1

@MesQueUnClub_87 to nie są do kołków śruby tylko do tv.

0

@MesQueUnClub_87 one są dłuższe, nie większe ;) a to wcale nie oznacza, że będą lepiej trzymać.

0

@sonek spróbuj 20, czy da radę dokręcić do końca, jak tak to zostaw, jak nie to użyj 12

0

@jeyx77x podobno ma zostać jeszcze jeden sezon w Pogoni.

2

@sonek Wkręć lekko śrubę i wyjmij, następnie wywierć głębiej.

17

@gumaz to normalne- po aktualizacji systemu zawsze następuje restart.

2

@Emhyr 18 w tym roku.... skończyła moja córka.

0

@capoN rodzina 2+2 koło 3,5 tys € na miesiac, Niemcy.

1

Suarez dla Atleti strzela, Brajt dla nas nie... Z Luisem liga byłaby nasza.

0

@clyde koty, obecnie posiadam 2. Kocur bengalski i kotka tajska.

1

@AllBundy używany chyba tylko zostaje....

2

Uwielbiam te nasze zróżnicowane ataki :)

1

@kamilos1214 Zrób jeszcze inaczej: kup mieszkanie już teraz i je wynajmij na okres 4/5 lat. Lepiej na tym wyjdziesz, ominiesz podwyżki mieszkań, spadek wartości pieniądza i takie tam. Przez ten czas, albo spłacaj szybciej kredyt, albo odkładaj.

1

@Dzemix111 też się przesiadłem z 6s na XS, zmiana na plus, jedynie odblokowywanie poprzez twarz jest wkurzające, tzn jak masz maseczkę :)

1

@Dzemix111 pewnie ze warto! Tylko zastanów się czy nie za duży? Może lepiej xs?

0

@TheBigShow Silnik 1,0 do jakiegokolwiek auta, to porażka. No i Duster to niskobudżetowe auto, średnia przyjemność z jazdy.

0

mam właśnie taką, porządnie wykonana.

0

@Rudi35 kränzle hochdruckreiniger k 1050 tst

1

@Janiama Jestem przekonany, że Pedri będzie grał wszystko do końca. Gra co najmniej poprawnie i za bardzo nie ma kto go zmienić. Oprócz Desta i Oscara raczej skład jest stały.

1

@JimMorrisonFCB Ja bym kupił Bety, ale pewnie musiał byś zwiększyć budżet.

0

@Michael24 Korzystam codziennie, działa bez zarzutu. U cb pewnie problem z internetem.

0

@PanZagadka do jakiej 15?!?! Do 11:30:)

3

Superliga to nie jest taki głupi pomysł. Najlepsze drużyny będą grać ze sobą, co na pewno będzie bardziej widowiskowe i będzie trzymać odpowiedni poziom. Liga Mistrzów z kolei będzie bardziej wyrównana i stanie się przez to ciekawsza. Powinni ze sobą współpracować, zamiast walczyć, np na koniec sezonu jakiś mecz o wszystko między zwycięzcami obu rozgrywek, albo 3 najlepsze z LM wchodzą do SL. Możliwości jest sporo, każda ze stron może zyskać. Kibice też powinni na tym zyskać, każdy znajdzie coś dla siebie, kibice mniejszych klubów, będą mogli zobaczyć swoje drużyny w LM, a niedzielni kanapowcy, chętnie w tygodniu zobaczą jakiś hit w SL. Na koniec wiadomo jednak, że chodzi o pieniądze....

1

@krzysiek-fcb-17 Synek: 3310, teraz 9 lat.

0

@koziar Kolego? :) nie pochlebiaj sobie. Poza tym to nie ma znaczenia, kiedy to było i czy znajdziesz 2/3 zawodników z takim wyczynem. Chodziło, żebyś zobaczył, że nie jest to zwyczajne i co 2 piłkarz tak nie strzela.

0

@koziar To nie jest przykład, bo ostatnie 2 mecze bez bramki. Napisałem wyraźnie ostatnio, nie kiedyś albo w ogóle.

0

@koziar To ilu piłkarzy strzeliło 5/5 ostatnio? Zweryfikujmy ten pospolity wyczyn.

0

@Barca1992 W tej chwili jest tylko jeden piłkarz na świecie, który może strzelić 5 bramek w 5 meczach, albo zaliczyć jeden Wolfsburg i jest to właśnie Robert.

0

Na sky, a czy gdzieś w darmowej to nie wiem.

1

@lucca87 ostatnio leciał PK finał i zapomniałem, że jeszcze my gramy :) racja, 9 spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?