hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@huberto286 Nieśmieszne, to było kupno Cou za 140mln... Cena za wypożyczenie jest ok.
0
@Odesseiron Dobra 9 potrzebna nam jest już teraz. Tylko Suarez jest napastnikiem, reszta może tam grać, ale z różnym skutkiem. Luis wypadł na 4 tyg i Antek w tym czasie nam pokaże, że nie umie grać jako 9. Zamiast pakować 250? mln w Neya, lepiej dać 100 za dobrego napastnika.
0
@Janiama Cały czas odnosisz się do Dembele, a napisz, który piłkarz zyskał przy Valverde, bo fakt faktem jest, że kilku nie straciło jakości. Nie polega to jednak na tym, by nie tracić jakości, ale by ją zyskać i tutaj Pep deklasuje Ernesto.
0
Pep! zastanów się... może wrócisz? z naszym składem, moglibyśmy grać podobnie.
0
@Odesseiron Wiadomo, że nie da się utrzymać wysokiej formy cały sezon. Trzeba być przygotowanym na jej spadki. Być może taki jest plan, by wejść w sezon w gorszej formie i stopniowo się poprawiać. Widzę natomiast inny problem, a raczej nie widzę żadnej koncepcji gry. Nie mamy żadnych schematów? Nasi gracze tak jakby, w ogóle nie wiedzieli co mają robić, przez to gra jest wolna i przewidywalna. Poza tym Antek nie jest gotowy do gry, w ogóle się nie rozumie z innymi i potrzebuje czasu. Kontuzja Luisa mu nie pomogła, bo musiał przejść na 9, a on słabo tam wygląda. Moim zdaniem brakuje nam wciąż napastnika za Suareza.
2
Człowiek niby czekał, niby łudził się.... ale nie warto. Nie w tym się zakochałem. Dajcie na trenera, tego Pana z Pogoni Szczecin, a mam wrażenie, że zaczniemy lepiej grać. Ernesto, całkiem niefajnie, że byłeś, szkoda że będziesz...przy tobie nie da się lepiej grać. Oprócz tego, że nie ma żadnych schematów, to jeszcze ściągasz Alene, zamiast Roberto, albo Dembele. Niby wiadomo, że forma ma przyjść później, że potrzeba czasu, ale tego nie da się oglądać. Panie Runiaić, proszę złożyć CV w Barcelonie!
2
Jeszcze ze 4 kolejki i Valverde wyleci... Nie ma tego złego....
9
Śmiechy chichy, ale Rafinha jak będzie zdrowy, to może walczyć o pierwszą 11...
1
Tiki taka
"Dyrektor sportowy PSG Leónardo żąda od Barcelony za transfer Neymara 140 milionów euro oraz aż trzech piłkarzy: Philippe Coutinho, Ousmane’a Dembélé i Nélsona Semedo. [Paris United]"
Licząc na szybko: Cou 100, Dembele 100, Semedo: 60 + 140... nie wychodzi 220 mln. Leonardo na fantazji, 400 mln za podstarzałego Brazylijczyka, co z imprezy do szpitala wraca.
0
@baginczyk Może jakieś Volvo benzynka, najlepiej 2,4l w manualu. Toyota Avensis, też w benzynie. Albo trochę wyższy Subaru Forester?
3
@neymarjr_143 Dramatyczne koszulki.
1
@katalonia15 Chcesz spać pod mostem, czy 5 gwiazdkowy hotel? Jeść powietrze, czy kawior? Pić wodę ze studzienki, czy szampana?
A poważnie to ciężko oszacować Twoje koszty, wejdź na booking.com, sprawdź ile wyniesie cię nocleg, taki który Ci odpowiada, loty też możesz sprawdzić ile kosztują... i inne rzeczy też :) Jeden wyda na 4 dni 4 tysiące inny 100 zł...
1
@kamilos1214 Wszystko zależy od sytuacji rodzinnej i mieszkaniowej.
Ja np. mam 2 dzieci i żonę, spory dom i 2 auta. Mógłbym odłożyć sporo kasy, ale po co?
0
@SeeleyBooth U mnie było trochę inaczej, jechaliśmy gdzieś przez Bawarię i spodobało nam się, a rok później już tu mieszkaliśmy i tak już od 6 lat :)
0
@BarcaInfo Wszystko się zgadza, Ivan ma kontrakt do 2021, a de Jong ma przez przypadek na koszulce 21.... przez zupełny przypadek.
4
@zenoowity co dwie wieże to nie jedna;)
0
@nammah Powinieneś dostać :) jak możesz kup sobie przez neta, zawsze będzie pewność...
0
@nammah Bayern Borussia?? czy jakiś inny?
0
Co by nie mówić, to idealnie to zrobił. Lepiej się nie dało.
0
Już na MS trener Francji doszedł do wniosku, że z Antka to żaden napastnik, ciekawe jak szybko Ernesto na to wpadnie. Młodzieży nie ma co się czepiać, niech grają i zbierają doświadczenie. Tylko ten Riczi wygląda jakby z 14 lat miał :)
0
Fajna inicjatywa:
Kamil wracaj szybko!!
1
@Janiama Wiadomo, Arni też napisał kawał historii kina.... ale Rambo, Rocky, itp, do tego można wracać ciągle i przynajmniej mi się nigdy nie znudzi.
1
@Janiama Do mnie zawsze bardziej Stallone przemawiał, a właściwie filmy z jego udziałem.
0
@LuisSalvano Bale to jednak wciąż klasowy piłkarz, więc lepiej by Real go sprzedał. W zeszłym sezonie strzelał co 187 min, to nie jest zły wynik. Gdyby nie kontuzje i ?brak chęci? to pewnie byłby ich najlepszym piłkarzem.
2
@Ricc to się pomylił, ale miło by było, jakby Pogoń przez jakieś 30 kolejnych kolejek wygrywała :)
0
@YouShouldListenToMe Kazał ci wymienić całą skrzynię biegów? :)
8
@Janiama W sam raz do miasta :) niskie spalanie, duży bagażnik i miejsce dla dzieci...
0
@vangoor Uważam, że nie ma sensu go sprzedawać za 15/20 mln. Lepiej go zostawić jako zmiennika. Lepszego w tej cenie nie znajdziemy. Wystarczy sprzedać Cou i Rakiete, kupić sensownego LO i to wszystko.
1
@Janiama Ciężki wybór, grali w innych czasach, piłka była inna, jak i wymagania. Na dziś dzień najlepszy byłby Neuer i nie można go porównać do np. Schmeichela, bo kiedyś nie wymagali, by bramkarz grał dobrze nogami. Pod tym względem Niemiec niszczy obecnych tu kandydatów, a czy by słabszy pod innymi względami? Moim zdaniem był co najmniej porównywalny.
0
@Maciek069 Ney się łamie częściej niż Dembele, z nim też nic nie wygramy. Busi nie istnieje, mijają go, jak pachołek na treningu.