hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mój 8 letni syn słusznie zauważył, że sędzia ma takie same kolory, jak Real. Przypadek?
109
Sprawa jest bardzo prosta, albo kupujemy Depaya za 30 mln albo dorzucamy Umtitiego i dajemy 45 mln.
0
@lucca87 pamietam, jak 15 lat temu rejestrowałem auto w Polsce. Byłem raz o 7:50, nie było już miejsc, kolejnego dnia o 6... wtedy się udało dopiero. Ostatnio dla odmiany rejestrowałem auto w Niemczech, wszystko zajmuje 15 min. W jednym okienku pani drukuje ci nowy dowód, w pokoju obok wyrabiają ci nowe tablice, pare naklejek, opłata i wracasz swoim, już dopuszczonym do ruchu autem ;)
0
Rozglądam się za nowym laptopem, podoba mi się np ten:
https://www.x-kom.pl/p/513826-notebook-laptop-133-hp-envy-13-x360-ryzen-7-3700-16gb-512-win10.html
teraz nasuwa się pytanie, czy z tym procesorem, czy z intelem?
Dodatkowe pytanie: co wpływa na pracę wentylatorów? bo np u mnie (4-lteni del, intel i7) włącza się sporadycznie i jest stosunkowo cichy. Natomiast u żony (lenovo Yoga 7 z intelem i5) włącza się zawsze, i jest to strasznie irytujące szczególnie wieczorem.
Czy są jakieś laptopy, które cicho pracują przeglądając internet, bo coraz częściej czytam komentarze o danych modelach, że wentylator głośny, zawsze się włącza...
Oczekiwania od laptopa? Ekran dotykowy, metalowa obudowa, CICHY, do filmów, internetu. Gry? FM, jakiś stronghold czasem, ale to głównie dzieciaki.
0
@Bobo25 Oczywiście, że widzę granicę. Ale nie można oczekiwać od ludzi, że będą szczęśliwi, kiedy banda przebierańców, będzie manifestować swoją wolność na środku ulicy. Podejrzewam, że to gównie o to chodzi. Temat jest złożony, dotyczy organizacji, a nie jednostki. Co do twojego miasta, to nie tylko twoje zdanie się liczy, ale większości mieszkańców, natomiast swoje preferencje możesz określać odnośnie swojego domu i jest jak najbardziej ok.
0
@Bobo25 Strefa wolna od czegoś/kogoś nie oznacza, że jesteś przeciw temu. Jest to takie trochę pokręcone, bo jak masz strefę wolną od przemocy, to jest wszystko ok, natomiast jak nie chcesz jakiejś organizacji u siebie, to już krzyk. Mi osobiście nie przeszkadza, że ktoś nie chce mieć u siebie kogoś/czegoś.
1
@BarcaInfo 2,5 mln? A poważnie to mam nadzieję na min 40.
0
@chroma93 podeślesz?
1
Dobrze, że Sainz idzie do Ferrari, będzie bił się o podium, a nie to co teraz...
0
@Herato Ja mam z kolei iphone 6s od wielu lat i też nie zamierzam zmieniać. Pytanie co kto lubi. Jeżeli chodzi o działanie, czy prostotę użytkowania, to żaden android mi nie podszedł. A że tam czegoś nie ma... gorszego aparatu i tak nie zauważysz, a te xiaomi co widziałem to pod tym względem w ogóle szału nie robią. Ale tak, jak już napisałem: każdy lubi i potrzebuje co innego.
1
a to niespodzianka :)
1
@masq Mi z kolei brakuję 2 silnych zawodników, pomocnika i napastnika. Coś w stylu Lukaku i Pogby, niekoniecznie oni, ale coś na ten wzór.
1
@Thomas99PL Gierka treningowa trwała 20 min po prostu.
0
@cules100pro Takie 5/6 do 2 od Bayernu.
8
Fajna ta rewolucja w Barcelonie, Suarez odejdzie za darmo, baaa nawet mu wypłacimy kasę za następny rok. Rakitic pewnie też za darmo, albo za paczkę frytek odejdzie. Już wiadomo, że za Vidala też nikt nie zapłaci :) Umtiti? Jego nikt za kasę nie chce. No ale czego oczekiwać, jak się podpisuje takie a nie inne kontrakty. Płacimy takie pieniądze, że nikt nie chce odchodzić. No i na końcu Messi, ale to już osobny temat. Trzymam kciuki, że dołączy do MC i odzyska radość z gry.
0
@Gomess leci jeszcze?
0
@Omoziu Jaka stal? Najlepiej daj do malowania proszkowego.
0
@monsterrize Idź Messiemu powiedz, że ma zostać bo jest fajnie i że ma być szczęśliwy :)
0
@monsterrize A po co mu gra w przeciętnej Barcelonie? gra dla gry? Może nie jest tak pozbawionym ambicji człowiekiem? może chce wygrywać? Przecież wygrywanie to sens piłki nożnej, jeżeli myśli się inaczej, to popada się w przeciętność.
0
@monsterrize Nie widzę sensu dodawania na siłę Ronaldo do dyskusji. Messi może po prostu chce zobaczyć, jak jest gdzie indziej, może chce wygrać LM po raz ostatni? albo przedostatni? W Barcelonie przez najbliższe 2/3 lata pewnie nie ma na to szans.
4
Szkoda, że nie sprzedamy Messiego, to może być jego ostatni rok na najwyższym poziomie. Mógłby spróbować się w innej lidze, np. angielskiej. Za rok możliwe, że już mu się nie będzie chciało, zakończy karierę, albo przejdzie do jakiejś egzotycznej ligi. Zasłużył na to by odejść, tak jak chce i gdzie chce. Zatrzymamy go na siłę i to będzie przegrana sytuacja dla wszystkich.
1
@mate92 Taki jest zamysł. Kupić i za parę lat wymienić. Dobrze się sprawdzają do pokojów dziecięcych, nie są drogie i przynajmniej nie żal :)
0
@robsesh No tak... typowe: ZA DARMO. Nie ma nic za darmo. Płacisz piłkarzowi większą kasę za granie plus za podpis, dodatkowo agenci. Koniec końców, czasem lepiej kupić piłkarza niż wziąć takiego bez kontraktu. Dodatkowo wcale nie jest łatwo później takiego sprzedać, bo ma dużo zawyżony kontrakt. No ale bierzmy wszystkich za darmo i róbmy biznes :)
1
@Janiama Trener Bawarczyków dobrze robi, w końcu to Bayern, a nie Herta. Niech się PSG martwi szybkim skrzydłowym i zastanawia się, jak go zatrzymać. Flick zna wartość swojego klubu i wystawia najlepszy skład, a nie jak Setien, 9 defensywnych zawodników, bo boi się rywali.
1
@Bobo25 co ty gadasz?! wiadomo, że czerwony jest szybszy.
0
@PeteR10 Pjanic ofensywnym pomocnikiem?
0
@PieN Inter gra w Hiszpanii? grają teraz w lidze hiszpańskiej?
0
@kamilop Mam rozwinąć swoją opinię, na temat twoich preferencji? Po co? Napisałeś, że ci się podoba, to stwierdziłem, że to żaden wyznacznik. Poza tym, dynamiczny, silny i młody, to żaden argument, by grać w Barcy.
0
@kamilop nie oceniam, ale uważam, że uroda to nie jest wyznacznik, by grać w lepszym klubie :)
1
@Janiama Niby wszystko się zgadza, ale on gra z silnym napastnikiem. Coś jak Antek w reprezentacji... U nas nie ma Lukaku, ani innego silnego zawodnika z przodu.