hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Robert to chyba swój wyścig w poniedziałek skończy.... szkoda chłopaka.
2
Ja muszę dopłacać po 600 EUR więc nie masz źle :)
0
Może przeczytaj jeszcze raz co napisałem, jedna sytuacja nie obrazuje całych poglądów. Nie można tu uogólniać.
0
Nie zgadzam się. Ustosunkowałem się tylko do konkretnej sytuacji, nie wyraża to moich poglądów.
2
Nie pisz mi jakie mam poglądy, bo ich nie znasz. Poza tym nikogo nie atakuję, to jest tylko odpowiedź na ich protesty. Kiedy jedni strajkują, drudzy już patrzą, czy rząd się ugnie.
1
Taaaak dokładnie :) A ty naiwnie wierzysz, że wszyscy zrezygnują? :) sobie lepiej pogratuluj.
0
Pewnie, że jest wspaniały. Nie widzę sensu szukać rozwiązania, dla problemu który ktoś sztucznie robi.
3
Nic im nie powinni przedstawiać, niech sobie strajkują, nie płacić im za dni strajku plus obciążyć szkołę, za dni w których dzieci nie mogły tam uczęszczać. Po miesiącu albo dwóch przestaną, bo im się kasa skończy.
0
Lewy: mecze; 284, gole: 201
Suzi: mecze: 159, gole: 129
Bundesliga i Laliga. Czy Lewy mu ustępuje? Nie sądzę :)
1
Atmosfera? :) dobre...
9
Barca może zapłacić 120 mln klauzuli :) Atleti za Messiego nie zapłaci...
0
Bo nie wszyscy wybierają, tak jak tobie się podoba...
0
Oo, a mi się wydawało, że to mi 8 lite jest lepszy. Możesz mi napisać, dlaczego jest lepszy?
0
Fajny, ale ma słaby aparat...
0
Mamy oczko wodne w ogrodzie i... reszta jest oczywista :)
Xiaomi MI A2 czy Xiaomi MI 8 lite?
0
Moja kochana żona, 2 dni temu utopiła... swoje ukochane Jabłuszko.
Ma dziewczyna niebywałe szczęście do "nieszczęśliwych" wypadków z telefonem.
Trzeba powiedzieć STOP i dać jej coś tańszego, czego nie żal :)
Pytanie więc jest następujące:
Polecacie Xiaomi MI A2? czy może coś innego w podobnej cenie.
0
Póki co słabo to wygląda, nawet młody Anglik go punktuje.
0
Uwielbiam Eleven, przełączyli na wyścig, żeby zaprosić na reklamę :)
1
Bliżej to Bengal, dalej to Tajski.
3
https://zapodaj.net/e6e7864074c3f.jpg.html
Żebrak i Killer, imiona zmienione na potrzeby programu.
0
Austri, PoŻądni, itp powiadasz? :)
Nie napisałem, że ma dużo lepszy zespół. Ma jaki ma, a wg mnie my mamy słabszy. Dla ciebie Milik i Zileu mają renomę :) a dla mnie pewnego poziomu nie przeskoczą, grają jeden dobry mecz na 3 słabe, a w reprezentacji jest jeszcze gorzej. U nas zaliczają się do dobrych piłkarzy i to właśnie świadczy o poziomie naszej kadry. Fakt, że trener też nam nie pomaga.
Tak można punktować, do rana, a mi się nie chcę. Napisałeś, że chcesz się bawić, liczyłem na jakieś samochodziki, czy Lego, a ty chcesz przekazać mi swoją opinię...
1
Jak w Anglii, mecz na szczycie zazwyczaj 0:0. Jest tak wysoki i wyrównany poziom, że obie drużynie nie potrafią nic zrobić.
0
Jasne, moje dzieciaki już śpią, mogę się i z tobą pobawić :)
0
Nie, nie mamy. Czas sobie to w końcu uświadomić.
11
Nie ma co się spodziewać fajerwerków. Mamy jednego wybitnego piłkarza, ze 2/3 dobrych, kilku przeciętnych i reszta słaba. No i się zastanawiam, czy to Kuba gra, bo ma wujka, czy to wujek trenuje bo ma Kubę...
0
Za mało informacji podałeś. Jedziesz autem, rowerem, busem? Hotel 1 czy 5 gwiazdkowy? A poważnie to hotel i bilety lotnicze w 2 min sprawdzisz wpisując w google. Nawet możesz od razu zarezerwować.
0
Normalnie, jak na ten bolid. Niestety, jak się nie poprawią, to wiadomo ci będzie... walka o przedostatnie miejsce.
0
Już 8 lat nie palę i nie zamierzam znowu zacząć.
2
Sam dobrze wiesz, że musiał się tak zachować :) Jakby ta sytuacja nie zyskała takiego rozgłosu, to by nic nie zrobił. Tonący brzytwy się chwyta, mimo to miło z jego strony, że zrozumiał swój błąd.
0
Nie pokazał klasy, po prostu ratował sytuację ;)