0

Właśnie, jak nie zrozumie, to może być zabawne :)

1

No chyba, że chcesz żeby cię lubiła, to nie mów.

1

Powiedz do nauczycielki:
Du hast nicht alle Tassen im Schrank! :)

1

Nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie pisze :)

2

Chamulcem chamował :)

1

A ile Costa ma złotych piłek, że ma grać? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Oboje? A to który z nich jest kobietą? :)

3

Jak się ma w ramówce same reklamy, przerywane filmem, to nic dziwnego.

0

Ale ja do ciebie nie piszę. Coś Ci się pomyliło...

0

Zabrakło Ci jednego "l" :) poza tym miasto napisałeś po hiszpańsku, a resztę komentarza po polsku :P Ale to chyba nie ma większego znaczenia...

3

na jakie derby? :)

3

Obstawiam, że szukają prezesa do banku, wysokością zarobków nie trzeba się martwić :)

0

Co dwóch szefów to nie jeden... :)

0

Cóż za rozbieżność miejsc :) Najtaniej wyjdzie, jak zostaniesz w domu, a ładnie jak się przejdziesz do parku/lasu...

14

to zależy, jaki kanał masz włączony... ale najprawdopodobniej zobaczysz i tak reklamy.

0

Koniecznie musisz sobie znaleźć dziewczynę :D

1

Najlepiej w Niemczech poszukaj.

2

Mam 15 letnią córkę... Praca w tym wieku nie jest dobra. Jeżeli sytuacja Cię do tego nie zmusza, to nie pracuj. Zdążysz jeszcze się w życiu napracować. Zainwestuj swój czas w naukę, rozwijaj swój intelekt, swoje zainteresowania. Za jakiś czas skończ dobre studia i jest duża szansa, że w przyszłości nie będziesz chodzić ze smutkiem do pracy :)

2

Rok 2050, Valverde wciąż wierzy, że Suarez odnajdzie formę... Przecież Munir nie może zagrać gorzej!!!

3

NIE. To jest studnia bez dna. Żadne pieniądze nie pomogą. Powinni zlikwidować ubezp. państwowe i wprowadzić prywatne, albo przynajmniej dać ludziom wybór.

1

To rzeczywiście nie za dobrze było. Kolejne dziecko? Mi by się już nie chciało, przyznam szczerze. Dwie sztuki wystarczą :) W domu jeszcze dwa koty, więc już wystarczy tego wszystkiego.

0

Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. My byliśmy w szpitalu o 10 a chwilę przed 14 było rozwiązanie, także względnie szybko.

28

Fajne czasy nastały. Jak moje dziecko się rodziło, to trzeba było jechać do szpitala i tam czekać i czekać... Teraz wszystko jest takie proste. Dziecko Ci wysyła sms: tato będę o 10 :) 15 min wcześniej jedziesz do szpitala i 0 problemu :)

Powodzenia!

0

Fajnie, że jest taki klub jak Everton i skupuje średniaków :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kto?!

1

Trzeba w Niemczech mieszkac 8 lat ciagle, by moc ubiegac sie o obywatelstwo. Mi brakuje jeszcze 3...

1

Pamiętam :) Zdarzyły mi się pytania: Sorry, którędy do morza? Zawsze odpowiadałem zgodnie z prawdą, pokazując kierunek północny: TAM!

0

Vidal za 30 mln?!

Paulinho wróć!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?