hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Ale ty jesteś naiwny. Realowi z Szachtarem to się grać nie chciało, grali o nic. Okazuje się, że to ty głupoty piszesz. Poza tym by zostać Wuefistą to trzeba mieć studia skończone, np awf.
2
Raphinha to jest dramat, do tego Busi, Sergi, Balde, Erick. Tu nie ma kim grać, ale Xavi też nie pomaga. Akurat dziś przydałby się Alonso do walki z Fede, Kundel mimo wszystko na prawo i w środek Waka Waka. Za Busiego Franki i Kessie, a za naszego nowego Neya Gavi.
2
@SteuerFreiMoney Po prostu zaszły nieodwracalne zmiany :)
0
@pt9 Wypowiedz im umowę i sam się tam wprowadź, weź ze sobą ze 2 psy, do tego zrób kilka domówek. Może pomoże. Jak nie to zacznij remontować te mieszkanie, oczywiście na czas remontu, trzeba wyłączyć i prąd i gaz i wodę.
4
Rezerwowy w Marsylii, a podstawowy w Juve. Życie jest przewrotne.
0
@VeB 1899 weź zwykły pakiet sportowy za 50 zł chyba jest. No chyba że zależy ci na normalniej tv. Ja teraz mam co miesiąc 160 zł i prawdę powiedziawszy prawie w ogóle tv nie oglądam, więc czekam tylko koniec umowy jeszcze 3 m/ce i biorę tylko sam sport.
1
Mecz o nic, w lidze nic. Nic dziwnego, że nikomu się nic nie chciało.
0
@Archie podstawa to dobra kura, lubczyk i opalana cebula. Te marketowe kuraki to się nie nadają.
1
@PanAgenda2030 byłem w zeszłym miesiącu Florencja i Gardasee, to praktycznie obok.
0
@Wossi61FCB problem jest taki, ze ty wciąż nic nie rozumiesz;) ale to nie mój problem.
0
@Wossi61FCB nic tam się nie wyklucza.
Mordeczko? Szkoda mojego czasu. Żal to czytac.
1
@Wossi61FCB Jazda nieprzepisowa nie dzieli się na wielką i małą, bądź średnią.
Ja akurat potrafię zrozumieć co jest napisane, ale ty jak widać nie.
Napisałem:
A ty piszesz o nieprzestrzeganiu przepisów, a nie o innych zasadach.
na co ty:
Po pierwsze, w którym momencie ja napisałem o nieprzestrzeganiu przepisów?
Jazda normalna to zgodna z przepisami.
99% z jakiego wzoru korzystałeś przy obliczeniach? :)
0
@Wossi61FCB po pierwsze to zacznij czytać ze zrozumieniem.
Po drugie na kursie jeździłem normalnie i przez następne 20 lat też jeździłem normalnie, aż do teraz.
No jak jeździsz nieprzepisowo, to może to być dla cb porażka.
0
@Wossi61FCB Nie wiem, czy coś się zmieniło na kursie, ale ja jak zdawałem to normalnie mogłem jeździć lewym pasem i 51 też mogłem jechać... A ty piszesz o nieprzestrzeganiu przepisów, a nie o innych zasadach. Trzeba mieć nadzieję, że nowy taryfikator skutecznie przypomni kierowcom, jak się jeździ.
0
@dziaraka część nieprzestrzega przepisów, a część o nich nie wie. Wciąż jednak nie wiem, jakie inne zasady panują :)
0
@Wossi61FCB zwykła ciekawość, chciałbym wiedzieć jakie zasady panują. Może czegoś nie wiem, a powinienem.
0
@Wossi61FCB znaczy, ze co? Przepisy się zmieniają, jak jeździsz sam?
0
@lukas992 Mi przy przedłużeniu umowy, też nie działał w DE. Dopiero po wizycie w salonie coś tam zmienili i zaczęło działać.
0
@wudzitsu "If Barcelona score 3 goals against Bayern I will walk naked through the Camp Nou" chyba jednak nie....
0
Barcelona strzeliła 3 gole Bayernowi, młodzieżowa ale jednak... tak więc.... :)
0
@jordus100 moja odp dotyczyła czego innego, wiec czytaj ze zrozumieniem.
9
@Rewolucja123 a chciałbyś by twoja żona tak powiedziała? Albo czy chciałbyś mieć taka żonę składającą takie deklaracje?
0
Można grać u buka, kiedy Grizzie wejdzie?
0
@Janiama Ciężki mecz to był, przez pierwsze 20 min mogło być 2:0 dla Sevilli co najmniej i tylko dzięki Markowi się tak nie stało. Nic nie graliśmy, później jedna kontra i Sevilla przygasła. Fajnie, ze Isco odżył na nowo w Andaluzji, dwie piłki co dał na początku to klasa światowa.
2
@Herato telefon w play tez możesz kupić za 1 zł…
0
Może tam 2 z przodu zabrakło?
0
@FCB_dimiC ciezko powiedzieć, u mnie w firmie w DE zarobki ostatnio mocno podskoczyły, sam dostałem 700€ podwyżki. Jak jest w innych firmach to nie wiem, szczególnie ze w twój przypadek jest dość indywidualny.
0
@Survier ja mieszkam w okolicy Monachium, ale nie wiem po ile wynajem nawet.
0
@Survier czyli zrzucasz się z kimś po 450?bez opłat? A pisałeś ze 900 za wszystko…
0
@Survier a płaci się za ilość łóżek w pokoju?