hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie, jak nie zrozumie, to może być zabawne :)
1
No chyba, że chcesz żeby cię lubiła, to nie mów.
1
Powiedz do nauczycielki:
Du hast nicht alle Tassen im Schrank! :)
1
Nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie pisze :)
2
Chamulcem chamował :)
1
A ile Costa ma złotych piłek, że ma grać? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Oboje? A to który z nich jest kobietą? :)
3
Jak się ma w ramówce same reklamy, przerywane filmem, to nic dziwnego.
0
Ale ja do ciebie nie piszę. Coś Ci się pomyliło...
0
Zabrakło Ci jednego "l" :) poza tym miasto napisałeś po hiszpańsku, a resztę komentarza po polsku :P Ale to chyba nie ma większego znaczenia...
3
na jakie derby? :)
3
Obstawiam, że szukają prezesa do banku, wysokością zarobków nie trzeba się martwić :)
0
Co dwóch szefów to nie jeden... :)
0
Cóż za rozbieżność miejsc :) Najtaniej wyjdzie, jak zostaniesz w domu, a ładnie jak się przejdziesz do parku/lasu...
14
to zależy, jaki kanał masz włączony... ale najprawdopodobniej zobaczysz i tak reklamy.
0
Koniecznie musisz sobie znaleźć dziewczynę :D
1
Najlepiej w Niemczech poszukaj.
2
Mam 15 letnią córkę... Praca w tym wieku nie jest dobra. Jeżeli sytuacja Cię do tego nie zmusza, to nie pracuj. Zdążysz jeszcze się w życiu napracować. Zainwestuj swój czas w naukę, rozwijaj swój intelekt, swoje zainteresowania. Za jakiś czas skończ dobre studia i jest duża szansa, że w przyszłości nie będziesz chodzić ze smutkiem do pracy :)
2
Rok 2050, Valverde wciąż wierzy, że Suarez odnajdzie formę... Przecież Munir nie może zagrać gorzej!!!
3
NIE. To jest studnia bez dna. Żadne pieniądze nie pomogą. Powinni zlikwidować ubezp. państwowe i wprowadzić prywatne, albo przynajmniej dać ludziom wybór.
1
To rzeczywiście nie za dobrze było. Kolejne dziecko? Mi by się już nie chciało, przyznam szczerze. Dwie sztuki wystarczą :) W domu jeszcze dwa koty, więc już wystarczy tego wszystkiego.
0
Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. My byliśmy w szpitalu o 10 a chwilę przed 14 było rozwiązanie, także względnie szybko.
28
Fajne czasy nastały. Jak moje dziecko się rodziło, to trzeba było jechać do szpitala i tam czekać i czekać... Teraz wszystko jest takie proste. Dziecko Ci wysyła sms: tato będę o 10 :) 15 min wcześniej jedziesz do szpitala i 0 problemu :)
Powodzenia!
0
Fajnie, że jest taki klub jak Everton i skupuje średniaków :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kto?!
1
Trzeba w Niemczech mieszkac 8 lat ciagle, by moc ubiegac sie o obywatelstwo. Mi brakuje jeszcze 3...
1
Pamiętam :) Zdarzyły mi się pytania: Sorry, którędy do morza? Zawsze odpowiadałem zgodnie z prawdą, pokazując kierunek północny: TAM!
0
Vidal za 30 mln?!
Paulinho wróć!!