1

@SteuerFreiMoney Lubię te okolice, jeżdżę tam średnio parę razy do roku, zdecydowanie jest tam co robić +/- 40 km od zamku.

0

@SteuerFreiMoney bardzo ładny, ale zdecydowanie za dużo ludzi zawsze jest. Lubię tam jeździć, ale gdzieś obok, gdzie jest spokojniej. Jest wiele miejscówek z super widokiem na zamek bez tłumów ludzi, albo i dwa, bo obok stoi drugi.

0

Typowy hit premier league...

0

Ogląda ktoś dłużej tego Adamsa? Na MS prezentuje się dobrze. Za chwilę Busi kończy grać. więc może warto pomyśleć...

4

Raphinha, to ten sam co z Barcy? Za dobrze coś gra....

3

Przykro patrzeć, jak nawet Australia próbuje wymieniać podania i grać w piłkę. Tylko my chyba gramy w stylu brytyjskim, kopnij i biegnij. Najgorsze jest to, że mamy piłkarzy którzy potrafią grać, przydałby się jakiś dobry trener z wizją, na Czesia nie mogę patrzeć, a gra naszego zespołu dawno nie była tak męcząca do oglądania.

5

Lewy 2 karny z rzędu zepsuty. Zwyczajnie przykro, bo to raczej była nasza jedyna szansa na 3 punkty.

0

@Rl9k1nG Lewy nie wpłaci -źle, wpłaci -za mało. Pani Doroto, proponuje się rozpędzić….. itd. Albo wpłacić 50% swoich miesięcznych dochodów, tylko wtedy wstyd pokazać, wiec lepiej na innych narzekać.

1

Ciekawe, jak oni te posiadanie liczą, np jak wybija bramkarz, to kogo jest ten czas, albo jak leci podanie i przeciwnik przecina?

0

Fifa Fantasy? Jest jakaś liga tego forum?

1

0

@Klaudiaa8 ale widziałaś go w tym sezonie? bo te jego turbo to już nie działa. Faktycznie zapomniałem, o tym drugim parodyście :) Ich czas minął, teraz powinni młodzi zbierać doświadczenie, szczególnie w meczu o honor.

2

Oglądam Pogoń i oprócz tego że grają słabo, ale to pomińmy, to zastanawia mnie czemu Turbo:) Grosik zabiera jedno miejsce w kadrze? On jest tak dramatyczny na tle słabego Radomiaka, że aż żal patrzeć. On w Pogoni gra już chyba tylko za nazwisko, a w kadrze to chyba dobry kumpel Czesia, bo innych argumentów nie widzę.

0

@Janiama Oby dalej na niego stawiali, ale trochę mu liczb brakuje. 2 asysty w 11 meczach to trochę słabo.

0

Jak tak patrzę na Atleti, lub drużyny im podobne, to zastanawiam się, czy 3 pkt za zwycięstwo 1:0 ma sens?
A co by się stało, gdyby trochę to urozmaicić?
tak na szybko sobie przeanalizowałem:

wygrana różnicą jednej lub. dwóch bramek to 2 pkt
wygrana różnicą trzech, czterech lub pięciu bramek to 3 pkt
wygrana różnicą większą niż 5 bramek to 4 pkt

a żeby było jeszcze ciekawiej, przegrani mogli by też uzyskać 1 pkt za strzelenie min 2 bramek.

Oczywiście to tylko luźna propozycja, ale takie Atleti przy tej formule by zdobywało ok 2/3 nominalnych pkt, a styl ofensywny był by bardzo nagradzany. Kibice szczęśliwi.

2

@saczers438 byłem w Rzymie w te wakacje, ok 300 EUR za 2 osoby na dzień bez noclegu jest w miarę ok.

2

@Rewolucja123 Nic nowego u nas, kiedyś już tak o Andre Gomesie pisali.

0

Szawiszon mentalnie został w czasach, kiedy sam grał w Barcelonie razem z Iniesta i Messim. Ale nie ma co się dziwić, jak kilka lat spędził na pastwiskach, gdzie poziom delikatnie mówiąc jest żenujący. Dziś klepanie na stojąco przez 90 min nie wystarcza, piłka poszła do przodu, zreszta Bayern się specjalnie nie stresował tym meczem, miałem wrażenie, ze grają na pół gwizdka… jakby włączyli 3 bieg, to by z 6/8 nam strzelili.

0

@ranger3120 czasem mam wrażenie, że w tych hitach to i 4 połowy było by mało.

0

Hit PL na remis? nowe... nikt się nie spodziewał.

0

@Kondziubarca Nie chce widzieć w Katarze, na jego liście nie ma ani….
Przecież to bez sensu. Czyli zrobił listę piłkarzy których nie chce w Katarze i nie ma na niej Milika. Czyli chce go widzieć.

1

@Medium wielkością się różnią zapewne. Junior może być mniejsza.

1

@Andi18 tu masz odnawiane, z 2 letnia gwarancją. Możesz wybrać jego stan, itp.

https://www.backmarket.de/de-de/l/iphone/aabc736a-cb66-4ac0-a3b7-0f449781ed39

1

@Rust_Cohle Dyson albo Miele, sam mam ten 2. JEst świetny.

1

@Andi18 Jakiś iPhone? może XS, albo jakaś odnawiana nowsza używka?

2

Kolejek do końca sezonu zostało bardzo dużo, ten mecz nie miał w zasadzie znaczenia. My i Real jeszcze kilka razy pogubimy punkty. Najważniejsze jest teraz, by wyciągnąć wnioski, tj. odstawić Erica, Busiego i pseudo Neya.

0

@KlonaZepan Ale ty jesteś naiwny. Realowi z Szachtarem to się grać nie chciało, grali o nic. Okazuje się, że to ty głupoty piszesz. Poza tym by zostać Wuefistą to trzeba mieć studia skończone, np awf.

2

Raphinha to jest dramat, do tego Busi, Sergi, Balde, Erick. Tu nie ma kim grać, ale Xavi też nie pomaga. Akurat dziś przydałby się Alonso do walki z Fede, Kundel mimo wszystko na prawo i w środek Waka Waka. Za Busiego Franki i Kessie, a za naszego nowego Neya Gavi.

2

@SteuerFreiMoney Po prostu zaszły nieodwracalne zmiany :)

0

@pt9 Wypowiedz im umowę i sam się tam wprowadź, weź ze sobą ze 2 psy, do tego zrób kilka domówek. Może pomoże. Jak nie to zacznij remontować te mieszkanie, oczywiście na czas remontu, trzeba wyłączyć i prąd i gaz i wodę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?