hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest duża szansa, że Mou nie wie kto to Robert.... chyba, że na jakiś memach go zobaczył.
0
Zawsze istenieje szansa, że Twoja obecna to jego była :)
0
ja się nabijam, ale zapomniałem wstawić ":)"
0
Takie to oszustwo, że już nigdy nie spojrzę w lustro...
0
Tyle, że jak nagram, to też będę miał ten magiczny napis na żywo...
0
Ja nagrywam, bez różnicy mi, czy obejrzę o 3 czy 10, jak wstanę :)
0
Pewnie Messi zagra na 9 Suarez na lewej i Paco na prawej... :)
0
Można też nastawić na dekoderze nagrywanie. Na nc kanał 122 godz. 3.
0
Fajna gala się szykuje, ale niestety godzina kiepska. Raczej nie wstanę specjalnie o 3 rano żeby to obejrzeć, gdzie mogę nagrać i obejrzeć też rano, ale o 10 :)
0
Chyba nagram i rano obejrzę. Ciekawie może być: Garbrandt vs. Dillashaw. TJ jest piekielnie szybki.
0
chyba jednak nie :) za ciepło tam.
0
hehe, ale masz fantazję. ja nie gustuję w spoooconych ciałach, nawet takich ładnych, jak żonki.
0
Jak grają w tym wielkim hicie PL? Żona mnie do sauny wrzuciła i dopiero włączyłem...
0
myślisz, że taki router by rozwiązał sprawę:
FRITZ!Box 6490
0
ok, dzięki
0
Zależy mi na tym, by siedzieć w salonie na dole, a później iść po pracować na samą górę, do biura popracować i chciałbym cały czas być w jednej sieci. dodatkowo drukarka musi być podłączona kablem do sieci, a żeby działała musi być ta sama sieć.
edit, drukarka stoi w biurze, więc nie mogę jej podłączyć do routera.
0
znalazłem coś takiego:
http://www.ebay.de/itm/AVM-FRITZ-Powerline-1000E-Set-1000-MBit-s-PowerLAN-Kit-AES-Gigabit/192279401652?_trkparms=aid%3D888007%26algo%3DDISC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D46153%26meid%3Db865996db1084d5c9b6dac9ec59d6da5%26pid%3D100009%26rk%3D1%26rkt%3D2%26sd%3D192301143312&_trksid=p2047675.c100009.m1982
Nie jest tto lepsze, od tych bezprzewodowych?
0
Polecisz jakiś tp link do tego? i czy to będzie ta sama sieć?
0
Chyba wyjdzie lepiej, bo drukarkę muszę podłączyć przez kabel do sieci. Wzmacniacze, takie które podłącza się jeden do gniazdka obok routera i kabelem do niego, a drugi w innym miejscu?
0
Zna się ktoś na routerach i sieciach, itp??
Potrzenuję wifi na trzech piętrach, router mam ustawiony po środku i urządzenia się rozłączają (góra/dół). Potrzebuję wzmocnić ten sygnał, ale bez tworzenia nowej sieci, ze względu na drukarę.
0
tyle, że ja w Niemczech mieszkam.
0
A jaka jest jakość obrazu? Bo sam się zastanawiam, a kolega był u mnie i mówił, że takiego obrazu, jak mam to na CP nigdy nie uzyskam....
0
To trzeba pójść i pogadać z szefem;)
0
Jak to dlaczego, kasa musi się zgadzać. Może czas pomyśleć o nowej pracy??
4
Też miałem taki problem miesiąc temu, ale poszedłem do szefa po podwyżkę i już nie mam takiego problemu;)
0
Psa nie mam, ale za to kota i royala nigdy bym mu nie kupił, słaby skład ma. Kupuję Power od nature, znajdziesz tez dla psa.
0
Ta Turcja to niepewna :) Postawiłem pare meczy za 10E i zobaczymy :)
0
Stawiacie dziś? Chorwacja, Walia? a może coś ciekawszego.
1
Chyba +500 ml... :)
7
Wg mnie. do końca odsiadki, powinni mu codziennie robić to, co on zrobił tej Polce.