hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Dołóż trochę i kup iPhone 6s. Zdjęcia super, nie wiesza się.
0
@Thoms94 Nie jestem fanem roweru, ale do Alp mam blisko :) Widoki przednie.
0
@Janiama Ostatni mecz będzie najcięższy. Oprócz dobrego przeciwnika, przyjdzie duża presja i mam nadzieję, że nie będziemy zbyt pewni siebie.
1
Koncentracja i determinacja teraz. Drugiej szansy dziś może nie być!
0
@kamilop aż sam się zaciekawiłem, jak odmienia się włoskie nazwiska.
1
@dv7wisnia Jest szybki, nie tylko na naszym tle, Hiszpanom też odjeżdżał, zwłaszcza przy 1 bramce.
0
@Janiama Tak, Pogoń jest naprawdę solidna, dużo biega i próbuje grać piłką. Czasem wolę bardziej obejrzeć Pogoń Kosty niż BArce Valverde. Wiadomo niższy poziom, ale sam styl gry... :)
1
@Janiama Teraz jest najlepszy (wg mnie) trener w Pogoni i wynik też był dobry. Czesio nie był zły, po prostu zwyczajnie nudny styl oferował. Natomiast to ma swoje plusy podczas turniejów, tu trzeba kalkulować, dostosowywać się do przeciwnika (analizuję z perspektywy Polski, czyli nie giganta).
2
@Janiama Dobrze by było chociaż zremisować.... Zresztą Czesio słynie z remisów. Pamiętam jego pracę w Pogoni, zazwyczaj na boisku wiało nudą i często były remisy.
1
Już od zawsze było wiadomo... albo przynajmniej coś przeczuwali.
https://demotywatory.pl/4933084/LICHEN
1
@MESSIah16 Kara śmierci nic nie zmieni, ci co chcą zabijać, dalej będą. Kara dożywocia jest słuszna, pod warunkiem, że skazany sam na siebie pracuje. Tu dochodzimy do krytycznego momentu, bo nie pracujesz = nie jesz, nie masz opieki zdrowotnej, itp. A to prowadzi z kolei do śmierci, ale to już byłby ich wybór.
1
@kewin A tak w ogóle, to może chcesz trochę przecinków: ,,,,,,,,,,, :)
0
Teraz już rozumiem dlaczego chcą kupić zarazem Neya i Antka....
https://zapodaj.net/ba140d9ceac6c.jpg.html
2
@sokot do łączenia faktów najlepiej używać mÓzgu :)
0
@TR3YWAY Ten uczuć, kiedy jakiś chłopak podrywa dziewczynę, a ty stoisz i patrzysz jak przegryw :)
0
@Janiama Podłoże seksualne i 10 letnie dziecko. Ktoś kto to jej zrobił, powinien zawisnąć w centrum miasta.
26
"Valverde będzie więc budować zespół w zależności od tego, jaką kadrę skonstruuje dyrekcja sportowa." świetna wizja budowy zespołu, widać że chłopak ma plan i chce narzucić swój styl :)
1
@Danny Gaucho Szkoda! Duże osłabienie Pogoni, ciężko go będzie zastąpić.
0
@Orlik00 Ja się ucieszę. Dobry zawodnik zasili ligę, dodatkowo podniesie poziom Realu, mecze staną się bardziej wyrównane i co za tym idzie, bardziej emocjonujące.
0
@Odesseiron Messi też jest niski, a z powodzeniem grał u nas na 9. Wiadomo, że to trochę inny poziom, ale za 40 mln lepszego napastnika nie znajdziemy.
0
@Trepol17Veb wiara - wierzę, wieża to takie coś wysokie...
0
@marcin000019 Ja tam wciąż wolę swoje koty :)
1
@Odesseiron bengale są ładniejsze ;)
1
@Odesseiron a tak poza tym, to właśnie po to były nam te studia: żeby móc za to zapłacić.
1
@Odesseiron albo jego szef ;)
0
@Odesseiron ale zapłaciłeś mu za obsługę tylko? Czy to cena za usługę, tzn on i koparka? ;)
0
@Odesseiron Do codziennego użytku, czy weekendy? mi by się przydał taki na lato, żeby do roboty dojeżdżać, ale byłem młody, głupi i A nie zrobiłem.
1
@Odesseiron Ja bym brał, ale wiadomo jak to jest.... ja o wszystkim sam decyduję, póki żonie to nie przeszkadza :)
0
@Odesseiron z Anglii sprowadzasz? Wygląda fajnie, też bym podobnego kupił, ale nie chce mi się/nie mam kiedy, prawka na motor robić.
1
Komentarz usunięty