hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hummels super ;] razem z Busim by 100m na czas biegali....
0
36 mln.... hahaha
1
Cesc za 40 to promocja, nasi to wiedzą jak sprzedawać ;] Teraz Xavi będzie grał wszystkie mecze z Sergi Roberto, czy jak mu tam. W przyszłym sezonie będziemy walczyć o 3 miejsce w lidze i wyjście z grupy w LM.
26
Po prostu jak Boruc czy inny Szczęsny obronił strzał, komentator krzyknął BRAWO.... no i dziewczyna źle skojarzyła.
1
Zapytam córki co to gimnazjum, bo ja nie mam pojęcia. Poza tym ja Cię o komentarz nie prosiłem, mnie nawet nie interesuje Twoje zdanie, więc nie czuję się zobligowany do udzielania argumentów.
1
nie mówisz tylko piszesz, do tego nie jak jest, ale jak uważasz.
Poza tym, jak już tracić kasę na kolejnego napastnika, to na Suareza.
0
destro
a co to takie straszne??
btw, trzeciej gwiazdki w ataku nam nie trzeba.
1
Neymar Aguero Messi i.... gramy 7 w obronie. ZERO pressingu. Poza tym wszyscy po 1,5 metra. No i konto uszczuplone o 80 mln, jak nie więcej. Ja tam wolę Alexsisa, wprawdzie średnia wzrostu zostaje ta sama, ale przynajmniej w obronie lepszy, a czy w ataku dużo gorszy? chyba nie...
0
Już jeden młody i drogi u nas grał... mam nadzieję, że ten będzie lepszy.
0
Super, on ma 29 lat, wymienimy go na Alexisa i dopłacimy 20 mln. Wolałbym Lukaku, albo Bony ze Swansea.
3
a Ty nie pisz za wszystkich...
12
Narzekacie na Daniego, a jeszcze będziecie za nim płakać. Pomijając wrzutki....
3
a ja go bardzo chętnie zobaczę w Barcelnie. Silny, dobry strzał, główka... i wiele innych. Gdyby go Zubi kupił to bym mu normalnie Merci wysłał w podzięce :]
0
... a Lukaku dziś 3 bramy załadował.
0
Tylko nie Cesc, on przy słabym sezonie był jednym z najlepszych.
3
Sprzedajmy Alexisa za 25 mln, albo nie... wymieńmy za Llorente i dopłaćmy 25 mln. Tak, to będzie to... Albo dajmy Alexisa, Cesca, Pedro, Inieste i symboliczną dopłatę 25 mln za Pogbe. Co za idiotyzm.
0
Za Cesca?? HAHA To niczym oddać Alexsisa za Llorente...
0
a gdyby był dobry to by na mistrzostwa teraz jechał.
0
Top 2? nawet nie jest 3 w reprezentacji... Moim zdaniem ter Stegen się nie sprawdzi w Barcelonie. Młody Belg jest duuużo lepszy.
0
Messi jest i będzie najlepszy, ale musi grać z Alexisem i Pedro. Proste, oni biegają za dwóch, więc jego "dreptanie" po boisku jest niezauważalne.
0
Ten cały Llorente jest za mało mobilny i gra jak jakaś pierdoła. Ja bym widział u nas Lukaku, ale Zubi chyba o nim nawet nie słyszał....
0
ja akurat nie jestem fanem Bartry, Masche też nie, ale na Ville lepszy Masche.
1
Co Wy z tym Neymarem?? Chłopak świeżo po kontuzji, dużo lepiej zagra Alexis lub Pedro. Bartra?? Zapytajcie pewnego Walijczyka o zdanie :] Skład jest jaki jest, odpowiadać za wynik będzie Tata nie My, trzeba być dobrej myśli.
0
Nam nawet thiago silva nie pomoże. broni cały zespół, a nie sami obrońcy. Xavi Messi Iniesta i Ney, itd nie nadają się do bronienia. przydałby się np Lukaku i jakiś pomocnik np Vidal/Pogba. Do tego zestawu może być i Luiz.
5
Świetnie, stawia na mlłodzież, czyli przyjdzie, powie że transferów nie trzeba bo w szkółce ma same diamenty i dalej będzie to samo. Nasz zarząd to wie jak oszczędzać ;)
0
a mi to się marzy Lukaku na '9'...
0
ciężka sprawa, Martino znowu chce zagęścić środek (Cesc), ?zapomina? jednak, że Pedro/Alexis są lepsi w presingu i obronie.... Ja bym dał Pedro, lubię patrzeć jak biega w jedną i drugą stronę ;) Jedyny nasz ofensywny piłkarz który baardzo walczy na boisku.
0
są pewne plusy tego meczu, może w końcu zarząd zobaczy czego nam brakuje, albo kogo.
0
a to zdjęcie to pralką zrobione? ręka czy bark... trzeba zobaczyć dobrą jakościowo powtórkę z innej perspoktywy.
0
No wiadomo, że Masche nigdy nie będzie topowym obrońcą i dobrze by było żeby w przyszłym sezonie był 3 obrońcą. Ale brakuje nam tego 2...