6

:) Sprzedadzą Neya do Arabii za 400mln i wypożyczą do PSG.... Zostanie im jeszcze 160 mln i kupią CRa...

1

Myślę, że sprzedadzą niepotrzebnych graczy, czyli Di Maria, Ben Arfa, Krycha... i kilku jeszcze. Pewnie ze 100 im wpadnie. Zostaje ok 140 mln, pewnie podpiszą jakieś nowe kontrakty sponsorskie, przesuną budżet z przyszłego okienka i jakoś to będzie :)

0

Andre Gomes ;).

1

Na pewno cieszy lepsza dyspozycja Grześka, ale LUDZIE my gramy dziś z LITWĄ, nie Hiszpanią, na dodatek towarzysko.

1

A co, jeżeli robi to z przyzwyczajenia? :)

0

Peszko tak się zajął jego barkiem, że tam już nic nie ma. Wprawdzie, nie bardzo mu podszedł jakiś "uszkodzonybark" ale z colą dał radę!

4

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie chciałby przytulić tego miliona.... :)

1

Czyli Ania to tylko przykrywka :) Czyżby Ronaldo już nie latał do Maroka? Alpejski klimat mu już bardziej odpowiada?

13

Pewnie kolega oglądał!

0

Nie nauczysz się dziś, ktoś za ciebie to zrobi, a w następnym rozdziale, będziecie togo używać.... I co wtedy? i tak, czy siak musisz się tego nauczyć, a zaległości będą się tylko mnożyć. Więc nie cwaniakuj i nie wyręczaj się innymi tylko do nauki się weź! :)

0

Też Hermesa nie lubię! Od tygodnia czekam na paczkę i wciąż jej nie ma. Napisałem, że rezygnuję z zakupu, niech się sprzedający martwi...

0

Najgorsze są 3 pierwsze lata, potem od drugiego roku już z górki idzie... a poważnie ta zależy od kierunku studiów. U mnie po pierwszym roku koło połowy osób odpadło... ale to było dawno temu;)

0

Ma jego słowa w jakimś pudełeczku na półeczce.... :)

0

Za każdym razem, jak pojawi się jakiś artykuł, że Neymar chce od nas odejść wyciągam z szafy jego kontrakt, patrzę do kiedy obowiązuje i spokojnie sobie dalej pracuję.... pomyślał szejk podobnie, jak Rummenige :)

58

Mam nadzieję, że chodzi mu o te MS w Rosji w 2018 roku...

0

A mi się wydaje że to właśnie Pazdan z Rybusem nie przesunęli się za Bednarkiem, który poszedł na krótki słupek, po tym jak Piszczek zszedł do boku. Z kolei Linetty widząc co się dzieje powinien zabezpieczyć tę przestrzeń... Wychodzi na to, że nie ma jednego winnego, tylko kilku współwinnych.

1

dawajcie bracia!! DAWAJCIEEEEE

heh... trzeba przyznać, że śmiesznie im to wyszło

0

Arka Gdynia? Co to jest za drużyna? :)

0

Aż takim pasjonatem piwa to nie jestem. Od czasu, do czasu piję lokalne piwko, zimne, żeby ugasić pragnienie :) Bardziej gustuję w whisky.

0

Masz rację, ale jak są takie upały, to lubię mocno schłodzone, idealnie gasi pragnienie.

0

Panowie, o co ta dyskusja? Prawdziwy mężczyzna je na śniadanie stek wołowy krwisty i popija... piwkiem, zimnym oczywiście. A mleko to się wyciera dziecku z twarzy :)

2

Zasłużyć na piwo? :) dobre, tego jeszcze nie słyszałem. Ja je po prostu kupuję i piję.

19

Ehh życie jest niesprawiedliwe! Liczyłem na to, że wieczorkiem napije się ZIMNEGO piwka... ale zapomniałem wczoraj schować do lodówki. No i teraz piję ciepłe piwo... ale to nie to samo, co zimne. I to są prawdziwe problemy, a nie jakaś tam Antonia, co nie wie gdzie grać.

0

Gianfranco Zola

0

Nic nowego, takie coś to rzadkość i trochę trzeba się nabiegać. Ja nawet do Wawy musiałem jechać parę lat temu, bo tam był odpowiedni oddział itp. Na moje szczęście zrezygnowałem koniec końców, ale zabawa była przednia :)

18

"Ronaldo gra zespołowo, bo finalizuje to, co stworzył zespół." G. Zola

no to znalazł sposób by wyróżnić Ronaldo :)

10

pytanie, czy chcą odzyskać 4 miejsce, czy bronić 6?

1

Zależy od banku, w każdym mają inne wymogi. W PL to za bardzo nie wiem, ale jak dom w Niemczech kupowałem, to dogadałem się, że wkład własny pokryje wszelkie opłaty... co w moim przypadku wyszło 5%.

5

Doskonale o tym wiem, ale liczba 4 to albo 4 miejsce, albo 4 LM....

1

Ciekawe, kto będzie trenerem Realu w przyszłym sezonie. Najbardziej realną opcją jest Wenger, a wtedy: Real ---> Re4l?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?