hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Koeman jest dla mnie słabym trenerem, ale prawda jest taka, że obecnie nie mamy piłkarzy na topowym poziomie (poza 3/4). Dziś wystawił nasz najmocniejszy skład, jedynie bym zamienił Oscara za Clementa. Zresztą nasi zawodnicy w większości wyglądają, jakby biegali na slow motion i byli bez śniadania...
5
Zasłużyli, jesteśmy po prostu za słabi. Messi stoi cały mecz, nasze fantastyczne dzieciaki są jeszcze za słabe, a o obronie lepiej nie mówić. Paryżanie są silniejsi i szybsi, w rewanżu jak wróci Ney, to będzie jeszcze gorzej.
1
@Janiama Ja tam lubię naszego sympatycznego Duńczyka. W ostatnim czasie ma słabsze statystyki, ale to głównie podyktowane jest tym, że gra na lewym skrzydle. Wcześniej grywał na 9 i wyglądało to przyzwoicie, ale odkąd gra na skrzydle, to ciężko się to ogląda. Koeman znowu zrezygnował z 9 na rzecz Messiego i Antka w jednym składzie. Tutaj zaczyna się błędne koło: Antek najlepiej gra z klasyczną 9, czyli w naszym przypadku z Martinem, ale nie może z nim grać, bo Messi musi grać, a ten z kolei nie nadaje się na skrzydło. Ostatecznie to Francuz gra na lewym skrzydle, Messi na 9 i Dembele na prawym. Można by było przesunąć Antka do pomocy zamiast Pedriego, i wstawić dodatkowego skrzydłowego.
0
@Janiama Brakuje nam jakości, Busi, Umttiti i Firpo to piłkarze za słabi by rywalizować z chociażby Sevilla. Gramy max w 7, przeciwko 10, więc jest i musi być ciężko. Brakuje nam silnego pomocnika i kilku obrońców.
0
@Demo211 tępię? :)
2
@MarioVeB! z pieca opalanego drewnem, co do składników: dobre pomidory, mozzarella, szynka parmeńska, po upieczeniu świeża rucola na wierzch.
0
@Roobo Nie do końca, przy 1 bramce to akurat Frankie powinien kryć tego piosenkarza, Busi asekurował, ale z marnym skutkiem.
0
Tak naprawdę, mecz powinien się skończyć 1:2, lub 1:3, ale Ronald za późno wpuścił Umtitiego. Widać było, że FdJ nie ogarnia na SO, wcześniejsza zmiana pozwoliłaby uniknąć nerwowej końcówki. Dopisało nam szczęście na koniec, ważne że 3 pkt. jedziemy dalej.
0
Rotacje są potrzebne i bardzo dobrze, że Ronald o tym myśli. Mam tylko nadzieję, że w 60 min nie będziemy musieli wpuszczać Messiego, Pedriego i FdJ na ratowanie wyniku :)
0
@heniek168 Lepiej kupić 12, właśnie się do niego przymierzam. Ceny na święta rosną strasznie :)
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem kiedy jego akcje stały wysoko, już jak prowadził Pogoń to nie dało się tego oglądać. Wieczne remisy i nudna gra.
0
Ciężko to oglądać. Riki i Firpo to nie poziom na Barcę, Antek na skrzydle to nieśmieszny żart. Trincao dziś może i lepiej niż ostatnio, ale też słabiutko.
0
@arkasath próbowałem, ale zacina, pewnie przydałby się lepszy vpn
0
@mniszard co mi da pilotwp?
0
szybkie pytanie: czy obejrzę dziś Barcelonę w tv lub komputerze? Wiem, że leci na tvp sport, ale w Niemczech ich transmisje online mi nie działają.
0
@clyde dzięki, przekażę.
1
@baczmus chyba już jej się nie chciało :) plus praca zawodowa ją pochłonęła, a ten blog zabierał dużo czasu.
1
@baczmus Dzięki, zdarzyło jej się nawet jakieś konkursy wygrać, ale to parę lat temu.
1
@clyde moja żona też ma w czwartek urodziny, kiedyś też dużo piekła, nawet bloga prowadziła :) http://piecze-sie.blogspot.com/
1
@Janiama +1 ja dziś dostałem pozytywny.
0
@Ghotti Ja wyjechałem w 2013 do DE, z rocznym synkiem i kilkuletnią córką. Byłem wprawdzie przed 30 jeszcze, ale bardzo przyjemnie się tu mieszka :) Twój młody 4 lata? to musisz się pośpieszyć, bo w przedszkolu dzieci się uczą powoli języka i to jest wskazane przed pójściem do szkoły.
3
@BarcaInfo Zaczynało się jak Bartra z Balem.... :)
2
Dembele na jakiś rekord idzie :)
4
R. Lewandowski miał udział w 24 bramkach z 44 strzelonych przez Bayern w Bundeslidze. 19 bramek i 5 asyst w 13 meczach - Pan Piłkarz. Dla porównania, tylko 6 drużyn z ligi niemieckiej strzeliło więcej niż 24 gole.
0
@Maniek9444 Nie skończył, tylko rozpuścił :)
0
@D8360 Za mało szczegółów, napisz coś więcej o tej sytuacji... poza tym co to znaczy przekonać?
2
Real może i momentami gra słabo, ale potrafi "przycisnąć" rywala, jak musi to do ostatniej sekundy bramka wisi w powietrzu. U nas tego brakuje, pressing jakiś śmieszny, 2-3 graczy coś tam postraszy i tyle. Gonić wynik? Tak nie wolno, to trzeba na spokojnie od tyłu rozegrać...
0
@SelloutCrowd Już nie te czasy, że zbierając warzywa na polu zbudujesz dom w Polsce :) Ale ja mieszkam tu już 8 lat i nie narzekam.
8
@Draks[FCB] Pół litra na 4 osoby? Jest ok, pod warunkiem, że 2 osoby nie piją wcale, a jedna pije delikatnie :)
1
@Ksyku262 co oznacza całkowity lockdown w Niemczech?