hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma czym się ekscytować, 1 zawodnik klasy światowej, 2 bardzo dobry, a reszta to przeciętniacy, niektórzy może dobrze rokują. Czego wy się spodziewacie? Oczekiwania na miarę Hiszpanii, a poziom drużyny porównywalny, bądź gorszy niż Węgier... Do tego trener nie pomaga.
0
@Janiama Chyba przeceniasz naszych zawodników :) Obiecujący to jest Moder, solidny Klich i zobaczymy co wyjdzie z Pana Pieniążka. Reszta to przeciętniaki :)
0
@Gomcio Nie znam się na kartach, mam abo. Zobacz na stronę check24 i tam będziesz mieć porównanie ofert.
0
@Gomcio ja od 8 lat.
0
@CrazyHorseLakota W takim budżecie to nie skupiaj się na konkretnym modelu, szukaj auta miejskiego w jak najepszym stanie, jak najbliżej ciebie. Zacznij od Japończyków, nie przejmuj się rocznikiem, patrz na stan auta. Moja zona miała kiedyś toyote yaris, fajne małe auto, na łańcuchu rozrządu, łatwe w naprawie, wiele rzeczy można naprawić samemu, poza tym tam niewiele może się popsuć.
3
@Janiama Jak tylko Dani będzie zmotywowany i dobrze przygotowany, to zjada Oskara, Roberta i Desta, nawet w wieku 38 lat...
0
@dorkizos Chłopaki, nie płaczcie.... moja córka ma 18 lat :)
2
@michal26 Akurat ten fenomenalny przepis z USA o skręcie w prawo istnieje też w naszej zacofanej Polsce, ale widocznie za szybko jeździsz i nie zauważyłeś :)
2
@malicinho Ciekawe, czy kiedyś będziemy mogli jeździć zgodnie z przepisami, żeby mandatów nie płacić... To były by piękne czasy... :)
11
@michal26 to że rzekomo jeździsz lepiej od innych, nie uprawnia cię do szybszej jazdy. Bo ja np uważam, że jeżdżę lepiej od ciebie, czy w takim wypadku mogę jeździć szybciej? Przepisowa jazda upłynnia ruch i minimalizuje zagrożenie. Chcesz jeździć szybciej? jedź na tor. Korona ci z głowy nie spadnie, jak przez miasto przejedziesz 50, a nie 70.
8
@michal26 Tak ci się tylko wydaje. Każdy jest jak Kubica, ale do 1 wpadki, bo później tylko płacz zostaje. Ogarnij się póki jeszcze możesz, a jeżeli dalej chcesz jeździć szybciej, to lepiej by ci prawko zabrali, dla dobra twojego i innych.
14
@michal26 Zmarnowałeś 10 lat swojego życia i wciąż nie wiesz po co są przepisy i ograniczenia. Nie obrażaj ludzi jeżdżących przepisowo, oni widzą więcej niż ci się wydaje. Ciekawe, czy kiedyś to zrozumiesz? Ja jedżę szypciej bo ja umie :)
0
@Janiama Można to pominąć i skupić się na analizie, a tam przy wysokim pressingu, DM stoi cały czas wolny... więc to taka analiza ułożona, żeby pasowało. Samo pojęcie taktyki jest fajne, szczególnie w piłce dziecięcej, którą mam okazję często oglądać, z uwagi na syna, który gra :) tam to jest kocioł... i tak jak piszesz, 20 sek i nie ma taktyki...
1
@kolomen2 Te 10 tyś. to już z pakietem startowym i ubezpieczenie, czy same auto? W tej cenie to auto miejskie, małe, jakiś Japończyk lub Niemiec... nie ma co konkretnego polecać, bo one prawie niczym się nie różnią.
1
@Momals11 + bo mam w 4k
0
@HarveySpecter A co ma przepraszać, że wygrał? jak wygrał to bez znaczenia, za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał. Jeden skacze po wygranej, inny się modli, inny biega... a ty nie jesteś odpowiednią osobą, by innym mówić jak mają się cieszyć.
1
@HarveySpecter Wiadomo nie od dziś, że w sportach walki nie ma zbyt wielu intelektualistów. Natomiast jeżeli chodzi o taniec, to nie widzę żadnego braku szacunku, ot zwykła celebracja...
0
@Dankhog działa jeszcze?
1
@El dominatore Nigdy nie miałem żadnej z tych rzeczy…:)
0
@MesQueUnClub_87 Mór kot dziennie łapie kilka myszy :) Przynosi je na ogródek i się nimi bawi... a jak już przestają się ruszać to je zostawia.
6
@Janiama Niespodzianka, to jakby np Nico powołał.... a powołanie Roberto to szok!
0
śmiejecie się w Luka, a jest duża szansa, że Antek by tego nie strzelił.
5
Rudego nie ma na ławce i od razu wygrywamy.... Przypadek?
0
@bari_94 mieszkam w Niemczech, ale obstawiam przez internet.
0
@Survier Mecz Barcy B, 3 liga? nic specjalnego nie pokazał na tle słabej drużyny.
1
@ronni37 *gościom
11
@Woland10 Jack to może Iniescie piłki nosić. Obecni piłkarze są słabsi od tych starszych, dziś to tylko motoryka, silke itp. Technicznie bez podjazdu.
0
Spokojnie, dopiero 45 min minęło. Prawda jest taka, że ciężko będzie utrzymać taką intensywność do końca meczu. Póki co walczymy, ale jesteśmy bez klarownej sytuacji...
9
Widziałem go w kilu meczach z wysokości trybun, w tym w meczu z Barcą. Chłopak robi bardzo pozytywne wrażenie. Fajnie byłoby go zobaczyć w naszej koszulce.
1
@Tomo1989 Pamiętam, jakby to było dziś. Oglądałem w tv...