hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VbamboeB nie głupi, tylko lekko prześmiewczy w odp na twój komentarz. Każdy postrzega piłkę inaczej, wyjątkowy to był iniesta, dla mnie osobiście alvarez jest tylko solidnym piłkarzem i to wszystko.
0
@VbamboeB Ciężko oglądać jego spotkania, w końcu jest tylko rezerwowym w Argentynie, poza tym jak już wszedł to widziałem jego popis w sytuacji sam na sam ????i to właśnie później potwierdzają statystyki….
0
@Murazor może i racja, Ferran ma chyba więcej bramek :)
4
130 mln za rezerwowego Argentyny, co strzelił oszałamiające 8 goli w lidze? Ktoś powinien to sobie jeszcze raz, na spokojnie przemyśleć… to że gra w atleti o niczym nie świadczy, bo w city też bramek seryjnie nie zdobywał. Poza tym mam wrażenie, że to taki Ferran 2.0. Jak już tak bardzo chcą kogoś kupić, to może chociaż podstawowego napastnika Argentyny… nie przez przypadek alvarez w każdej silnej drużynie jest tylko rezerwowym.
0
@directedbyfcb to nie ten kaliber gracza, nigdy w lidze nie strzelił więcej niż 18 goli, strasznie mało jak na napastnika. Bez żalu oddany przez MC. Wydaje mi się, że przytaczany tu Grizz miał więcej jakości.
0
@Koni8M mnie Alvarez nie przekonuje, w tym sezonie w LL ma 8 goli i 4 asysty. Robert jeszcze za 10 lat będzie strzelał więcej od niego. Zastanawiam się, czy on w ogóle jest lepszy od Ferrara…
23
Faul na Laminie był oczywisty i co najważniejsze odgwizdany! Wykona go jutro sam Mbappe!
9
@Pedri16Future to bardzo proste! Ten karny będzie jutro po 21…
0
@Rafalloxfcb pierwszy raz w Barcelonie?
1
@Rafalloxfcb ostatnio byłem tu:
Eurostars Barcelona Central
Blisko centrum, czysto i przyjemnie.
2
@Jakchcesz i pracują w porcie… usb
0
Cześć, czy ktoś może wie, gdzie można znaleźć obrazy/filmy wyświetlane na telebimie podczas przerwy meczu Barcelony?
0
@Patrykfcb2003forever zostań trochę dluzej w szkole, najlepiej na j. Polskim.
0
@czudi17 też jadę na ten mecz. Mam już lot i hotel… zaraz się okaże, że tylko Barcelonę pozwiedzam.
1
@Fake69 WMF merit, używam od 5 lat, dla mnie są świetne.
1
@mordini123 zizu zizu ziza….
1
@gumaz 12 lat temu, jak mój syn miał roczek, rzuciliśmy wszystko i przeprowadziliśmy się do Niemiec.
1
@Gary :) zgadza się, oczywiście jak już ją z kuchni wypuścisz. Żart. Ale to bardzo dziwne jest, bo jak dziś powiesz, że ktoś jest wysoki, to jest ok, nie obrazi się. Powiedz natomiast, że jest gruby….
4
@July_6_BcN wygląd nie ma nic wspólnego z preferencjami, gruby może woleć chudą i na odwrót. Każdy ma swoje indywidualne wyobrażenie swojej partnerki/partnera. Nie widzę w tym nic złego.
0
@Gary chyba po prostu jestem za stary ????
0
@Gary Dzięki za pomoc, ostatni raz byłem w Barcelonie na meczu w 2005 z Walecnją 2:2, chętnie też odświeżę wspomnienia. Na dwa mecze raczej nie będę polował. Mam nadzieję, że jeszcze nie wrócą na nowy stadion, bo wtedy może być problem :)
0
@Gary za 3 bilety zakładałem 600 EUR, więc spoko.
0
@Gary to będzie jego pierwszy mecz Barcy, ale był już na meczach w Monachium, Weronie, Monaco, Salzburgu 6x, Florencji i jeszcze by się coś znalazło...
Jak bym kupował, to na pewno miejsca na środku, tak jak napisałeś, lepszy widok. W takim razie zarezerwuje hotel i lot, jakoś to będzie :)
0
@alone49 w jakich cenach są bilety na te lepsze miejsca?
0
@Gary też nie spodziewam się tłumów na Elche, ale tak, jak napisałeś zależy gdzie będą grać. Dodatkowo, tak jak napisał kolega wyżej, fajne miejsca są mile widziane.
0
@Ignareks wiem, że to ciężki okres, ale syn ma urodziny 31.10 i to miał być prezent. Chyba będę musiał coś innego wymyśleć.
0
@Ignareks właśnie tego się obawiam, wykupię przelot i nocleg, a nie dostanę biletów na mecz, tak jak napisałeś nawet nie wiadomo, gdzie będą grali.
0
Cześć, chciałbym zabrać syna na mecz Barcy w weekend 31.10-3/4.11, na kilka dni. Jak kupić bilety na mecz i kiedy będą dostępne? Czy nocleg szukać na booking? Czy macie jakiś lepsze opcje?
2
@Gaucho chyba nikt nie da :) od 30 min wszyscy pytają
0
@Jarema2000 Alpy to trochę zbyt ogólnie napisane. Gdzie konkretnie.