0

Ziemniaki coś dzisiaj niedogotowane.... :)

0

@jeyx77x Martin na pozycji nr 9 zjada Depaya na śniadanie.

0

Nic nie rozumiem... FdJ na 9, Martin na lewym skrzydle. To jakaś głębsza myśl musiała być.

0

Mamy jedną 9 i brak skrzydłowych.... co można zrobić? No proste, wystawić Martina na skrzydle :)

0

@LuisSalvano Na lewe skrzydło, to się zgodzę, ale nie róbmy z niego kolejnego pseudo napastnika. Tak naprawdę w Europie nie ma zbyt wielu lepszych napastników od sympatycznego Duńczyka, a dostępnych do kupienia, nie ma wcale.

3

@myscooter Co znaczy odstaje? tzn, że ma dryblować, jak Messi? grać głową, jak Pique? Czytać grę, jak Busi? Jest wystarczająco silny i szybki, strzela co musi, nie przeszkadza w grze. Na 9 nie potrzeba drugiego Messiego...

3

Potwierdza się to, co wiadomo od dawna: Antek jest lepszy, jak ma przy sobie 9. Okazuje się również, że Martin jest w zupełności wystarczający. Przymierzany do Barcy Depay, moim zdaniem będzie grał na 9 słabiej, więc nie ma sensu go sprowadzać. Widziałbym u nas na Lukaku lub Haalanda, w innym przypadku Martin :)

0

@Janiama Antek wygląda dużo lepiej, kiedy gra obok 9. Mi podoba się gra Martina, robi to co musi, czyli strzela, nie ważne jak i czym :) Za Duńczyka widziałbym tylko Lukaku, inaczej niech Martin sobie gra.

0

@Messibestplayerintheworld trening treningiem, a mecz to mecz. Już był kiedyś taki sympatyczny Portugalczyk, co na treningach podobno wyprawiał cuda, a w meczach coś nie szło.

4

Dzisiejszy skład pokaże nam jakim trenerem jest Koeman. Zagrają nazwiska, piłkarze w formie, albo na swojej pozycji? Mamy jednego środkowego napastnika i to było widać w ostatnim meczu. Martin zdecydowanie powinien grać, jest jaki jest, ma swoje wady i zalety, ale najlepiej z drużyny gra na tej pozycji. Drugim, który powinien dziś otrzymać szansę od 1 minuty jest Alena. W chwili obecnej wygląda najlepiej z naszych pomocników. Oczywiście wszystkie spostrzeżenia są z ostatniego meczu. Najgorzej będzie, jak Ronald zacznie wciskać do składu na siłę Cou, Messiego, Antka i Dembele. Osobiście wyszedłbym Dembele Antek Messi, a przed nimi Martin, ale jak zwykle nie mam w tej kwestii nic do gadania :)

1

@fart "tak że"....

3

@Janiama Wybór wyborem, każdy może się pomylić, ale w przerwie mógł zrobić ze 3 zmiany, a nie w 82 min... W przerwie była szansa na uratowanie tego meczu, a Koeman nie zrobił nic, nie chciał przez 82 min przyznać, że się pomylił. Dodatkowo wciąż Leo gra wszystko, gdzie wczoraj ok 60 min już nie miał siły. Póki co słabo to wygląda, no ale zobaczymy za parę miesięcy.

0

@Czak18 sprawdź, czy DAZN działa, za 10EUR na miesiąc wykupisz. Na pewno działa nc+ go, niech Ci ktoś znajomy udostępni.

13

Ja krzyczę spalony, a moja żona z kuchni: nie spalony, tylko czarnoskóry :) ahh te kobiety...

0

@FearTheBeard jak nie zapomnisz, to daj znać, czy ci zakazali jazdy, bo jeżdżę tu codziennie i takie rzeczy dobrze wiedzieć.

0

@FearTheBeard spoko, powodzenia i nie szalej na drodze więcej.

0

@FearTheBeard nie wiem, jak wyglada kwestia zakazu dla osób z polskim pj. Wiem natomiast, że od kwietnia w terenie zabudowanym powyżej 21 km/h, a poza od 26km/h zatrzymują prawko na miesiąc i teraz zamiast patrzeć na drogę to co chwile spoglądam na prędkość:(

0

@FearTheBeard do 40 km/h jest 120€ i zakaz prowadzenia przez miesiąc, od 41 km/h zmienia się tylko kwota na 160€, Zakaz wciąż na miesiąc. Na piśmie powinno być napisane skąd to przyszło, konkretnie region. Powinny być tez dane do logowania na ich stronę, tam można obejrzeć swoje foto;)

Edit: sorki, zapomiałem ze od kwietnia zmieniły się miedzy innymi kwoty, teraz będzie 160 i 240€.

1

@Fenelon człowiek już się położył, w nadziei że meczyk na laptopie obejrzy, ale nie.... znowu trzeba na dół do salonu.

0

Lusi słuchaj, głupio wyszło....

0

@neeed no bo Antek to wojuje....

0

FdJ, Dembele, Antek na ławkę. Pjanic, Ansu i... Martin do składu. Na dzień dzisiejszy nie ma nic ciekawego do zaoferowania, ew. za Lengleta ten młody Urugwajczyk lub Cou za Pedriego, choć on był dziś solidny. Strata punków boli, ale na szczęście to początek sezonu. Gramy dalej do 38 kolejki, najwyżej bez naszego "twardego" trenera.

0

ma ktoś może filmik, jak facet zaczepia psy za bramą, a później niosą go w trumnie? :)

0

@Dzieniu zobacz DAZN.

1

@kuz czyli jednak jesteś ślepy, sorry :)

1

@kuz Benzema nie bierze udziału, a ten drugi jest na dobrej pozycji, nie ma spalonego.

2

@avanes Emerson, Emerson i Bartra, ciekawe...

0

@Bobo25 karma jest dla kota, albo psa....

2

Boli was Wielki Emerson? :)

0

@Encore :) Różnica jest straszna? czyli rezerwowi Barcy i Realu giną w tej lidze? Digne, nasz rezerwowy, teraz najlepszy w PL, Można tak wymieniać.... Ta liga jest po prostu wyrównana. Barca, czy Real spokojnie by się biły o mistrza co sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?