hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Crack18 W związku jest potrzebne zaufanie. Nie myl z głupotą. Skoro wchodzisz do jej świata, to pewne zachowania musisz zaakceptować, albo nie i się rozstać. Działaj zgodnie z sobą, nikt za ciebie decyzji nie podejmie. Nie ta, to inna.
0
Spokojnie, my przez pierwsze 30 min też wyglądaliśmy dobrze :) Ciekawe, czy przy bramce sprawdzali spalonego....
0
@Mareeek2050 Młody jest, jeszcze ma szanse wskoczyć na wyższy poziom :)
2
@foczkyyyhg Każdy 20 kilku latek ma możliwość wskoczenia na wyższy poziom. To nic nadzwyczajnego.
52
Lautaro to znakomity zastępca Luisa. Nie umie przyjąć, podać, spapra ze 4 steki, a na końcu strzeli jakąś dziwną bramkę.
42
Kolejny "trener" na pół roku.
1
@pax Nie chce mi się tłumaczyć 10 razy, może napisałem zbyt ogólnikowo, albo ty zbyt pobieżnie przeczytałeś moje podpunkty. Masz swoje zdanie - spoko. Wg mnie nie jest obiektywne, dla ciebie Semedo potknie się w 7 minucie, a w 15 padnie bramka, to jest jego wina. Dalej uważam, że pojmujesz piłkę zbyt indywidualnie i opierasz się zbyt często na statystykach. Dla mnie Nelson nie jest super piłkarzem, ale też nie jest taki beznadziejny na jakiego go kreujesz.
2
@pax
1. Semedo truchta do obrony, ale prawie każdy nasz zawodnik był spóźniony, a Alba z FdJ dali się ograć. Nie ma tu błędu Nelosna, nawet na pełnym gazie by nie zdążył. Dodatkowo, jak się podłącza do ataku, to ktoś ma go asekurować.
2. Wina Semedo, że Roberto przyjmuję piłkę na 2 metry? Nelson dobrze się zachował, stał niewygodnie i podał do lepiej ustawionego Roberto, który miał lepszy ogląd na sytuację.
4. Wielki błąd? Walka o piłkę przy linii końcowej, Roberto nie asekurował i w konsekwencji było 2 na 1, dodatkowo piłka przerzucona na drugą stronę, a tam spóźniony Vidal i Lenglet... itd.
5. Dał się ograć, ale podejrzewam, że w obecnej formie Davis każdego by ograł, plus kolejny raz zabrakło asekuracji. Wiadomo jest, że ich lewy obrońca jest bardzo groźny w sytuacjach 1 na 1.
6. Dynamiczna sytuacja, tam każdy się źle zachował. Mimo wszystko Nelson powinien być nieco bardziej agresywny.
7. Stoi w obronie to źle, wychodzi do przodu, to czemu nie został. Strata i wyjście 4 na 3, dobrze i szybko to rozegrali.
8. Semedo łamie linię spalonego, jest współwinny, ale gdzie był Pique? co robił Lenglet? Tylko Semedo gra w obronie? Czemu FdJ czy Vidal go nie asekurowali?
Ten twoje punkty są trochę na siłę pisane. Bayern zagrał dobry mecz, prawie wszystko im wychodziło, a nam nic. Piszesz tylko o Nelsonie, a nie zauważasz, że później nastąpił szereg innych zdarzeń. W taki sposób to o każdym mógłbyś napisać, że zawalił przy bramce. Zapominasz, że piłka to sport zespołowy, czasem złe zachowanie jednostki jest wynikiem złego zachowania ogółu.
2
@Comentateiro Prawie 10 km więcej, tj. 10 000 m / 10 zawodników = 1000 m. Każdy z zawodników z pola, przebiegł średnio o 1 km więcej, czyli około 10 długości boiska więcej... Albo faktycznie grali jednego więcej. Faktycznie samym bieganiem się nie wygrywa, za to można zmiażdżyć.
0
@BarcaInfo Tak, tak już widzę jak dają ci kontrakt na 4 lata, 10 mln za sezon i schodzisz ze sceny :) Wychodzisz, jak bohater na konferencję i mówisz: nastał koniec mojego czasu w tym klubie, nie mogę zaoferować nic więcej. Pragnę odejść i dać szansę innym.
13
Nic w Barcelonie się nie zmieni, dopóki polityka klubu będzie taka, a nie inna. Piłkarze są traktowani, jak święte krowy, mają olbrzymie kontrakty i decydują o wszystkim. Trener nie taki, bo biegać trzeba, asystent za dużo krzyczy, itd... Tutaj trzeba powiedzieć stop, piłkarze mają trenować i grać, na wysokim poziomie. Nie podoba się?No jak mi przykro...
Zobaczmy na Bayern, trochę niefortunny czas na takie porównania, ale trzeba się wzorować na najlepszych. Lewy chce odejść? trudno, ma jeszcze 3 lata kontraktu i jest koniec tematu. Thiago chce odejść? nie ma problemu, 30 mln i do widzenia. Bayern zawsze ustala warunki i to od niego zależy, kto tam zagra, a kto odejdzie. U nas? Ktoś narzeka, to zazwyczaj głaszczą go po główce i dają nowy kontrakt, z pensją taką, że później nikt go nie chce kupić.
Dopóki piłkarze będą mieli tyle swobody i stali wyżej niż klub, to nic się nie zmieni. Nie pomoże ani Pep, ani Klopp, ani nikt inny. Nowi piłkarze? po co, dostosują się do reszty i też będą olewać wszystko. Kadrę mamy dobrą, wystarczy kilka drobnych zmian, ale przede wszystkim trzeba zdyscyplinować piłkarzy. Messi narzeka? Nie ma problemu, cena 100 mln i może iść. Za dużo? trudno, ma ważny kontrakt i koniec tematu.
0
@tobiasson92 Ronnie nie mógł grać inaczej, liczył na szczęście, był w trudnym położeniu i musiał spróbować czegoś innego, niekonwencjonalnego. Wg Marka, to powinien grać, tak on chce i najlepiej przegrać :)
0
szkoda, że wszedł Antek za Roberto, a nie Firpo za Suareza....
1
@Janiama Tak naprawdę, wymieniłeś 2 piłkarzy, których potrzebujemy i mamy kompletną kadrę. Antek będzie grał jak lubi, czyli podwieszony pod Lukaku, z boku Messi i Fati, środek FdJ i Pogba... marzenie.
1
@dominik127pl stawiam dobrą whisky, zapraszam ;)
1
@masakrator05 Tydzień to tyle co nic. Odstaw politykę na bok, poznaj ją jako człowieka i wtedy decyduj co robić. Poglądy nie powinny być przeszkodą do udanego związku i zapewne nie będą, jak już się dobrze poznacie. Ja z żoną mamy odmienne poglądy i nam to w niczym nie przeszkadza, bo niby w czym?
1
@koksik2700 Do emerytury liczą się przepracowane lata, a nie twój wiek :)
0
@Kurkmen 1. Nie ma w tej chwili realnej opcji na jego zastąpienie, wciąż daje więcej niż większość innych napastników. Jest klasy światowej i to jeszcze przez sezon czy dwa się nie zmieni.
2. Kolejny klasowy gracz. Pasuje do szybkiej i kombinacyjnej piłki, jak gra bliżej środka to wygląda to dobrze i obiecująco. Zmarnowali mu większą część sezonu poprzez notoryczne wystawianie go na skrzydle.
3. Masz na myśli wczorajszy mecz?
5. Dlaczego?
1
@Janiama Ciężkie czasy nastały, że musimy się zastanawiać, jak ustawić zespół na Bayern. Kiedyś to Bayern się zastanawiał, jak przeciwstawić się Barcelonie. Bayern nie zagra na luzie, mając 3 bramki zapasu z pierwszego meczu. Poza tym nasi zawodnicy potrafią się zmobilizować na ważne mecze, meczu z Napoli bym nie brał pod uwagę. Mieliśmy długą przerwę i skończyliśmy mecz w 1 połowie.
2
@dv7wisnia mi to obojętnie, ale pamiętaj, dziewczynie/ żonie to może zrobić różnice ;)
0
@dv7wisnia oboje? ;)
0
@pazio23 Produkują jeszcze dobre auta? a gdzie kupić, to już zależy od ciebie i twojej wiedzy, bądź niewiedzy.
0
@dominik127pl Kupuję napoje tylko w szklanych butelkach, lepiej mi smakują.
4
Niby snooker bez kibiców, ale jednak Ronniego jeden ogląda :)
0
@Crakitic Podłoga brudna :)
3
@Grzegorz12366 Daj sobie z nią spokój. Z wiekiem się nauczysz, żeby nie przejmować się i takimi dziewczynami i związkami. Nie zmienisz drugiej osoby. jeżeli ona nie traktuje cię poważnie, to tego nie zmienisz. Poczekaj na osobę, która będzie miała takie same oczekiwania, jak ty. Napisz jej, że jak cię tak traktuje, to nie widzisz waszej wspólnej przyszłości, życz jej powodzenia i pomachaj na do widzenia.
0
@FafitFCB Spokojnie, poczekaj aż mama przyjdzie. Dowiesz się, że jednak nie tak dobrze :)
5
@ronni37 no tak, cudze pieniądze można wydawać.... a swoje to proszę bardzo, za 1 razem zdał :)
0
@Ratamahatta Cały czas mam w pamięci jeden obrazek, jak Arthur w okolicach 20 min stoi z rękami podpartymi na biodrach, ciężko oddychając, będąc przy tym purpurowy...
1
@mr_robot Wygląda, jakby siedział w kawalerce.... salon z aneksem :)