0

wie może ktoś, czy jak kupię Netflixa w Niemczech, to mogę dodać polskie napisy? Wiem, że polskiej bazy filmów nie będzie, ale czy przynajmniej będę mógł dodać polskie napisy? Chyba, że ktoś wie gdzie można obejrzeć Better Call Saul ;)

0

@Kitek1640 Kocur bengalski, kotka tajska.

1

@Arkon 2 koty, kocur bengalski i kotka tajska.

0

@dziaraka Mozzarelle

0

@Peszko07 czytaj dalej takie artykuły :) Wybrali specjalnie taki przedział czasowy, żeby PL była na 1 miejscu, a w praktyce cena w DE wzrosła o ok 30%, pewnie w innym przedziale czasowym. Tego już nie napiszą, bo artykuł nie będzie taki wow.

1

@Peszko07 Skąd te dane? W DE mocno wzrosła, u mnie benzyna wzrosła z ok. 1,8 na ok 2,3...

1

@JordiElNino ze 30 lat temu :)

0

@masq jak na bogato to polecam Miele. Ale nie wiem czy maja jako jedno urządzenie.

0

@Janiama jakoś nie mam przekonania do Czesia, naoglądałem się już Pogoni za jego kadencji. Oczy do tej pory mnie bolą. Zobaczymy wieczorem, ale myślę ze będzie, jak w ostatnim meczu z nimi, już nie tyle przez trenera, ale przez nasz potencjał piłkarski, który jest na słabym poziomie, prócz 2/3 graczy.

1

@Hubsao może Trespa?

1

@Anonymus0608 ja miałem.

0

Nie da się słuchać na Canal +, to parodia komentarza, studio to samo. Jak to wygląda na 11?

2

@Janiama 3:1 nie widzę Eryka w składzie.

0

@Bobo25 A jak zmienić rozdzielczość na wyższą?

0

@PawkoFCB a na tym da się pograć?

Grafikkarte GeForce® RTX 2070 SUPER , Arbeitsspeicher-Größe 32 GB , Prozessor Intel® Core™ i7-9700K Prozessor (bis zu 4,90 GHz mit Intel® Turbo-Boost-Technik 2.0, 12 MB Intel® Cache), Festplatte 1 SSD , 480 GB , 7200 U/Min. , SATA 6 Gbps , Festplatte 2 HDD , 1 TB , 64 MB Cache , SATA 6 Gbps

0

@Gavinho XD? ty chyba nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi, być może zbyt skomplikowane. No trudno...

2

Xavi mówił, że Pique, Alba i Busi nie nadają się już na granie co 3 dni, tymczasem to młody byczek Araujo, czy Gavi nie daje rady. Trochę to dziwne.

0

@Kluivert_P nie spadnie raczej do 1,7.

0

@tom9001 wiadomo, jak podnosić to od razu, a opuścić to już boli;) spadnie czy nie, mi to w sumie obojętnie, ale lepiej jakby jednak spadło, tak do 1,9 chociaż.

0

@Kluivert_P nieprawda, w DE ceny benzyny powoli spadają. Dziś rano 2,14 ostatnio 2.23

0

@bartas97 Lech przegrana i Raków również;)

1

@Aqualitek byłem na północy Włoch, ale to 2 tyg. temu. Paliwo po 1,90 EUR było. Wczoraj tankowałem w DE po 2,23 :)

0

@maroon zazwyczaj w tym samym sklepie. przy sprzedaży pewnie niższa niż rynkowa, nie wiem. Złoto się kupuje na kilka lat, więc szybko na tym nie zarobisz. Mi już wzrosło ok 400EUR cena w stosunku do kupna, ale to cieżko policzyć bo od 2 lat kupowałem kilkanaście razy.

0

@maroon poszukaj w necie, złote monety 1 oz i coś znajdziesz

0

@maroon sprzedać można

0

@maroon w Niemczech przez neta, w formie monet 1 oz.

0

@tobiasson92 szczęśliwie od 2 lat zamieniam oszczędności na złoto… głupi to ma jednak szczęście.

0

@patrykppp17 Tu nie ma przypadku, Pogoń jest budowana od kilku sezonów, z czego od 2/3 jest w czołówce i cały czas jest wzmacniana. Przypadek to był tydzień temu, kiedy Portowców zjadła presja. Radomiak na swój sukces jeszcze trochę musi popracować, póki co to tylko szczęście sprawia, że mają takie miejsce w tabeli. Ale kto wie, może za parę sezonów Radomiak na stałe zagości w czołówce naszej ligi :)

1

@patrykppp17 No to pyknął ;)

0

@Ghotti Chyba mamy inne pojęcie bdb gry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?