hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
u mnie koło 17 :)
0
Istnieje jakiś skrót meczu z Cultural Leónesa?
0
Zwolnili już tego "Laptopakolegi"? :)
0
Napisałem, że dobry, nie najlepszy. Poza tym zależy na jakim torze. Dodatkowo Seba nie jest regularny.
3
Miał dobry samochód to wygrał :) On jest akurat dobry, ale chciałbym zobaczyć wyścig F1, gdzie wszystkie auta byłyby identyczne, różniły się tylko ustawieniami... Teraz mija parę okrążeń i pół stawki zdublowane.
0
od niedawna działa też na terenie UE. Sam korzystam w DE.
1
Ja mieszkam w Niemczech i używam nc+. Jak masz możliwość to zamontuj sobie antenę. Jak nie, to może jakiś twój znajomy ma nc+, to niech ci użyczy dostęp do nc+ go, to będziesz miał za darmo.
Ewentualnie zobacz, czy DAZN działa, albo jakiś holenderski odpowiednik.
0
kolejno w 85 min, 87 min i 90 min
1
Trener Interu, jak przeczytał skład, to pewnie z krzesła spadł. Do tego dwaj fałszywi skrzydłowi, piekielnie szybcy... Dobrze, że chociaż Arthur gra.
1
W tym wypadku problemem nie jest koszula :)
0
- Adrian, co ty za bzdury wypisujesz?!?!
- Mamo, mamo, proszę nie wyłączaj!!! już kończę... "wasze argumenty są na poziomie dwóch zbrodniarzy... To chyba kończy tę dyskusję.."
0
i pamiętaj, żeby ściągnąć A.Gomesa z wypożyczenia.
0
Na przyszłość: "jest napisane".
0
Dawid Go Go Korcik :) Poprawia wizerunek po Szczecinie.
U nas coś nie mógł się chłopaczek odnaleźć...
0
Z przyzwyczajenia przepuścił :)
0
UFC już nie transmitują w nc+?
0
dostałeś link?
0
dawaj :)
2
TAAAAK! Brawo Alaves.
0
C+ now
3
Ma ktoś link do KSW?
1
Brakuje tylko, żeby ten "przyjaciel" z Maroka oskarżył go o gwałt :)
1
Ciężka sprawa. Jeszcze kilka lat temu, byłoby to bardziej wiarygodne, a dziś? Dziś to już nic nie wiadomo. Każdy seks może być gwałtem wystarczy, że kobieta po stosunku powie, że nie chciała. Teraz po imprezie nie jedzie się do hotelu z panną, ale do notariusza...
0
Wszedłem na livescore i pomyślałem, że dziś Piątek. Gość jest niesamowity!
1
przyzwyczajenie
0
nie będę się już chwalił :)
44
i mój 6 letni syn: "ooo Madryt - ohyda!" :)
0
i te spacje przed przecinkami... ojoj :(
3
Ja tam zawsze mogę się zwolnić, jakby co... :)
0
teraz dograć rezerwami i jutro liczyć na gorszy dzień USA.