hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteggg08 ciężko stwierdzić, bo nie wiadomo jaki hotel, podróż itp. Ja bez przejazdu i noclegu zawsze liczę 100-120€ na 2 osoby na dzień. Wiadomo raz wydasz więcej, raz mniej, ale średnio tak by gdzieś wychodziło.
0
@Emhyr zdarzyło mi się raz w zeszłym sezonie oglądać fiorentine na żywo, wrażenia na mnie nie zrobił, w tym sezonie pare razy w tv tez bez szału. Dla mnie średniak.
1
@barcanawieki na północy spokojnie po niemiecku mówią, im dalej na południe, tym gorzej.
1
@Gogonatra ok dzięki, teraz już będę wiedział do kogo się zwrócić w temacie Włoch, które często odwiedzam :)
0
@Gogonatra dzięki za porady, w takim wypadku kupię coś podczas wyjazdu. Jeszcze byś mi tylko napisał, gdzie takie coś zakupię, tj muszę szukać sklepu vody? czy w jakimś euro sparze też będzie?
0
@Gogonatra dzięki za odp, można to kupić na miejscu w sklepie i będzie działać? Czy trzeba zamawiać wcześniej i aktywować?
0
@Gogonatra a można coś we Włoszech na 2 tyg lub miesiąc kupić? jadę na wakacje w sierpniu i przydało by się trochę giga :)
3
@Janiama Roberto za grosze na rezerwę jak znalazł. Co do Busiego, to pewnie nas stać, pytanie czy warto.
1
@Pawel13sz zazwyczaj za darmo to uczciwa cena, ale w jego przypadku powinniśmy zapłacić niebieskim z 50 mln.
1
@Kgorecki2500 do restauracji :)
1
@pt9 Zależy co lubisz, coś małego na ząb, to paszteciki z mięsem + barszcz na wojska polskiego. Na obiad, specyficzna pizza na grubym cieście z pieczarkami w piccolo też na wojska. Te przysmaki są w szczecinie od wielu wielu lat :)
37
@VegetaPolska widocznie nic lepszego w tobie nie znalazła;)
0
Jak tam komentarz na TVP? Oglądam na laptopie po niemiecku i jestem zadowolony, Komentator odzywa się tylko jak coś ciekawego się dzieje, nie pierdzieli bez sensu. Przyjemnie się ogląda.
0
@Vhaeraun Chyba kupisz, a jak nie to warto tę stówkę dołożyć. Laserowa monochromatyczna i więcej ci nie trzeba. Plus jest taki, że może stać nieużywana parę miesięcy i tusz ci nie zaschnie, no i w eksploatacji jest tańsza.
1
@Vhaeraun ja od wielu lat mam laserowa, brother. Sprawdza się świetnie, niezależnie czy drukujesz dużo, czy mało.
1
@Kinginiesta mi na tv normalnie działa.
1
@Dzemik55 300 zł to na 2-3 dni gdzieś starczy.
1
Fati wszedł na gotowe! Ferran mu przez 60 min zabiegał obrońców, dodatkowo operował w innych sektorach. Ansu wisi mu duuuuże piwo.
0
@Graves Ja już 9 lat jestem w DE. Jaki temat cię gnębi?
1
@SteuerFreiMoney chłopie przestań być taki powierzchowny, dziewczyna się dopiero urodziła, a ty już ja oceniasz na podstawie wyglądu. Prymitywne 10/10 ;) a tak poza tym to gratulacje i pamiętaj, kochaj jak swoje.
1
@Kessie byłem w zeszłe wakacje, ale na mnie wrażenia nie zrobiło.
0
@KmN u mnie też, 2,5 wyszło około.
1
@Luciano99 pytanie powinno brzmieć:
Kto ukradł zjedzoną do połowy Nutellę? Wtedy wszystko jest ok z ankietą. Zreszta biedny Bobby, zdążył zjeść połowę i już mu ukradli. Skandal.
3
@Encore usuń to, bo synowi Ronaldo może się przykro zrobić, jak to przeczyta ;)
1
@ChessInfo no pewnie, lepiej czekać aż bydło ci zniszczy auto, a potem i ciebie. Ty biedny, normalny człowieku musisz się godzić i akceptować na te ich dzikie zachowania… przecież to oczywiste. Kierowca powinien do nich dołączyć! Wysiąść z auta, spalić flagę i skakać po dachu swojego auta!
2
@JimMorrisonFCB ja mieszkam w Niemczech, tu za +20 w zabudowanym zabierają prawko, a poza za +25. Także jak słyszę jakieś +50 to brzmi jakoś dziwnie;)
2
@JimMorrisonFCB biedni kierowcy, gdyby był tylko jakiś magiczny sposób by nie dostać mandatu…. Świat byłby piękniejszy.
0
@ProMILs nie no lepiej kogoś zabić, bo jaśnie pan musi jeździć dwukrotnie szybciej niż to dozwolone w danym miejscu. teraz odwróć sytuacje i zastanów się, o ile to możliwe, czy jakby ktoś taki ci zabił kogoś z rodziny to wciąż byś tak pisał.
18
@ProMILs jazda powyżej 100 w zabudowanym to twój interes?
3
@Bobo25 bo oni to z głowy liczyli, a ty w internecie sprawdzasz…