hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo ale ze taki ugotowany, bez niczego?
0
@AdamaTraore Lepiej kupić np złote monety.
2
@nagev ja nie jem dużo mięsa, moja zona jest wegetarianka, pewnie przez to głównie. Jak już jem to jelenia „prosto z lasu”, lub wołowinę bądź kurę z dobrej hodowli. Mięso hurtowe, mogłoby dla mnie tez przestać istnieć.
1
@nagev „Wkładamy je do piekarnika na 30 minut (temp 180 stopni), a po pierwszych 15 minutach odwracamy na drugą stronę. Potem już tylko….”
….. wyrzucamy wszystko do kosza, bo właśnie przyszły pyszne burgerki z wołowiną, z najlepszej knajpy w mieście.
Na takie zakończenie liczyłem.
0
@Rust_Cohle spoko, dodam jeszcze ze kotki tej rasy są małe, 2,5 -3 kg. No i maja przeogromna cierpliwość, są towarzyskie i zawsze siedzą tam gdzie ludzie. Łatwo się uczą, drapią drapak nie meble czy kanapę, oczywiście jak nauczysz;) mam tez bengala, tez się nada do dzieci ale jest bardziej dziki, no i potrzebuje miejsca dużo.
0
@Rust_Cohle ale ja ci nic o schronisku czy nierasowych kotach nie pisałem ;)
0
@Rust_Cohle zdecydowanie kot tajski. Mam takiego już 10 lat. Kupiłem te kotkę przed urodzeniem naszego syna.
0
@endriuuu2 Puchacz, Gumny i Szczena, ale to będzie chodzić!
4
@Kwiatek67 nie, Giuly miał 1,64m ;)
0
@NismoFCB Niedawno byłem, z Bayerem. Ja z kolei się póki co nie wybieram do PL, z 5 lat temu dom tu kupiłem. Dzieciaki do szkoły tu chodzą, dobra praca... nic mnie do PL nie ciągnie. Może za kilka lat do Włoch się przeprowadzę.
0
@NismoFCB Nie mieszkam w dużym mieście, raczej mieścina. Może się z tym nie spotykam, z racji pracy jaką wykonuję. Wiadomo, że kasa szczęścia nie daje, ale ewidentnie się do niego przyczynia. To kiedy wracasz do PL?
0
@NismoFCB ja mieszkam obok Monachium, Tu tego nie spotkałem, ale to co piszesz jest dość smutne, dziwni ludzie.
0
@Janiama zawsze tak jest, jak gra u nas to topowy zawodnik, ale jak chce odejść to w zasadzie nie jest taki dobry, jest nawet średni, a jakby się dłużej zastanowić to jest słaby ;)
0
@Image nie jest doceniany?
0
@NismoFCB dziwne, ja mieszkam 8 lat w Niemczech i wszystko jest ok. Nie jestem gorzej traktowany, większość jest miła. Może zależy od regionu.
1
@AmigoBlancos BMV
0
@Sulimo Nie mam nic do waszego mistrzostwa, byliście najlepsi to wygraliście, proste. Ale ta zakłamana otoczka...
0
@Sulimo Takie są fakty, dla was nudne, dla innych oczywiste.
1
@Sulimo W wyniku przejęcia praw niematerialnych do marki i tradycji klubu piłkarskiego Lech od stowarzyszenia Wielkopolski Klub Piłkarski przez holding Amica, spółka sportowa Amica Sport SSA od 30 maja 2006 zmieniła nazwę na KKS Lech Poznań SA, i zarazem klub piłkarski Amica Wronki zmienił nazwę na Lech Poznań, występując w lidze na licencji sportowej Amiki.[4][5].
Takie naciągane te 100 lecie :)
2
@Janiama trochę to zakłamana statystyka, podaj % bronią strzałów, to będzie bardziej miarodajne.
0
@zeko0 Ołłowski ile już komentuje? Pamiętam, jak z 12 lat temu z obecną żoną chodziłem do pizzerii na mecze Barcy i już wtedy mnie jego ł denerwowało :)
1
@MarianoItalianoVero 8.0
0
@Janiama Real dziś awansuje, Karim odda przynajmniej jeden celny strzał i obie drużyny strzelą :)
0
@Pawlak1992 fanfilm? możesz rozwinąć?
0
@TheNekro94 a to wiem, ale nie chce mi się bawić w VPN.
0
@Wyjadaczmasla a jak sprawdzić taką bazę?
0
wie może ktoś, czy jak kupię Netflixa w Niemczech, to mogę dodać polskie napisy? Wiem, że polskiej bazy filmów nie będzie, ale czy przynajmniej będę mógł dodać polskie napisy? Chyba, że ktoś wie gdzie można obejrzeć Better Call Saul ;)
0
@Kitek1640 Kocur bengalski, kotka tajska.
1
@Arkon 2 koty, kocur bengalski i kotka tajska.
0
@dziaraka Mozzarelle