hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzagos ale o czym ty napisałeś?
0
Świetny transfer Krzysia, w Milanie miał mało sytuacji i drużyna źle grała? Herta podejmie to wyzwanie :)
0
@Mow_mi_Douglas Ja mam 150 km, też niezbyt daleko.
0
@contowsky Ten pierwszy przypadek jest raptem 150 km ode mnie... wolałem, jak to było w Chinach.
2
Fati, Sergi, FdJ, Arthur - bez 4 piłkarzy ciężko się gra.
0
ale FdJ jest dramatycznie słaby. powinien na ławkę iść.
1
@AnnaMarianna u mnie dzielimy się po połowie, żona gotuje, a ja jem :)
0
Małe boisko, nowe ustawienie i młodzi zawodnicy. Ciężko będzie.
0
@Pablopicasso27 Jeżeli nie jesteś do dyspozycji, to jak mamy ci pomóc?
4
@Pablopicasso27 Jeżeli nie możesz to nic nie poradzimy.
14
Każdy narzekał na Wengera, a on był 3 razy lepszy niż obecny trener Arsenalu.
0
@Janiama Niby dobry, ale jakiś taki... surowy. Nie przepadam za takim typem napastnika.
2
@Odesseiron Nikt znaczący zimą na pewno nie przejdzie. Raz to kasa, a dwa nikt w połowie sezonu nie odda wartościowego zawodnika. Naszym najlepszym transferem byłby.... zdrowy Dembele.
9
@Artsss Jedyny piłkarz, który dotrzymał kroku Leo. Szkoda, że nigdy razem nie zagrali.
0
@Janiama Tu chyba nie o jaja chodzi. Nikt o zdrowych zmysłach nie wstawi niedoświadczonego młodzika, za bądź co bądź klasowego piłkarza. Jeżeli Riki miałby grać, to zacznie stopniowo, kilka kilkanaście minut. Chociaż moim zdaniem za tydzień trybuny albo rezerwy, FdJ wraca.
0
@barcelonaLM Też będzie na trybunach, tylko FdJ wróci.
0
@Janiama Oprócz Umtitiego, trafiłem całość. Skład w sumie nie mógł być inny :)
0
Dawajcie składy, zobaczymy kto będzie najbliżej.
Mój typ:
Mats
Roberto Pique Lenglet Alba
Vidal Busi Rakieta
Messi Antek Perez/Fati
1
@Pilka_jest_okragla Zapewne wyjdzie Busi, Rakieta i Vidal. Nikt nie wystawi niedoświadczonego małolata i playboya po kontuzji ;)
1
@craz91 Nie warto brać telefon na abo. Wychodzi najdrożej.
1
@Ermitano Szybko się zreflektowałeś ;) Trzeba było pracę wcześniej skończyć.
2
@domin682 Ja posiadam, mam kilka ładnych lat. Dużo nie drukuję, zaleta jest taka, że tusz się ?nie skleja?, czy jak to się tam nazywa.
0
@Janiama Dopisywało zdrowie, albo po prostu nie mieli kiedy złapać kontuzji... chyba że krzesełka na vipach niewygodne.
0
@Janiama Wg mnie wyjdziemy 2 z przodu, Messi i Antek, w pomocy Busi, Rakieta Vidal i Roberto/Arthur. Za dużo możliwości nie ma, musi wystawić możliwie najlepszą jedenastkę.
0
@Szicek10 Przyjeżdżają wszyscy razem, przecież mają zbiórkę o jednakowej godzinie :)
0
Ernesto nie da się zwolnić :) on się nie zgodzi na żadne rozwiązanie kontraktu. Za tydzień będzie trenować pół drużyny, a drugie pół Setien.
1
@Suzu Dowiedział się, ile dostanie odprawy, to i uśmiechnięty jedzie :)
2
@BarcaInfo A co mieliby niby powiedzieć :)
Xavi nie przyjdzie, Ernesto sam nie odejdzie, a Dembele i tak się za miesiąc znowu połamie.
5
Nie ma na co czekać! Erni dawaj Rakiete i Semedo!
2
@Ratamahatta Wiadomo było przed jego przyjściem, że najlepiej gra jako "9,5", mając obok siebie silnego napastnika. Skrzydłowego z niego nie zrobimy.