1

u mnie koło 17 :)

0

Istnieje jakiś skrót meczu z Cultural Leónesa?

0

Zwolnili już tego "Laptopakolegi"? :)

0

Napisałem, że dobry, nie najlepszy. Poza tym zależy na jakim torze. Dodatkowo Seba nie jest regularny.

3

Miał dobry samochód to wygrał :) On jest akurat dobry, ale chciałbym zobaczyć wyścig F1, gdzie wszystkie auta byłyby identyczne, różniły się tylko ustawieniami... Teraz mija parę okrążeń i pół stawki zdublowane.

0

od niedawna działa też na terenie UE. Sam korzystam w DE.

1

Ja mieszkam w Niemczech i używam nc+. Jak masz możliwość to zamontuj sobie antenę. Jak nie, to może jakiś twój znajomy ma nc+, to niech ci użyczy dostęp do nc+ go, to będziesz miał za darmo.

Ewentualnie zobacz, czy DAZN działa, albo jakiś holenderski odpowiednik.

0

kolejno w 85 min, 87 min i 90 min

1

Trener Interu, jak przeczytał skład, to pewnie z krzesła spadł. Do tego dwaj fałszywi skrzydłowi, piekielnie szybcy... Dobrze, że chociaż Arthur gra.

1

W tym wypadku problemem nie jest koszula :)

0

- Adrian, co ty za bzdury wypisujesz?!?!

- Mamo, mamo, proszę nie wyłączaj!!! już kończę... "wasze argumenty są na poziomie dwóch zbrodniarzy... To chyba kończy tę dyskusję.."

0

i pamiętaj, żeby ściągnąć A.Gomesa z wypożyczenia.

0

Na przyszłość: "jest napisane".

0

Dawid Go Go Korcik :) Poprawia wizerunek po Szczecinie.
U nas coś nie mógł się chłopaczek odnaleźć...

0

Z przyzwyczajenia przepuścił :)

0

UFC już nie transmitują w nc+?

0

dostałeś link?

0

dawaj :)

2

TAAAAK! Brawo Alaves.

0

C+ now

3

Ma ktoś link do KSW?

1

Brakuje tylko, żeby ten "przyjaciel" z Maroka oskarżył go o gwałt :)

1

Ciężka sprawa. Jeszcze kilka lat temu, byłoby to bardziej wiarygodne, a dziś? Dziś to już nic nie wiadomo. Każdy seks może być gwałtem wystarczy, że kobieta po stosunku powie, że nie chciała. Teraz po imprezie nie jedzie się do hotelu z panną, ale do notariusza...

0

Wszedłem na livescore i pomyślałem, że dziś Piątek. Gość jest niesamowity!

1

przyzwyczajenie

0

nie będę się już chwalił :)

44

i mój 6 letni syn: "ooo Madryt - ohyda!" :)

0

i te spacje przed przecinkami... ojoj :(

3

Ja tam zawsze mogę się zwolnić, jakby co... :)

0

teraz dograć rezerwami i jutro liczyć na gorszy dzień USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?