0

Okazuje się, że w niedziele mamy piątek i to na dodatek 13-go... Krzysiu wciąż się nie zatrzymuje!

1

Po pierwsze, to Erni musi go powołać. Po drugie, będzie mógł to zrobić, jak go klub zgłosi do rozgrywek.

1

Pozyskać zawodnika możesz zawsze, niezależnie od trwania okienka. Nie możesz go zarejestrować do rozgrywek.

0

Bał się o ich żony, albo o swoją...

0

Spokojnie, ona ma już 41 lat, niedługo jej uroda przeminie... i problemu nie będzie ;)

0

Dembele chyba się dziś nie wyspał.

0

Powiedział, że jego zainteresowania, to żona kolegi Darka, Monika. :)

8

ile balonów występuje w tytule piosenki?
- DWA :)
to było dobre.

4

Messi zaczął biegać, ciekawe czy zbliży się poziomem do zdobywcy ZP.

0

Oczywiście, że jest różnica, nawet bardzo duża. Z drugiej strony wszędzie jest podobnie, jak nie znasz języka, nie jesteś odpowiednio wykształcony lub zaradny, to masz małe szanse na "sukces". Wtedy będziesz tyrał za 1000 EUR, a to bardzo niewiele.

1

Warto jechać. Ja już 5 lat mieszkam na Bawarii i jest super. Jeżeli tobie marzy się Barcelona to próbuj!

1

Chciałeś napisać, że w Legii teraz normalnie trenują, tak jak powinni... :)

1

Ale wiesz, że u góry to jest napisane?

1

Ja bym stawiał na 12 rund z lekkim wskazaniem na AJ. Chociaż to jest boks, tu jeden strzał i może być po walce...

0

też chętnie obejrzę

0

Milik gra, czyli przynajmniej z przodu zagramy na 0... Jeszcze na Cionka w obronie trzeba uważać i może 0:0 się skończy.

1

nie, nie, nie! 3 zeszło, 2 weszło....

2

Pytasz sam siebie i kończysz kropką :) Niezdecydowany.

0

W końcu Rakitic odpocznie... Poza tym dzisiejszy mecz miał tragiczny.

0

Zapomniałem dodać, że Messi nie powinien zaczynać meczu od początku. Powinien wejść w drugiej połowie, powoli łapać rytm meczowy.

0

Ciężko się gra z Messim, z jednej strony genialny, z drugiej bezużyteczny w obronie. Betis doskonale wie, że mamy autostradę na prawej stronie... Dodać do tego słabszą dyspozycję paru zawodników i to wystarcza.

1

" - Słyszeliśmy reakcję kibiców, zaczęli gwizdać, kiedy pierwszy sędzia Stevie Wonder wypunktował 97 do 93." Powiedział po walce Leszek Dudek.

Całkiem nieźle podsumował :)

0

Pewnie, wyślij mi lapka a wszystko ci zainstaluję :)

1

Cieszmy się, że kupiliśmy Arthura za takie grosze :)

1

Czarny piątek się zbliża, PS4 pro drożeje :) Kilka dni temu było za 370 EUR z Fifą, a teraz ok 400 EUR...

13

Mówił o zawodnikach, nie o rodzinie...

0

Nigdy nie byłem jego fanem, ale też liczyłem na więcej. W mojej opinii, pozycja mu nie pasuje. Nie ma predyspozycji na pozycję skrzydłowego, nawet fałszywego. Jako pomocnik, miał miejsce przed polem karnym, co przekładało się na strzały, które trochę zasłaniały faktyczny obraz jego gry.

1

Chodze boso strzelił nam bramkę :)

0

Lepiej jednak, by patrzył w ekran.

1

Ciekawe, czy Real dowiezie remis do końca...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?