0

@Bamek94 Czy nie ma mocnych? Ostatnio z Furym mu średnio szło, niby 2 razy trafił, a mimo to Tyson wyglądał lepiej w tej walce. Remis był tylko dlatego, że Wilder bronił pasa.

0

@puyol_presidend5 Polskiej ligi, prócz Pogoni, nie oglądam, więc nie wiem.

1

@puyol_presidend5 Walukiewicz przeszedł po sezonie do ligi włoskiej za 4mln EUR. W Polsce był jednym z lepszych obrońców w lidze. Jego niewątpliwym atutem jest dobre wyprowadzenie piłki. 

0

@Janiama Ja nigdy nie byłem pro, ale siatkę Lebedyńskiemu przed wyjazdem do Holandii założyłem. Ale to się nie liczy w zabawie :)

1

@cules100pro Ależ wnosi i to bardzo dużo, nie moja wina, że nie dostrzegasz zależności.

6

@cules100pro Kiedy kończą się argumenty, zawsze można napisać, że to wina Valverde :) 

0

@koszol Serce mówi tak, a rozum nie. Nie jestem przekonany do Brazylijczyków przed 30 rokiem życia. Wydaje mi się, że Ney, to co najlepsze ma już za sobą. 

0

@Ares!  Od początku nie byłem zwolennikiem Filipka, nie przekonuje mnie jako piłkarz. Griezmann z kolei, nie zaoferuje nam tego, co np mógłby Ney, ale ma inne atuty, które mam nadzieję, przydadzą się nam.

0

@BarcaInfo Mam nadzieję, że Antoś przyjdzie, najlepiej za Cou. Finansowo, +/- bylibyśmy na zero, ale sportowo byśmy zyskali. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Allegri? hmmm... Ernesto jednak nie jest taki zły :) Bartek to wie, jak zmienić nastawienie kibiców: Ernesto zbyt defensywny trener? Nowym kandydatem będzie Allegri w takim razie. Mistrz manipulacji, teraz będą go prosić, żeby Waldek został.

2

@Kamilos84 Gdyby nie kolizja, mógłby być 14, czy tam 15...

0

To zaparz sobie melisę, może ci przejdzie. Nie ma tu żadnych mitów, po prostu nie każdy piłkarz nadaje się do gry w topowym klubie, nie ważne czy Barca, czy Real czy inny.

1

Nie wiemy, czy dostał go na siłę. Możliwe, że z braku innych opcji, zaakceptował ten transfer. Malcom dostał wystarczająco wiele szans na pokazanie swoich umiejętności. Istnieje duża szansa, że jest jak Paco, niby dobry, ale czegoś mu brakuje, żeby grać w Barcy. Osobiści uważam, że z Filipkiem może być podobnie.

1

Malcom się do nas nie nadaje, Cou również, ale to zobaczymy później.

1

Ma rację chłop. Sportowa postawa? To jego praca, nikt nie chciałby redukcji zarobków, niezależnie od branży.

13

Co oni te pożegnanie w kiblu zrobili? :)

38

Nie w takiej Barcelonie się zakochałem. Z każdym kolejnym meczem mam poczucie kolejnych zmarnowanych 90 min mojego życia. Przyjemniej się ogląda MC lub Liverpool. Trzeba jakoś to przeczekać... może będzie lepiej.

1

Po co ma być 5 lat młodszy, ma dopiero 31 lat. jeszcze spokojnie 2-3 sezony może grać na wysokim poziomie.

0

Ciekawe ile jeszcze będzie odcinków z Antkiem. Teraz mówi że odchodzi, żegna się z kibicami, w następnym filmiku powie, że nie wie gdzie odchodzi... a w 10-tym finałowym odcinku dowiemy się, że chodziło w zasadzie o odejście od żony.
Jeżeli jednak poważnie odchodzi, to mam nadzieję, że do nas, najlepiej za Filipa.

1

Mam nadzieję, że przyjdzie Antek i odejdzie Filip, powinniśmy sportowo zyskać.

2

2x powtórzył w jednym komentarzu nawet.

1

Jedyną sensowną odpowiedź dał ci Janiama, reszta jest żenująca albo dziecinna.

20

chyba powiedział inaczej.

"– Czy bywałem za szczery? Czasami tak. Ale słuchaj, jeśli mam wszystko, co mam i wygrałem, co wygrałem, to coś robię dobrze. Jestem gościem z największą liczbą obserwujących na świecie. Dlaczego? Ludzie może się ze mną identyfikują, a może najbardziej ich rozpalam, rozumiesz? Tak jest. "

0

Wg mnie powinni sprzedać Sama i Cou, w ich miejsce De Ligt i Antoni, będzie lepiej pod względem sportowym.

9

ale jak to, mam siedzieć na dworze?!

https://zapodaj.net/4720f36b5c024.jpg.html

mój kot nadaje się do jakiegoś mema :)

0

Mieszkam od 6 lat w Niemczech. Jak masz konkretne pytania, to napisz.

0

A skąd wiesz, że nie chce?

0

W Pogoni by tego nie trafił :)

0

albo Russel jest taki dobry i go odstawia. Pewnie nigdy się tego nie dowiemy, ale fakt jest taki, że to Brytyjczyk za każdym razem wygrywa i w sobotę i niedzielę z Robertem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?