hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mecz solidny, ale przeciwko komu? Wszystko wyjdzie podczas GD, dowiemy się jaka jest nasza podstawowa 11.
0
Naprawdę nie wiesz? I dalej wierzysz, że Douglas został sprowadzony żeby grać? ;]
2
Może i jego warość rośnie, ale nie zmienia to faktu, że jest za słaby na Barcelonę. Wydaję mi się, że od pomocnika Barcelony powinno się wymagać więcej, niż tylko przyzwoita gra obronna.
2
Im dłużej oglądam Ivana, tym bardziej uważam, że jest za dobry na Seville i niestety, za słaby na Barcelonę. Może się rozkręci.
1
Powinieneś kontynuować karierę trenerską w football manager.
1
Mam takie samo zdanie nt. Bartry i Roberto.
0
nie trzeba długo szukać:
i co znaczy "wolny jak na stopera"? są jakieś normy? ;]
abstrahując od jego atrybutów szybkościowych, z jakiś powodów nie gra, ani teraz, ani za kadencji innych trenerów.
0
Szybkością? aha...
2
Wolałbym Halilovica zamiast Roberto. Odnoszę wrażenie, że kolejny sezon na siłę wierzymy w Roberto i jego talent.
0
Taa, zjada go, szczególnie pod względem szybkościowym.
0
Bardzo dobrze, że oni nie przyszli. Dalej będę się upierał, że jedynie jeszcze Reus mógłby przyjść. Zagrałby, jak trzeba, w pomocy, czy też w ataku. Myślę, że z powodzeniem mógłby grać na obu skrzydłach.
0
to dobrze, nie jesteś w większości.Tzn, że komentarz Ciebie nie dotyczył ;]
1
Dajcie już chłopakowi spokój, on i tak tego nie czyta ;] Zaraz dojdę do wniosku, że to nie Krystyna ma obsesje na punkcie Messiego, a Wy na punkcie Krystyny.
8
Czytam niektóre komentarze i nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Większość pisze, że Go nienawidzi, a prawda jest taka, że jakbyście go spotkali to byście się zlali w pory ze szczęścia ;] Proponuję mniej nienawiści i więcej obiektywizmu, co by nie było Krystyna jest razem z Messim poza zasięgiem innych.
0
To nie jest dobry przykład, bo Deulofeu słabo broni dostępu do bramki ;]
0
Zależy, ponieważ te inne próby mogły być zwykłym treningiem ;]
0
Bartra? z jakiś powodów nie gra u LE, ani nie grał u wcześniejszych trenerów.
1
Tak, można by napisać, że przy Shakirze ma bardzo wysoką skuteczność ;]
0
Nie ma co się zachwycać, ani krytykować. Póki co graliśmy z ogórkami, więc nie miał kto przetestować Mathieu. Douglas? zobaczymy, czy w ogóle powącha murawę. ;]
6
wyleci.... na wakacje ;]
4
Uczą go kultury. Gryziemy jedzenie, a nie ludzi.
1
Żal mu coś ściska, że Mathieu zarobi, a on nie ;]
0
Obyśmy trafili do grupy śmierci. Będą fajne mecze, a i tak wyjdziemy z 1, czy 2 miejsca, bez różnicy.
0
Pewnie, że wie... dużo rzeczy już 'spróbował'. ;]
0
Fajne musisz mieć życie ;] 6 mln eur to nic...
4
Bardzo ciekawa sytuacja. Douglas nie grał w reprezentacji, a ma już 24 lata. Rozumiem, że nie wszyscy są jak Messi, ale w tym wieku?? to już powinni go chociaż sprawdzić, zważywszy że Alves i Maycon mają już swoje lata i potrzebni są nowi. Kolejna sprawa, dlaczego nie kupiło go jakieś Porto? Pozostaje mieć nadzieję, że Barca zna się lepiej i wie kogo kupuje, bo jeżeli zasila tylko konto jakimś dziwnym firmom, to z przyzwoitości powinni go do Barcy B kupić.
0
Kolego? Raczej się nie znamy, ale nieważne. Jak już się włączasz do dyskusji to podaj jakieś argumenty... bo pisanie, żeby pisać nie ma sensu.
1
Busi był najgorszy, ale zarazem bardzo sprytny, źle podał i Masche złapał czerwo... Tym samym w następnym meczu na pewno zagra na DM. ;] Szkoda, ciężko patrzeć na jego ruchy, mam wrażenie, że oglądam powtórkę w zwolnionym tempie.
0
Mam nadzieję, że zagra Munir, a nie Iniesta na skrzydle i Xavi w środku....
0
Mnie się pytasz? ja tylko odmieniłem jego wyraz. ;]