hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 Czy nie ma mocnych? Ostatnio z Furym mu średnio szło, niby 2 razy trafił, a mimo to Tyson wyglądał lepiej w tej walce. Remis był tylko dlatego, że Wilder bronił pasa.
0
@puyol_presidend5 Polskiej ligi, prócz Pogoni, nie oglądam, więc nie wiem.
1
@puyol_presidend5 Walukiewicz przeszedł po sezonie do ligi włoskiej za 4mln EUR. W Polsce był jednym z lepszych obrońców w lidze. Jego niewątpliwym atutem jest dobre wyprowadzenie piłki.
0
@Janiama Ja nigdy nie byłem pro, ale siatkę Lebedyńskiemu przed wyjazdem do Holandii założyłem. Ale to się nie liczy w zabawie :)
1
@cules100pro Ależ wnosi i to bardzo dużo, nie moja wina, że nie dostrzegasz zależności.
6
@cules100pro Kiedy kończą się argumenty, zawsze można napisać, że to wina Valverde :)
0
@koszol Serce mówi tak, a rozum nie. Nie jestem przekonany do Brazylijczyków przed 30 rokiem życia. Wydaje mi się, że Ney, to co najlepsze ma już za sobą.
0
@Ares! Od początku nie byłem zwolennikiem Filipka, nie przekonuje mnie jako piłkarz. Griezmann z kolei, nie zaoferuje nam tego, co np mógłby Ney, ale ma inne atuty, które mam nadzieję, przydadzą się nam.
0
@BarcaInfo Mam nadzieję, że Antoś przyjdzie, najlepiej za Cou. Finansowo, +/- bylibyśmy na zero, ale sportowo byśmy zyskali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Allegri? hmmm... Ernesto jednak nie jest taki zły :) Bartek to wie, jak zmienić nastawienie kibiców: Ernesto zbyt defensywny trener? Nowym kandydatem będzie Allegri w takim razie. Mistrz manipulacji, teraz będą go prosić, żeby Waldek został.
2
@Kamilos84 Gdyby nie kolizja, mógłby być 14, czy tam 15...
0
To zaparz sobie melisę, może ci przejdzie. Nie ma tu żadnych mitów, po prostu nie każdy piłkarz nadaje się do gry w topowym klubie, nie ważne czy Barca, czy Real czy inny.
1
Nie wiemy, czy dostał go na siłę. Możliwe, że z braku innych opcji, zaakceptował ten transfer. Malcom dostał wystarczająco wiele szans na pokazanie swoich umiejętności. Istnieje duża szansa, że jest jak Paco, niby dobry, ale czegoś mu brakuje, żeby grać w Barcy. Osobiści uważam, że z Filipkiem może być podobnie.
1
Malcom się do nas nie nadaje, Cou również, ale to zobaczymy później.
1
Ma rację chłop. Sportowa postawa? To jego praca, nikt nie chciałby redukcji zarobków, niezależnie od branży.
13
Co oni te pożegnanie w kiblu zrobili? :)
38
Nie w takiej Barcelonie się zakochałem. Z każdym kolejnym meczem mam poczucie kolejnych zmarnowanych 90 min mojego życia. Przyjemniej się ogląda MC lub Liverpool. Trzeba jakoś to przeczekać... może będzie lepiej.
1
Po co ma być 5 lat młodszy, ma dopiero 31 lat. jeszcze spokojnie 2-3 sezony może grać na wysokim poziomie.
0
Ciekawe ile jeszcze będzie odcinków z Antkiem. Teraz mówi że odchodzi, żegna się z kibicami, w następnym filmiku powie, że nie wie gdzie odchodzi... a w 10-tym finałowym odcinku dowiemy się, że chodziło w zasadzie o odejście od żony.
Jeżeli jednak poważnie odchodzi, to mam nadzieję, że do nas, najlepiej za Filipa.
1
Mam nadzieję, że przyjdzie Antek i odejdzie Filip, powinniśmy sportowo zyskać.
2
2x powtórzył w jednym komentarzu nawet.
1
Jedyną sensowną odpowiedź dał ci Janiama, reszta jest żenująca albo dziecinna.
20
chyba powiedział inaczej.
"– Czy bywałem za szczery? Czasami tak. Ale słuchaj, jeśli mam wszystko, co mam i wygrałem, co wygrałem, to coś robię dobrze. Jestem gościem z największą liczbą obserwujących na świecie. Dlaczego? Ludzie może się ze mną identyfikują, a może najbardziej ich rozpalam, rozumiesz? Tak jest. "
0
Wg mnie powinni sprzedać Sama i Cou, w ich miejsce De Ligt i Antoni, będzie lepiej pod względem sportowym.
9
ale jak to, mam siedzieć na dworze?!
https://zapodaj.net/4720f36b5c024.jpg.html
mój kot nadaje się do jakiegoś mema :)
0
Mieszkam od 6 lat w Niemczech. Jak masz konkretne pytania, to napisz.
0
A skąd wiesz, że nie chce?
0
W Pogoni by tego nie trafił :)
0
albo Russel jest taki dobry i go odstawia. Pewnie nigdy się tego nie dowiemy, ale fakt jest taki, że to Brytyjczyk za każdym razem wygrywa i w sobotę i niedzielę z Robertem.