0

mecz solidny, ale przeciwko komu? Wszystko wyjdzie podczas GD, dowiemy się jaka jest nasza podstawowa 11.

0

Naprawdę nie wiesz? I dalej wierzysz, że Douglas został sprowadzony żeby grać? ;]

2

Może i jego warość rośnie, ale nie zmienia to faktu, że jest za słaby na Barcelonę. Wydaję mi się, że od pomocnika Barcelony powinno się wymagać więcej, niż tylko przyzwoita gra obronna.

2

Im dłużej oglądam Ivana, tym bardziej uważam, że jest za dobry na Seville i niestety, za słaby na Barcelonę. Może się rozkręci.

1

Powinieneś kontynuować karierę trenerską w football manager.

1

Mam takie samo zdanie nt. Bartry i Roberto.

0

nie trzeba długo szukać:



i co znaczy "wolny jak na stopera"? są jakieś normy? ;]

abstrahując od jego atrybutów szybkościowych, z jakiś powodów nie gra, ani teraz, ani za kadencji innych trenerów.

0

Szybkością? aha...

2

Wolałbym Halilovica zamiast Roberto. Odnoszę wrażenie, że kolejny sezon na siłę wierzymy w Roberto i jego talent.

0

Taa, zjada go, szczególnie pod względem szybkościowym.

0

Bardzo dobrze, że oni nie przyszli. Dalej będę się upierał, że jedynie jeszcze Reus mógłby przyjść. Zagrałby, jak trzeba, w pomocy, czy też w ataku. Myślę, że z powodzeniem mógłby grać na obu skrzydłach.

0

to dobrze, nie jesteś w większości.Tzn, że komentarz Ciebie nie dotyczył ;]

1

Dajcie już chłopakowi spokój, on i tak tego nie czyta ;] Zaraz dojdę do wniosku, że to nie Krystyna ma obsesje na punkcie Messiego, a Wy na punkcie Krystyny.

8

Czytam niektóre komentarze i nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Większość pisze, że Go nienawidzi, a prawda jest taka, że jakbyście go spotkali to byście się zlali w pory ze szczęścia ;] Proponuję mniej nienawiści i więcej obiektywizmu, co by nie było Krystyna jest razem z Messim poza zasięgiem innych.

0

To nie jest dobry przykład, bo Deulofeu słabo broni dostępu do bramki ;]

0

Zależy, ponieważ te inne próby mogły być zwykłym treningiem ;]

0

Bartra? z jakiś powodów nie gra u LE, ani nie grał u wcześniejszych trenerów.

1

Tak, można by napisać, że przy Shakirze ma bardzo wysoką skuteczność ;]

0

Nie ma co się zachwycać, ani krytykować. Póki co graliśmy z ogórkami, więc nie miał kto przetestować Mathieu. Douglas? zobaczymy, czy w ogóle powącha murawę. ;]

6

wyleci.... na wakacje ;]

4

Uczą go kultury. Gryziemy jedzenie, a nie ludzi.

1

Żal mu coś ściska, że Mathieu zarobi, a on nie ;]

0

Obyśmy trafili do grupy śmierci. Będą fajne mecze, a i tak wyjdziemy z 1, czy 2 miejsca, bez różnicy.

0

Pewnie, że wie... dużo rzeczy już 'spróbował'. ;]

0

Fajne musisz mieć życie ;] 6 mln eur to nic...

4

Bardzo ciekawa sytuacja. Douglas nie grał w reprezentacji, a ma już 24 lata. Rozumiem, że nie wszyscy są jak Messi, ale w tym wieku?? to już powinni go chociaż sprawdzić, zważywszy że Alves i Maycon mają już swoje lata i potrzebni są nowi. Kolejna sprawa, dlaczego nie kupiło go jakieś Porto? Pozostaje mieć nadzieję, że Barca zna się lepiej i wie kogo kupuje, bo jeżeli zasila tylko konto jakimś dziwnym firmom, to z przyzwoitości powinni go do Barcy B kupić.

0

Kolego? Raczej się nie znamy, ale nieważne. Jak już się włączasz do dyskusji to podaj jakieś argumenty... bo pisanie, żeby pisać nie ma sensu.

1

Busi był najgorszy, ale zarazem bardzo sprytny, źle podał i Masche złapał czerwo... Tym samym w następnym meczu na pewno zagra na DM. ;] Szkoda, ciężko patrzeć na jego ruchy, mam wrażenie, że oglądam powtórkę w zwolnionym tempie.

0

Mam nadzieję, że zagra Munir, a nie Iniesta na skrzydle i Xavi w środku....

0

Mnie się pytasz? ja tylko odmieniłem jego wyraz. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?