1

@MesQueUnClub_87 To, że nie trzeba za niego płacić, nie znaczy że jest za darmo.... Dostanie chociażby więcej za podpis i sporą pensje, a takich piłkarzy później ciężko sprzedać.

0

@Janiama Moim zdaniem, powinni wypożyczyć Alene już od początku sezonu, razem z Riczim, Todibo i Wague, czy jak to się tam pisze ich nazwiska :) Cały sezon w średniaku z PD dałby im więcej niż te 5 meczy u nas. Poza tym zweryfikowałby ich umiejętności i przydatność do 1 drużyny.

0

@AdiKingu96 ....wzajemnie :) to prawie zawsze pasuje.

0

@TheNekro94 Wg mnie nie ma dużej różnicy między autami w tym segmencie, więc jeżeli stan ci odpowiada i potrzebujesz czegoś do miasta to bierz. Na trasę nie polecam.

9

@kuz Ja natomiast cały czas mam wrażenie, że ktoś się pomylił i wziął nie tego Valverde.

1

@Janiama Inna, ja tego nie porównywałem, jedynie zaznaczyłem, że piłkarze po 50 wciąż dają radę i nie jeden młody pełen nadziei na jakąkolwiek "karierę" potrafi się przy nich ostudzić :) dzięki i wzajemnie.

1

@Janiama Racja, pod tym względem pokazał "jaja". 5 dych to chyba jednak nie tak dużo, 15 lat temu grałem raz w piłkę i przeciwnej drużynie było własnie kilku 50 latków, byłych piłkarzy najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Okazuje się, że Ci panowie wcale nie wyglądali gorzej niż niektórzy dziś aktywni piłkarze.

Nie dziękujmy za normalność, bo wtedy debilizm się nią stanie.

0

@FC1899Barca Warto, Antek jest moim zdaniem dużo lepszym piłkarzem. Nie wnikając już w szczegóły: w Barcy, póki gra Messi i Suarez to nie może być obok nich piłkarz, który nie uczestniczy w grze obronnej. Samymi statystykami nie gramy, inaczej Cou by się okazał lepszy od Iniesty...

1

@Janiama Ja się zdziwiłem, że w tym wieku wyglądał dość dobrze na tle dużo młodszego Grega, czy tam Grześka :) Tylko właśnie, czy on wyglądał w tej walce dobrze, czy przeciwnik delikatnie mówiąc nędznie... Potrzebna kolejna walka z kimś bardziej ogarniętym.

3

@Avada Kedavra Też jestem za tym. Wtedy byłoby sprawiedliwie i każdy sprawdziłby to, co by chciał. A teraz to tylko sędzia sprawdza, co mu się podoba, a później pretensje, że tego czy owego nie sprawdził...

1

@filipVeB Jemu należy dać szansę, ale nam brakuje defensywnego pomocnika, a Riczi nim nie jest.

0

Wczoraj Real mógł się podobać, grali szybko i precyzyjnie. Każdy ich zawodnik wyglądał lepiej lub tak samo dobrze, jak jego odpowiednik w Barcelonie. Ciężko było podjąć z nimi rywalizację, za dużo mieliśmy słabych punktów. Bramkarz, dwaj środkowi obrońcy, jeden pomocnik + Antek z Messim to za mało, nawet na inny Real, a co dopiero ten z Madrytu. Pilnie potrzeba nam napastnika, defensywnego pomocnika i lewego obrońcy. Nikt wartościowy w zimie nie przyjdzie, pozostaje nam czekać do lata, mam nadzieję, że do tego najbliższego.

0

@Bobo25 Mówili tak wczoraj podczas transmisji :) Pewnie nikt nie chciał tego transmitować i kupili za jakieś grosze.

1

@Odesseiron Lautaro + Kante + LO, ale nie wiem jaki...

1

@arda Superpuchar Hiszpanii

0

@Gwyn Player tu nie działa. VPN darmowe nie pomoże. NC+go działa, jak masz od kogo załatwić to będzie najlepsze. Albo wykup sobie DAZN, zapłacisz 12 EUR za miesiąc i tam jest praktycznie wszystko.

0

Grubszy, czy chudszy, Eden daje radę. Szkoda, że wolał białą koszulkę.

3

Mamy lidera w Szczecinie!! Legia pięknie ograna!

2

@Pati_lovely1992 Pakiet premium :)

0

@MarioVeB! Afroamerykańska...

5

@jedrek7000 a Hajto Lektor?

0

@ViscaBarca123 Aż dziwne, że takie chude nóżki ma :)

0

@Sajonara mi najbardziej smakuje biała, kokosowa czekolada od lindta.

0

@Suzu No tak, zapomniałem że mamy już kilku lewoskrzydłowych...

0

Oglądam Inter i.... zaczynam się budzić! Za Lautaro to jeszcze dziś powinniśmy przelać pieniądze.

3

@Tom0VeB "skoro kibicujesz druzynie A, to wiesz ze nie warto obrazac, bo druzyna A zostanie ukarana."

to na mecz drużyny A przyjdzie drużyna B, jako A i zacznie obrażać. Wtedy wszyscy będą jeździć na mecze drużyn przeciwnych...

5

@Krzywy95 To nie jest takie głupie: doświadczenie zaowocuje doświadczeniem.

21

@BarcaInfo Jak się nazywa ten mały? Meffi? Maffi? No ten Maffia, gdyby go nie było....

1

@_Specjalista z angielskiego, rosyjskiego.... bla bla bla. Nasz język jest niebywale bogaty, niepotrzebne nam są żadne sztuczne zapożyczenia. Chcesz w innym języku? To proszę: Du hast eine Schraube locker :)

2

@_Specjalista w tym przypadku powinno się powiedzieć/napisać - nieprofesjonalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?