hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NsKi interesuje mnie te miejsce parkingowe na podziemiu, możesz rozwinąć mysl?
0
@FCB_dimiC najlepiej znaleźć pracę bezpośrednio w firmie, w która szuka takiego pracownika. Najgorzej szukać przez firmy pośredniczące.
0
@FCB_dimiC najlepiej szukać na stronach ofert pracy konkretnie w danym państwie w ich jezyku. Masz jakiś specjalny zawód?
6
@Survier Przestań kłamać, też mieszkam w DE i żadnej niemieckiej pary nie ma na ulicy, bo albo pracują na tę piątkę dzieci z drugiej strony ulicy albo jadą autem do z pracy :)
1
@brzucho niestety identyczne, jak ilość poleceń twojego komentarza;)
0
@!34RC3!_0N4 Chyba nie ma innego wytłumaczenia niż kasa, moge utrzymać rodzinę i komfortowo żyć.
0
@gumaz na rb salzburg o ile to możliwe, bo mam najbliżej;)
0
Te viaplay to jakiś dramat, jakość obrazu dramatyczna, a o jakości dźwięku szkoda wspominać. Za 5 miesięcy kończy mi się umowa z C+ i chyba definitywnie zrezygnuję. Wykupię DAZN i będę się wspomagał strumykiem, czy czymś podobnym.
0
czy Viaplay jest tylko online na Canal plus?
0
@macio_944 Ale wiesz czym się różni kontrakt od umowy o pracę?
2
@SteuerFreiMoney Zatruli Odrę, by nie miała siły się rozlewać i zwiększyli liczbę mszy w intencji nierozlewania rzek. Miejmy nadzieję, że to wystarczy.
0
@AlexDark00 Piłkarzy z kontraktem na ręku można rejestrować cały czas, więc wszystko mu jedno.
0
@AlexDark00 a jaka to niby różnica? czy koniec okienka, czy po zamknięciu okienka, czy przed zamknięciem?
7
Antek znów nie gra? Atleti chyba nie chce go kupić...
0
@Nano22 pełen koszyk za 50€? Chyba koszyczek, ja w DE w edece pełen koszyk mam za 150-200€
1
@The_Man nieprawda, sporo dzieciaków ma lego. Mój 9 letni syn ma sporą kolekcje technika, z lamborghini na czele.
1
@Danielos8 cieżko na stronę C+ zobaczyć? 10 sęk.
CZY MOGĘ KORZYSTAĆ Z CANAL+ ONLINE ZA GRANICĄ?
Tak, z serwisu CANAL+ online możesz swobodnie korzystać na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Warunkiem koniecznym jest jednak zamówienie pakietów, gdy przebywasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i korzystasz z polskiego konta bankowego.
Z PREMIER CANAL+ również możesz korzystać (zarówno zamawiać filmy jak i oglądać) na terenie Unii Europejskiej. Warunkiem jest jednak opłacenie filmu poprzez polskie konto bankowe.
0
@Danielos8 mieszkam w DE z 9 lat i od początku używam C+. Mi normalnie oprócz Sat, działa online. Ale bez anteny to bardziej się opłaca wykupić DAZN. Działa idealnie i jest praktycznie wszystko co potrzeba, od piłki przez F1 do UFC i boksu.
0
@BarcaaVEB adelholzener gazowana w małych 0,5l szklanych butelkach, odpowiednio schłodzona.
0
@Medium jak cię zatrzymają to będziesz skrobał;) tak jak ci napisali, 70% się zgadza ale przepuszczalności światła, nie przyciemnienia. Na przednie szyby praktycznie się nic nie nakleja.
0
@thorin Pogoń ich w 1 meczu wyjaśniła, teraz oszczędzali siły. Wygrana Portowcom nic by nie dała.
1
W tym sezonie trenuję dzieciaki w lokalnym klubie i muszę zrobić grupę na WhatsApp. Pytanie mam następujące, jak dodać 20 numerów do grupy, nie dodając ich do kontaktów? Nie chcę zaśmiecać telefonu...
0
@TheNekro94 Jakaś Toyota, zależy czy ma być mała, czy mega mała. Tylko nie bierz 1.0 w benzynie, bo pali tyle co 1.2 a na rowerze szybciej pojedziesz :)
0
@Clue i to niestety może być prawda, ale trzeba dać chłopakowi szansę.
0
@LioMessi10 ja na szczęście pracuje od pon do pt do 15;) kiedyś tez mieszkałem przy granicy, tj w Szczecinie, teraz na Bawarii.
0
@LioMessi10 a ty w jakim landzie pracujesz? Zadowolony z pracy?
0
@LioMessi10 ja mam stała pensje, nie na godz, w tym roku dostałem 700 podwyżki i więcej póki co mi nie potrzeba;)
1
@Survier dziś by pasowało;
Może i Torres nie jest wybitnym dryblerem i sprinterem, ale za to marnuje prawie wszystkie okazje na strzelenie gola.
0
@Survier ja ostatnio dostałem podwyzke;) poza tym zarobki to pojęcie względne, dla jednych 3 to dużo, a dla innych tyle co nic. Najważniejsze żebyś ty był zadowolony.
0
@Survier z ta średnia pensja to zawsze śmieszne jest, bo 3 tys w Monachium ma inna wartość niż 3 tys w jakiejś wiosce;) to fajna praca, ja z kolei już 9 lat w DE mieszkam.