hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon nie wiem... ja używam iphona, a żona nie wiem czy się bawi w jakieś tryby. Generalnie jest zadowolona.
0
@Arkon Samsung m31, jakiś czasu temu kupiłem żonie.
0
@Mamm0nFanNumberOne :) nie wiem co odp. po prostu nie zrozumiałeś.
1
Zatrzymaliście się w 2015r, kiedy Barca była na szczycie. Teraz okoliczności są takie, że mistrz kraju kradnie nam najlepszego gracza, niczym Bayern w Bundeslidze... nie ma w tym nic nadzwyczajnego :)
3
Antek out? de Jong in? 8:2 z Bayernem to kompromitacja? to pa tera...
0
@clyde kiedyś się bawiła i tego całego bloga prowadziła. Teraz pracuje i już nie ma czasu :)
0
@Kengo Widziałem go 2 razy "na żywo", zapowiada się świetnie.
0
@clyde ładny, aż mi się przypomniało jak moja żona kiedyś piekła....
http://piecze-sie.blogspot.com/2016/07/torcik-agnes-bernauer.html
2
Te Reims to lepiej wychodzi spod pressingu niż my, my tzn Barca, bo już się pomylić można...
0
@Jacu327 Gdyby nie te 5 drzwi, to rower by pasował :) Toyota Yaris? Mitsubishi Space star?
0
@tom9001 No w Landau mieszkam, w górnej części.
0
@tom9001 to masz 120 do Monachium, bo ja też tu mieszkam.
0
@tom9001 No tak wyszło, kiedyś tu z dziewczyną przyjechaliśmy na wakacje i nam się spodobało, to się tu przenieśliśmy. 100 to trochę bliżej, a jakie miasto?
1
@agaFCB Czyli nie masz wszystkiego. Przydałby się Canal +.
0
@NismoFCB ja mam podobnie, koło 120km do Monachium. Planuję się na Barce wybrać, ale chyba będzie kiepsko z biletami. Byłem ostatnio na meczu w Salzburgu i zastanawiam się, czy nie iść na Red bulla na te mecze LM.
0
@halfnolife Pamiętam, dawno temu chodziłem na imprezy z koleżankami z red bulla, całą noc się piło wodę z red bullem :)
1
@NismoFCB Też tu mieszkam, już z 9 lat... mi to ani nie przeszkadza, ani nie pomaga, że sklepy są tu otwarte w takich godzinach. chodzisz może na mecze Bayernu?
0
@Bobo25 Graliśmy bez Koziołka, Dąbrowskiego i Gorgona, a i tak się ładnie prezentowaliśmy.
0
@Bobo25 Jasne, że tak, ale... nie wiązałem za dużych nadzieji, z tym meczem. Lech jest mocny i fajnie, że nie byliśmy słabsi.
1
@Bobo25 Ciężki teren, dobry mecz i cenny punkt. Grosik dobre wejście.
0
@maroon To tylko spekulacje, jakich wiele.
4
@LuisSalvano kontrakty są po to, by je respektować. Taki podpisał i taki ma. Działa w dwie strony, to nie tak, ze wczoraj podpisujesz 5 letni kontrakt z większa kasą, a jutro chcesz odejść, albo cię wyrzucą. Nie widzę tu braku szacunku ze strony totków.
0
@Herato Szejku nie zawiedź mnie! Z przodu Ronaldo, na skrzydłach Mbappe i Ney, a za nimi Messi :)
1
Pisałem to już wczoraj podczas meczu: Martin powinien zarabiać tyle co Gryzek, albo odwrotnie, bo różnicy w ich grze nie widać. Można napisać więcej, Duńczyk powinien być urażony poziomem swoich zarobków, w końcu po 2 meczach ma 2 bramki i asystę, a Antek?
Odnośnie wczorajszego meczu, zmiany Koemana to dramat. Gramy na bardzo ciężkim terenie, a on wpuszcza Roberto, który potyka się o własne nogi i nie umie celnie podać i tak już od zeszłego sezonu oraz Demira, dla którego to był debiut. Mieliśmy z nimi powalczyć o zwycięstwo? Jedyne, co go usprawiedliwia to słaba ławka, ew. Puig i Manaj, mogli wejść... czy było by lepiej? lepiej to już chyba było nic nie zmieniać.
Pierwsza jedenastka, na tę chwilę najlepsza z możliwych, jedynie można by zmienić Erica, który wygląda trochę, jak starszy brat Puiga... na Araujo.
Po odejściu Messiego, ten sezon to naprawdę będzie przejściowy.
2
Należy się zastanowić, czy to Martin powinien mieć kontrakt na poziomie Antka, czy odwrotnie, bo dużej różnicy w grze nie widać...
1
@Rust_Cohle Szkoda chłopa, dobrze się zapowiadał :)
0
Messi dziś nie gra?
0
@Jacu327 do 12, ale wciąż będzie się dłużyć.
2
@Ghotti bardzo dobra decyzja! Nasz jedyny zdrowy napastnik, do tego zarabia mało, a wnosi do gry bardzo dużo. Trzeba poczekać na napastnika z topu, o ile taki kiedyś przyjdzie. Zamieniać Martina na inny półśrodek to kompletny bezsens.
1
Wszystko fajnie, ale jaki jest tego cel? Odsunąć od zespołu do końca kontraktu i po sprawie. Rozwiązując kontrakt i płacimy mu kasę, jak i również zezwalamy by grał w innym klubie...