0

Valverde nie zauważy jego nieobecności...

0

Uważam, że trzeba poczekać do końca sezonu, a nie co 5 min chwalić, czy krytykować.

7

Dzieci, żona, dom, kredyt.... nie znam słowa zainteresowania i dobrze, że mam żonę, bo sam nie mam kiedy pieniędzy wydawać...

49

Pięknie złożone zdanie :) Napisz tylko jeszcze kto kupuje.

0

Ja stawiam na Real, grają u siebie plus złapali ostatnio formę.

1

W finale LM :)

12

Leo bez formy, CR w formie galaktycznej. To ja nie chcę widzieć Leo w formie...

0

nikt nie jest idealny :)

3

patrząc po wieku, to może być jego mama :)

29

Ciężka sytuacja, nie lubię City, wolę United, z drugiej strony nie lubię Mou, wolę Pepa....

0

fajna jest Praga, na ile jedziesz? Pamiętaj: hotel tylko z parkingiem, po mieście najszybciej metrem, a jedzenie poza centrum :)

3

Tez bym przytulił taką sumkę... splacilbym chociaż cześć hipoteki, albo auto.... ehh marzenia ;)

0

Chyba tylko na sky sport

8

Szkoda, że górne menu nie zjeżdża razem ze stroną.

0

Jędrzejczyk to chyba jeszcze Snickersa nie zjadła, więc może jeszcze jedna porażka jej dobrze zrobi :)

1

Koniec końców wyjdzie na to samo :)

0

PPV nie mogą zrobić, to fakt, ale mogą wprowadzić dodatkowe kanały, które będą dodatkowo płatne... 15/20 zł/m-c

1

Początek walki Joshua vs Parker chwilę po godzinie 23:00.

0

Może być ciężko o wygraną... Po Legii w tym sezonie nie wiadomo czego się spodziewać.

42

Zapomniałeś dodać, że to najprawdopodobniej ona uczyni cię biednym :)

0

Abstrahując od żartu, to można też po prostu nie lubić gazu, np ja tak mam :)

0

Umiejętności mu nie ujmuję, za dużo natomiast czasu jest niedyspozycyjny. Ciekawe, czy twój szef byłby zadowolony, gdybyś pracował 2/5 dni w tygodniu.

0

nie wiem co on wyprawia w tym szpitalu, ale chętnie zobaczę jakieś wideo...

0

50 metrów kwadratowych, jak mniemam, bez kibelka w 10 osób. Spokojnie możesz im dać jedzenie i tak ze sobą i ze smrodem nie wytrzymają.... Będą popełniać samobójstwa, dla mnie za dużo osób na tak małe pomieszczenie. Po kilku dniach sam bym się zabił w takich warunkach :)

0

To się nazywa fantazja :) Wywalą 9 zawodników, z czego 4 jest co najmniej dobrych, żeby Mou zrealizował swoją wizję i kupił w ich miejsce 9 drewniaków. Dla mnie ten trener zatrzymał się parę lat temu i jakoś nie może się odnaleźć.

0

Jakby to było takie proste i dochodowe to robił by to każdy :) A tak poważnie to z góry zakładasz ilość dzieci chętnych, co nie zawsze musi się zgadzać. Po drugie pominąłeś chyba podatki itp. no chyba, że będziesz to robić bez rachunku. Dodatkowo nie uwzględniłeś innych kosztów, typu piłki, pachołki itp. nie wiem co tam jeszcze może być potrzebne, plus czas twojej pracy to nie tylko czas na boisku, ale i przygotowanie, dojazd, koszt dojazdu. Nie wiem, czy to się kalkuluje przy tylko 2 grupach.

2

Antonella to chyba zazdrosna będzie. Messi wali Kurtuła między nogi, a ten to przyjmuje niczym szwedka imigranta.

0

Ja lubię wrócić szybko do domu, o 15 to mi jeszcze trochę dnia zostaje + piątek do 12/13... zależy jak mi się chce :)

0

i ty się mnie pytasz, czy wolę chłopców? teraz już chyba wiem czemu... pytasz :)

0

8 godzin wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?