas przyszedł, wtedy już będą mogli kupować. Dokupić Seriego i Inigo i ładnie podziękować BVB i Liv. Zamiast 280 wydamy ze 180 i wszyscy będą zadowoleni...

18

Cwaniaki, nie napisali w który piątek;)

1

MU obrazuje poziom ligi angielskiej. Ciekawe, jaka jest realna jakość Coutinho. Odjidja na tle ekstraklasy też prezentował się wybornie. Mam nadzieję, że nie kupimy piłkarza za 120 mln, który będzie na poziomie S.Roberto.

2

Wszystko w normie: wrzutka + spalony = gol.

2

to my go 2 razy kupujemy?? Cena podwójna!

2

Szejku zrobił biznes życia, 222 mln za brazylijską gwiazdeczkę, a mógł kupić 18x!! Deulofeu...

36

Jednym z warunków dołączenia Deulofeu do Barcy, było pozbycie się Neya lub Messiego, a że wybór był oczywisty, to Neya nie ma już w klubie. Deulofeu przez ostatnie 5 lat ukrywał swój talent, żeby Barca zarobiła, jak najwięcej na Neymarze. Ostrzegam, że piwo dopiero otwieram, miłego oglądania :)

0

Seri gra we Francji, a tam chyba nie ma żadnych klauzuli?

2

Nie rozumiesz. W tej cenie to kupisz co najwyżej rower, nie skuter...

1

To może rower?

5

1. Kto chce kupić?
2. Ile ten ktoś ma kasy?

0

Lepiej jakby karne były.

9

Trzymaj:
OFICJALNIE!! Będzie padać jeszcze przez godzinę!
na więcej bym dziś nie liczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?