0

@lucca87 wystarczy 8 meczów wygrać :)

3

Oglądacie na c+ czy eleven? Ja wybrałem c+, ale to ze względu na 4K. Ciekawe jak komentatorzy.

2

Właśnie dlatego Ronald wystawił 1 skład. Pierwszy mecz po przerwie na Reprezentacje zawsze jest trudny, drużyna nie ma rytmu, część piłkarzy grała, inni odpoczywali... Trudny mecz za tydzień nas czeka, musimy znów złapać właściwy rytm, dzisiejszy mecz to idealna okazja, poza tym zdążymy odpocząć. Dzisiejszy Real powinien z minuty na minutę puchnąć, no ale zobaczymy jak będzie :)

0

@deszczyk89 Całkiem ładne są Alpy, co do jego jazdy, to szczerze przyznam już mi się nie chce kolejnych zajęć mu organizować :)

0

@deszczyk89 Wycieczki mamy często w góry, jednak nie Tatry, a Alpy, po prostu mieszkamy niedaleko :) Na Snowboard to chyba jeszcze za mały? 8 lat, może za jakiś czas...

0

@deszczyk89 Też się cieszę, że lubi układać Lego, grać w piłkę, na pianinie, itp a nie tylko plej, czy komputer. Niestety ma już większość technica i kończą mi się pomysły na nowe :) a niespecjalnie podoba mi się wydawać 300/400 EUR za kolejne....

0

@deszczyk89 Mój syn w zeszłym roku składał Defendera. Fajny samochodzik.

3

Haaland w ogóle nie powinien przychodzić. Kosmiczna pensja, agent i cała świta przyjaciół, ojców i nie wiadomo kogo jeszcze. Jego wiek nie jest żadnym argumentem, jeżeli ktoś wierzy, że to napastnik na kolejne 10 lat, to się grubo rozczaruje. Zdecydowanie bardziej wolę Lukaku lub Kane, doświadczeni i gwarantujący podobne statystyki, co młody Norweg.

1

@musli1989 Zrobiłem to już 8 lat temu :)

0

@BarcaInfo Zupełnie bez sensu, no chyba że sprzeda wszystkich, co zarabiają więcej niż np Lenglet....

0

@kordyl1010 Podzielone opinie :) ciężki wybór.

0

@amanter Lukaku to dla mnie najlepsza opcja, ale nie za 120 mln.

0

@Kluivert_P a może znasz lepszą propozycję? może w tej cenie znajdę coś fajniejszego?

0

@Kluivert_P mam pc, dużo lepszy od tego lapka, ale nie chce mi się w biurze wieczorem siedzieć, żeby chwilę pograć :)

0

@Kluivert_P nie jest taki drogi, trochę do grania, trochę do użytku codziennego.

0

@koziar ciężko stwierdzić, który cichszy, niby można sprowadzić, ale jest problem z płaceniem w PLN i do tego gwarancja, jak coś się stanie to mi się nie chce odsyłać nie wiadomo gdzie.

0

@koziar tyle, że ja nie mieszkam w PL, a który by wybrał?

0

@marcin000019 możesz uzasadnić?

1

@Kibic1998 18 masz na same auto? czy łącznie (auto+ubezp.+pakiet startowy)?
Szukałeś czegoś Japońskiego?

0

Liczę dziś na debiut Kozłowskiego, szkoda trochę Kowalczyka, dziś idealny moment na debiuty.

0

Jeden zawodnik klasy światowej, ze dwóch może trzech dobrych, a reszta to przeciętniacy. Brakuje nam umiejętności i nawet Zizu z całym pakietem sędziów i klaskania nic nie da. Dodatkowo nowy system nam nie pomaga.

1

@chavez też mieszkam w Niemczech i często widzę osoby w aucie w maseczce. Najlepsi są ci, co jadą sami...

0

@VeB100 Mi nie musisz, w każdej jest większy lub mniejszy stres. Poza tym - współczuję, jak już.

0

@pio92 Każda praca jest stresująca, przywykniesz. Jak ci bardzo źle, to poszukaj wpierw nowej, później wypowiedzenie. Chociaż nie myśl, że w nowej pracy będzie lepiej :)

0

@daniel32778 a czemu nie? Barcelona już odpadła z tych rozgrywek, więc mi wszystko jedno, kto je wygra.

4

Bardzo dobrze, że Real przejdzie do następnej rundy. Spokojnie do półfinału życzę im awansu. Mają wąską kadrę i sporo problemów, granie co 3 dni będzie dla nich dobre :)

1

@Bobo25 Oczywiście pomijamy to, że zawodnicy są testowani na okrągło i na pewno żaden nie ma wirusa.

1

Antek szykuje się do wejścia na boisko, jak kobieta na imprezę.... Jeszcze tylko rozczeszę włoski i możemy iść.

8

W końcu trafiliśmy na drużynę, z którą możemy pograć, jak równy z równym!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?