hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
... jeszcze tylko Douglas, Adriano, Bartra i może na wszelki wypadek dwóch prawych obrońców Barcy B dostanie kontuzji i może Montoya zagra ;]
0
To nie problem systemu, po prostu on jest zbyt drewniany. Nie umie grać w tłoku, a to było wiadomo zanim przeszedł do Barcy. Kroos byłby dla nas dużo lepszy.
7
Posiadanie piłki niestety nie czyni naszej drużyny lepszej. Chociaż Ivan powinien doskonale wiedzieć, co działo się na boisku. Przez 60 min uważnie się przyglądał, jak grają jego koledzy.
4
właśnie przeczytali Twój komentarz i wypowiedzenie już leży u LE na biurku. Odbierze je w poniedziałek rano.
1
Okazji? Czyli oprócz tego, że jest kiepskim trenerem to jeszcze jest ślepy. Zdumiewające.
0
W pomocy raczej się już nic nie zmieni, chyba że Iniesta troszeczkę poprawi formę. Xavi młodszy nie będzie, a Rakitić lepszy też nie.
0
Ja tam zaskoczony nie jestem. Pisałem przed sezonem, że LE jest kiepskim trenerem, a Ivan średnim graczem. Pewnie po sezonie napiszę to samo.
0
Wszyscy trenerzy Barcy widzą go codziennie.
0
U LE, Guardioli, Taty, Tito... Pewnie jakby został to u następnego trenera też by nie grał. A wszyscy dalej będą się zastanawiać dlaczego ;]
0
Byłby mistrzem, na pewno. I wszyscy trenerzy to zapewne widzieli i z bliżej niezrozumiałych powodów go nie wystawiali i dalej tego nie robią.
0
Wolę Alvesa, niż tragikomedię w ich wykonaniu.
1
Niewiadomo. Jakoś u żadnego z trenerów nie grał zbyt często.
0
Rojs jest ciekawą opcją, coś jak Verma. ;]
0
wolę mieć przeciętny, niż nie mieć go wcale. A jak nie masz nic ciekawego do napisania, to się nie udzielaj. Gimbie
1
Kogo oni próbują oszukać? W Brazyli się z niego śmiali, a teraz pewnie wciąż się śmieją widząc, jak gra nasz prawy obrońca. W Valencji także nie mogą uwierzyć w swoje szczęście, że sprzedali przeciętnego 30 latka za 20 mln. I tak można by napisać o Chelsea i Arsenalu.... i wielu innych którzy nas wy...korzystali.
0
Cesc mógłby być naszym najlepszym pomocnikiem przez najbliższe kilka lat. Xavi się skończył, Iniesta powoli się kończy i zostaniemy z przeciętnym Ivanem, chyba że któryś z naszych talentów się rozwinie przyzwoicie.
2
my ich nie miażdżymy szkółką, bo ostatni dobry wyszedł Messi, Nasze transfery? które? tylko kilka było udanych.
0
Sprzeczanie się o coś, co było kiedyś nie ma sensu. Fakt jest taki, że Real miażdży nas teraz w kwestii transferów.
1
Ciężko stwierdzić, czy mamy lepszych. Może się okazać, że z obu drużyn żaden się nie przebije.
0
póki co nie, ale pewnie zaliczy,
0
Ja też nie żałuję ;] nc + i duży tv to jedna z lepszych "inwestycji".
0
CBS już Cię namierzyło ;]
0
No proszę, LE w końcu zauważył, że Ivan jest bezproduktywny. Ciekawe, kiedy jeszcze się zorientuje, że Dani odchodzi po sezonie.
1
Przestałęm czytać w momencie, że Busi jest pozbawiony czysto piłkarskich wad. Czyli zawsze był szybki i zwrotny.
1
Vermaelen to miał ostatnio tyle kontaktów na boisku, że nic dziwnego, że ma kontuzję.
1
Nie kombinuj, jak Vermaelen :)
0
Gra 3 obrońcami do mnie nie przemawia, wystarczy spojrzeć na MU. Natomiast każdy trener po Pepie ma pecha, bo mając Xaviego i Inieste w formie nie ma problemów z linią pomocy. Guardiola pod koniec swojej pracy wiedział, że kończy się era Xaviego i... chciał zmian, jak dobrze pamiętam. Niestety tylko on to widział i wtedy był odpowiedni czas na zmiany, a nie teraz. Ale... mamy kompetentny zarząd i na pewno mają plan. ;]
4
Zaniepokojeni?? Zaniepokojony, to ja byłem, jak zatrudnili LE. Teraz jestem załamany. ;]
7
Szkoda chłopaka, chciałbym, żeby w końcu zaczął grać na przyzwoitym poziomie. Pamiętam, jak grał lepiej od Ibry ;]
1
Uważaj, bo zaraz Ci znafcy napiszą, że Ty jesteś skończony na tej stronie, a nie LE w Barcie ;] A tak poza tym, mam taką samą opinię.