0

@KonradVEBVEB Każdy ma swoje preferencje, poza tym nie porównuj Pereza z wyżej wymienionymi zawodnikami. Ile nasz wychowanek zagrał minut w 1 drużynie? Pogra trochę to zobaczymy, jak wypadnie na tle pozostałych.

0

Dobra Erni, to jest twój czas teraz. Pokaż wszystkim, że potrafisz chociaż wnioski wyciągać. Semedo, Busi na ławkę, Roberto na obronę, Rakieta na DM, a Arturek do środka.

1

@NeroTFP Piłkarzem był wybitnym, ale...


W nocy z 31 sierpnia na 1 września 1989 roku podróżował sześciopasmową autostradą. Kierowany przez niego Dodge Colt wjechał z całą siłą w tył zaparkowanej na awaryjnym pasie, zepsutej ciężarówki. Deyna był wówczas pod wpływem alkoholu i nie próbował nawet hamować. Przyczyną śmierci polskiego piłkarza były liczne i bardzo poważne obrażenia głowy oraz klatki piersiowej, a także silne obrażenia wewnętrzne...


8

Nie jest źle. Przegramy jeszcze ze 4 mecze i nie będą mieli wyjścia, zwolnią Waldka.

0

Można być bez formy, ale tego nie da się oglądać. Dodatkowo wkurza komentator, właściwie to komentatoł....

0

@sensej Chyba altanki w Obornikach dolnych....

0

@Jakchcesz najprawdopodobniej to mam 2 dzieci, jedno ma nawet 15 lat. Konsola to wg mnie zły pomysł dla dziecka, szczególnie 5 letniego.

0

@MichalZZZ żadnej! 5 lat to za mało na gry, polecam płac zabaw, grę w piłkę, w gry się jeszcze nagra.

0

@messi564 daj znać, tez mam blisko i chętnie kupię taki bilet.

1

@TKWM tez chętnie kupię bilet na Pragę.

0

@sidzej z Neapolu, z mozzarellą bawolą, z pieca opalanego drewnem...

1

@FC1899Barca Zacznij na siłowni ćwiczyć, bo od siedzenia nie będzie efektów. :)

4

@LuisSalvano A słysząc te słowa wstanie kierowca autobusu i.... opierdzieli cię za brak biletu. :)

1

@Odesseiron Podaję przepis: Weź arbuza, pokrój w trójkąciki, przygotuj 4 łyżeczki cukru trzcinowego, wyciśnij 2 limonki oraz nalej całą szklankę rumu. Wymieszaj cukier z limonką, polej arbuza i podaj dzieciom. Rum wypij.

0

@Uukasz_93 Rakitic.

0

Jestem ciekaw, jak Valverde ustawiłby dziś City... Nie widzę w ich kadrze zawodnika, który mógłby grać z Fernardinho i Rodrim w pomocy, a mam przeczucie, że graliby obaj.

1

@jacobFCB On myśli, że jak wystawi samych ofensywnych graczy, to będą grać ofensywnie i ładnie dla oka, a ja będę to oglądał z większą chęcią, niż obecną Barcę. No co za naiwniak!

7

Ojj Pep, ty jeszcze taki młody, niedoświadczony trener jesteś. Ty musisz koniecznie na korepetycje do Ernesto przyjechać. Gdzie jest równowaga w Twoim zespole? Nagrałeś się w FM'a i wystawiasz do gry samych ofensywnych graczy! Zresztą już widać efekty, 1 minuta i od razu strzał na bramkę City.

0

@Konradomoreno dziwne, ja też mieszkam w Niemczech i płacę za śmieci.

1

@ArterkHD oczywiście, że 8h. Ja mam od 6 do 15 i bym tego nie zmienił. Co prawda przychodzę do pracy ok 7, ale to już inna bajka :)

1

@Vxb93 Pamiętam, jak z moją ówczesną dziewczyną, a obecną żoną, chodziliśmy do pizzerii na mecze Barcy. Bojan był wtedy świetny, wierzyłem w niego i uwielbiałem. Szkoda, że tak to się potoczyło...

0

@Colon mam podobnego w domu :)

1

@Elnuum Ja mam 6s. niby nie najnowszy, ale po co mi inny?
Odp. na pytanie: iphone jak najbardziej opłaca się kupić, chociaż ja nie kupowałbym najnowszego modelu.

1

@Janiama W Barcelonie jest inna sytuacja, tu musisz wygrywać każdy mecz. Tu nie ma miejsca, że Puig zagra 30 meczy w sezonie. Młodzi powinni być wypożyczani do 1 ligi w Hiszpanii, na sezon lub 2 i wracać jako gotowy produkt.

3

@Tom0VeB Daj sobie spokój, do niego nic nie dotrze. Pewnie ma 16 lat i zmyśla większość, przynajmniej mam taką nadzieję, bo nie wierzę, że dorosły człowiek może być takim "betonem". Jeżeli natomiast naprawdę pracuje w szkole, dobrze dla wszystkich by tylko np. wydawał tam obiady.

1

Jest moc!
Atleti rozbije Getafe 1:0 :)

0

@Matheo23 :) gdybym ja miał takie problemy, to bym o nich nie pisał, tylko w samotności płakał.

0

@Odesseiron Ale piwo jest potrzebne do mięsa przecież...

5

@Odesseiron Pamiętaj: deska opuszczona, krzesło to nie wieszak, a bokserki nie zastępują spodenek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?