0

jest duża szansa, że Mou nie wie kto to Robert.... chyba, że na jakiś memach go zobaczył.

0

Zawsze istenieje szansa, że Twoja obecna to jego była :)

0

ja się nabijam, ale zapomniałem wstawić ":)"

0

Takie to oszustwo, że już nigdy nie spojrzę w lustro...

0

Tyle, że jak nagram, to też będę miał ten magiczny napis na żywo...

0

Ja nagrywam, bez różnicy mi, czy obejrzę o 3 czy 10, jak wstanę :)

0

Pewnie Messi zagra na 9 Suarez na lewej i Paco na prawej... :)

0

Można też nastawić na dekoderze nagrywanie. Na nc kanał 122 godz. 3.

0

Fajna gala się szykuje, ale niestety godzina kiepska. Raczej nie wstanę specjalnie o 3 rano żeby to obejrzeć, gdzie mogę nagrać i obejrzeć też rano, ale o 10 :)

0

Chyba nagram i rano obejrzę. Ciekawie może być: Garbrandt vs. Dillashaw. TJ jest piekielnie szybki.

0

chyba jednak nie :) za ciepło tam.

0

hehe, ale masz fantazję. ja nie gustuję w spoooconych ciałach, nawet takich ładnych, jak żonki.

0

Jak grają w tym wielkim hicie PL? Żona mnie do sauny wrzuciła i dopiero włączyłem...

0

myślisz, że taki router by rozwiązał sprawę:

FRITZ!Box 6490

0

ok, dzięki

0

Zależy mi na tym, by siedzieć w salonie na dole, a później iść po pracować na samą górę, do biura popracować i chciałbym cały czas być w jednej sieci. dodatkowo drukarka musi być podłączona kablem do sieci, a żeby działała musi być ta sama sieć.

edit, drukarka stoi w biurze, więc nie mogę jej podłączyć do routera.

0

Polecisz jakiś tp link do tego? i czy to będzie ta sama sieć?

0

Chyba wyjdzie lepiej, bo drukarkę muszę podłączyć przez kabel do sieci. Wzmacniacze, takie które podłącza się jeden do gniazdka obok routera i kabelem do niego, a drugi w innym miejscu?

0

Zna się ktoś na routerach i sieciach, itp??

Potrzenuję wifi na trzech piętrach, router mam ustawiony po środku i urządzenia się rozłączają (góra/dół). Potrzebuję wzmocnić ten sygnał, ale bez tworzenia nowej sieci, ze względu na drukarę.

0

tyle, że ja w Niemczech mieszkam.

0

A jaka jest jakość obrazu? Bo sam się zastanawiam, a kolega był u mnie i mówił, że takiego obrazu, jak mam to na CP nigdy nie uzyskam....

0

To trzeba pójść i pogadać z szefem;)

0

Jak to dlaczego, kasa musi się zgadzać. Może czas pomyśleć o nowej pracy??

4

Też miałem taki problem miesiąc temu, ale poszedłem do szefa po podwyżkę i już nie mam takiego problemu;)

0

Psa nie mam, ale za to kota i royala nigdy bym mu nie kupił, słaby skład ma. Kupuję Power od nature, znajdziesz tez dla psa.

0

Ta Turcja to niepewna :) Postawiłem pare meczy za 10E i zobaczymy :)

0

Stawiacie dziś? Chorwacja, Walia? a może coś ciekawszego.

1

Chyba +500 ml... :)

7

Wg mnie. do końca odsiadki, powinni mu codziennie robić to, co on zrobił tej Polce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?