0

a telewizory ogarniasz? :) Kiedyś się interesowałem, ale teraz już czasu nie ma....

0

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Myślę, że w pakiecie z PS kupię nowy tv :) Od dłuższego czasu myślę nad większym tv.

0

Pytanie do amatorów Playtation:
Mam obecnie PS3 i chciałbym dzieciakom kupić PS4, jaką wersje polecacie? Kupić teraz, czy poczekać na jakiś nowszy model, bo może zaraz wychodzi?

2

Jedyna osoba jaką Bartek może zakontraktować z Monaco:
http://i.iplsc.com/-/0001TRH5OLY3G47L-C411.jpg
:)

0

Teraz to możemy go, co najwyżej za 80 mln kupić.... niech się bujają...

2

Lasagne

22

Ale przeczytać możesz, nikt nie napisał: zrozumieć... :)

7

Z perfumami, to jak z kobietami, najlepiej jak sam wybierzesz :)

0

Zmałpował od Guardioli...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Z tego co się orientuję, to w szpitalu nie wymagają żadnych numerów, żeby się leczyć...

0

Zgadzam się, dodatkowo w zeszłym sezonie, przy odrobinie szczęścia, mogliśmy wygrać ligę.

ps Jak się musi czuć Deulofeu, nikt go nie wymienia jako wzmocnienie, ani do wywalenia... nikt go w ogóle nie wymienia, tak jakby go nie było :)

5

Chciałbym kiedyś zobaczyć, jak on gra 4 mecze pod rząd :)

0

Gdyby tak na ulicy siedzaiał, to można by go z bezdomnym pomylić :)

0

Cou to plan B, my wciąż walczymy o Verrattiego przecież. Nam potrzebny jest plan C i w razie co nawet D!

0

I o to mi chodziło włączając Mathieu do rozmowy... kolejnemu nie potrafią znależć klubu. A najgorsze jest to, że mamy jeszcze z 10 takich, którym klubu nie znajdą.

0

Czyli rozwiązanie kontraktu za zasługi :)

0

Wszyscy już zapomnieli o Mathieu...

0

Mam skończyć. bo ty tak chcesz? heh

0

Benfica leci po tryplet!!!

0

Może wodę na makaron wstawił i czeka...

0

równierz??

7

No to Bartek z Robertem teraz na kolanach do Nicei i błagać Misiaczka, żeby przeszedł :)

0

Wypożyczenie, pewnie z dopłatą z naszej strony, na 5 lat, a potem oddamy za darmo!

0

Głupia sprawa... ma ktoś linka do meczu? Nie chcę już schodzić na dół oglądać...

0

Marzenie jest, teraz zacznij tam szukać pracy i mieszkania i wtedy nic nie stoi na przeszkodzie :)

0

Są jeszcze miejsca, gdzie nie ma ich tak dużo, a czasem nie ma ich wcale...

0

Ja akurat, kiedyś przejeżdzałem przez Bawarię, jakoś mi się spodobało i po pewnym czasie zamieszkałem tu.

0

Wyjazd to nie jest nic niemożliwego, trzeba tylko nakreślić sobie plan działania, nazbierać trochę kasy i można jechać....

0

no pewnie: razem z żoną i dziećmi. Z innymi też można gadać, tyle że po niemiecku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?