1

Hummels super ;] razem z Busim by 100m na czas biegali....

0

36 mln.... hahaha

1

Cesc za 40 to promocja, nasi to wiedzą jak sprzedawać ;] Teraz Xavi będzie grał wszystkie mecze z Sergi Roberto, czy jak mu tam. W przyszłym sezonie będziemy walczyć o 3 miejsce w lidze i wyjście z grupy w LM.

26

Po prostu jak Boruc czy inny Szczęsny obronił strzał, komentator krzyknął BRAWO.... no i dziewczyna źle skojarzyła.

1

Zapytam córki co to gimnazjum, bo ja nie mam pojęcia. Poza tym ja Cię o komentarz nie prosiłem, mnie nawet nie interesuje Twoje zdanie, więc nie czuję się zobligowany do udzielania argumentów.

1

nie mówisz tylko piszesz, do tego nie jak jest, ale jak uważasz.
Poza tym, jak już tracić kasę na kolejnego napastnika, to na Suareza.

0

destro

a co to takie straszne??
btw, trzeciej gwiazdki w ataku nam nie trzeba.

1

Neymar Aguero Messi i.... gramy 7 w obronie. ZERO pressingu. Poza tym wszyscy po 1,5 metra. No i konto uszczuplone o 80 mln, jak nie więcej. Ja tam wolę Alexsisa, wprawdzie średnia wzrostu zostaje ta sama, ale przynajmniej w obronie lepszy, a czy w ataku dużo gorszy? chyba nie...

0

Już jeden młody i drogi u nas grał... mam nadzieję, że ten będzie lepszy.

0

Super, on ma 29 lat, wymienimy go na Alexisa i dopłacimy 20 mln. Wolałbym Lukaku, albo Bony ze Swansea.

3

a Ty nie pisz za wszystkich...

12

Narzekacie na Daniego, a jeszcze będziecie za nim płakać. Pomijając wrzutki....

3

a ja go bardzo chętnie zobaczę w Barcelnie. Silny, dobry strzał, główka... i wiele innych. Gdyby go Zubi kupił to bym mu normalnie Merci wysłał w podzięce :]

0

... a Lukaku dziś 3 bramy załadował.

0

Tylko nie Cesc, on przy słabym sezonie był jednym z najlepszych.

3

Sprzedajmy Alexisa za 25 mln, albo nie... wymieńmy za Llorente i dopłaćmy 25 mln. Tak, to będzie to... Albo dajmy Alexisa, Cesca, Pedro, Inieste i symboliczną dopłatę 25 mln za Pogbe. Co za idiotyzm.

0

Za Cesca?? HAHA To niczym oddać Alexsisa za Llorente...

0

a gdyby był dobry to by na mistrzostwa teraz jechał.

0

Top 2? nawet nie jest 3 w reprezentacji... Moim zdaniem ter Stegen się nie sprawdzi w Barcelonie. Młody Belg jest duuużo lepszy.

0

Messi jest i będzie najlepszy, ale musi grać z Alexisem i Pedro. Proste, oni biegają za dwóch, więc jego "dreptanie" po boisku jest niezauważalne.

0

Ten cały Llorente jest za mało mobilny i gra jak jakaś pierdoła. Ja bym widział u nas Lukaku, ale Zubi chyba o nim nawet nie słyszał....

0

ja akurat nie jestem fanem Bartry, Masche też nie, ale na Ville lepszy Masche.

1

Co Wy z tym Neymarem?? Chłopak świeżo po kontuzji, dużo lepiej zagra Alexis lub Pedro. Bartra?? Zapytajcie pewnego Walijczyka o zdanie :] Skład jest jaki jest, odpowiadać za wynik będzie Tata nie My, trzeba być dobrej myśli.

0

Nam nawet thiago silva nie pomoże. broni cały zespół, a nie sami obrońcy. Xavi Messi Iniesta i Ney, itd nie nadają się do bronienia. przydałby się np Lukaku i jakiś pomocnik np Vidal/Pogba. Do tego zestawu może być i Luiz.

5

Świetnie, stawia na mlłodzież, czyli przyjdzie, powie że transferów nie trzeba bo w szkółce ma same diamenty i dalej będzie to samo. Nasz zarząd to wie jak oszczędzać ;)

0

a mi to się marzy Lukaku na '9'...

0

ciężka sprawa, Martino znowu chce zagęścić środek (Cesc), ?zapomina? jednak, że Pedro/Alexis są lepsi w presingu i obronie.... Ja bym dał Pedro, lubię patrzeć jak biega w jedną i drugą stronę ;) Jedyny nasz ofensywny piłkarz który baardzo walczy na boisku.

0

są pewne plusy tego meczu, może w końcu zarząd zobaczy czego nam brakuje, albo kogo.

0

a to zdjęcie to pralką zrobione? ręka czy bark... trzeba zobaczyć dobrą jakościowo powtórkę z innej perspoktywy.

0

No wiadomo, że Masche nigdy nie będzie topowym obrońcą i dobrze by było żeby w przyszłym sezonie był 3 obrońcą. Ale brakuje nam tego 2...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?