hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a telewizory ogarniasz? :) Kiedyś się interesowałem, ale teraz już czasu nie ma....
0
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Myślę, że w pakiecie z PS kupię nowy tv :) Od dłuższego czasu myślę nad większym tv.
0
Pytanie do amatorów Playtation:
Mam obecnie PS3 i chciałbym dzieciakom kupić PS4, jaką wersje polecacie? Kupić teraz, czy poczekać na jakiś nowszy model, bo może zaraz wychodzi?
2
Jedyna osoba jaką Bartek może zakontraktować z Monaco:
http://i.iplsc.com/-/0001TRH5OLY3G47L-C411.jpg
:)
0
Teraz to możemy go, co najwyżej za 80 mln kupić.... niech się bujają...
2
Lasagne
22
Ale przeczytać możesz, nikt nie napisał: zrozumieć... :)
7
Z perfumami, to jak z kobietami, najlepiej jak sam wybierzesz :)
0
Zmałpował od Guardioli...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Z tego co się orientuję, to w szpitalu nie wymagają żadnych numerów, żeby się leczyć...
0
Zgadzam się, dodatkowo w zeszłym sezonie, przy odrobinie szczęścia, mogliśmy wygrać ligę.
ps Jak się musi czuć Deulofeu, nikt go nie wymienia jako wzmocnienie, ani do wywalenia... nikt go w ogóle nie wymienia, tak jakby go nie było :)
5
Chciałbym kiedyś zobaczyć, jak on gra 4 mecze pod rząd :)
0
Gdyby tak na ulicy siedzaiał, to można by go z bezdomnym pomylić :)
0
Cou to plan B, my wciąż walczymy o Verrattiego przecież. Nam potrzebny jest plan C i w razie co nawet D!
0
I o to mi chodziło włączając Mathieu do rozmowy... kolejnemu nie potrafią znależć klubu. A najgorsze jest to, że mamy jeszcze z 10 takich, którym klubu nie znajdą.
0
Czyli rozwiązanie kontraktu za zasługi :)
0
Wszyscy już zapomnieli o Mathieu...
0
Mam skończyć. bo ty tak chcesz? heh
0
Benfica leci po tryplet!!!
0
Może wodę na makaron wstawił i czeka...
0
równierz??
7
No to Bartek z Robertem teraz na kolanach do Nicei i błagać Misiaczka, żeby przeszedł :)
0
Wypożyczenie, pewnie z dopłatą z naszej strony, na 5 lat, a potem oddamy za darmo!
0
Głupia sprawa... ma ktoś linka do meczu? Nie chcę już schodzić na dół oglądać...
0
Marzenie jest, teraz zacznij tam szukać pracy i mieszkania i wtedy nic nie stoi na przeszkodzie :)
0
Są jeszcze miejsca, gdzie nie ma ich tak dużo, a czasem nie ma ich wcale...
0
Ja akurat, kiedyś przejeżdzałem przez Bawarię, jakoś mi się spodobało i po pewnym czasie zamieszkałem tu.
0
Wyjazd to nie jest nic niemożliwego, trzeba tylko nakreślić sobie plan działania, nazbierać trochę kasy i można jechać....
0
no pewnie: razem z żoną i dziećmi. Z innymi też można gadać, tyle że po niemiecku.