hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, a najlepsze jest to, że Ronaldo i tak nie czyta tych żenujących komentarzy, a nawet jakby i czytał to pewnie, by po nim spłynęły.
1
wiadomo, że nie tylko, ale to jeden z głównych czynników. W dzisiejszej piłce piłkarz bez szybkości musi być naprawdę wybitny, a Bartra jest niestety tylko co najwyżej dobry. Nie wiem, co ma brawura do tego,..
2
Varane wygladał, jakby przegonił Bale... i biegnącego za nimi Bartre. I to jest powód, dlaczego nasz "młody" obrońca nigdy nie będzie top...
0
Chytry Bartomeu z Barcelony...
1
Oscar do Juve? Nie jest to dla niego super opcja... Co on miałby tam robić? Ta liga to żadne wyzwanie.
1
Cieszą 3 pkt. Potrafię zrozumieć, że czasem MSN mogą mieć słabszą dyspozycję dnia, że mecz wygrywa nam obrona.... ale ciężko się patrzy, jak nasza pomoc każdemu daje się zdominować. Gdzie jest Iniesta? Ostatnio mam wrażenie, jakby zmienił nazwisko na Isco, lub T. Alcântara....
1
nie musi biec, wystarczy, że się zatrzyma...
0
a na skysports nie ma ??
Copa del Rey (Hiszpania) - ćwierćfinał (pierwsze spotkanie): Barcelona vs. Atlético Madryt (22:00)
TVP 1 (SD/HD)
Idman TV
TVP Sport (SD/HD)
Arena Sport 3 (SERB)
Arena Sport 3 HD (HR)
beIN Sports 1 France (SD/HD)
beIN Sports 13 HD FR
beIN Sports 16 HD
C More Fotball (N) (SD/HD)
Canal 9 (DK) (SD/HD)
CANAL+ 1 (SP) (SD/HD)
Digi Sport 1 (HU) (SD/HD)
Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
Digi Sport 1 (SK) (SD/HD)
ESPN Caribbean
Lig TV 3 (SD/HD)
NTV Plus Futbol 1 (SD/HD)
OTE Sport 1 HD
Setanta Sports Euroasia
Sky Sports 5 (SD/HD)
Sport 1 Select HD (NL)
Sport TV 3
TV 12 Sweden (SD/HD)
1
ja mieszkam, ale mam ze sobą cyfre +. Zostaje ci chyba tylko internet...
0
znam lepszy, też polecam. ?A jak nie działa to C sport.
0
lepiej teraz przegrać i coś zmienić, niż do końca sezonu grać padakę i fartem wygrywać.
0
Razem z Martinem czekają na swoje szanse, jako największe talenty FCB.
0
Niestety, żeby było lepiej, trzeba ten mecz przegrać. To jedyna szansa na zmianę trenera.
1
tak, ktoś, kto pracował tylko jako trener, jak ma być dobrym dyrektorem sportowym?? Nie róbmy cyrku... przynajmniej większego niż jest.
1
Moje zdanie jest takie: W piłce każdy przemija, czas Messiego też nadchodzi, lub nadejdzie. U nas nie ma szans na sukcesy przez najbliższe 2/3 lata. Bardzo lubię Leo i chciałbym, żeby został, ale.... powinien osiągnąć więcej, niż ma teraz. Teraz jest chyba ostatnia szansa, by dostać za niego takie pieniądze.
0
Oni robią to specjalnie!! Zatrudnią kogoś gorszego od Zubiego, a za rok powiedzą, że Zubi był dobry.....
1
Dawać Abidala, albo lepiej, Ronaldinho.... A co z doświadczeniem na najwyższym poziomie? A co z kompetencjami?? DNA Barcy wystarczy?? to jak mogę wysłać CV?
0
Jeżeli Messi będzie się kierował rozumem, to po sezonie odejdzie i zapewne z Chelsea wiele wygra. Jeżeli jednak coś sprawi, że Messi zostanie, to prawdopodobnie przez 2-3 lata będzie błyszczał tylko indywidualnie, a później (może) Barca będzie miała odpowiednią drużynę, by zapewnić mu sukces drużynowy.
0
czytaj ze zrozumieniem, wyraźnie napisałęm wielki klub.
0
Prawa ręka dyrektora sportowego Fiorentiny? A nie ma kogoś z doświadczeniem w wielkim klubie? Real, Chelsea, Juve?? itp....
0
Jose raczej szybko z Chelsea nie odejdzie.
0
Zostaje do końca stycznia, stawiam 50 eur. ;]
0
Bo lubi Fabregasa? hehe nie stać go na telefon i musi go śledzić przez internet? pewnie jeszcze na gg mu pisze wiadomości.
2
Zarząd: "Alexis nie jest na sprzedaż" ... czy jakoś tak.
10
a później się zreflektuje, że nie zna polskiego... ;]
0
..... ale skąd te dwa przecinki.
0
;] też myślałem, że Zubi ma dożywotnią umowę.
1
Monchi to nie telewizor, sama kasa nie wystarczy, on musi sięj jeszcze zgodzić.
1
MEssi za dużo zarabia i nie stać Barcy na dobrego trenera, ale może niedługo się to zmieni hehe
0
Teraz pojechałeś.... Idąc tym tropem, wszyscy tu są na ty ze wszystkimi w Barcelonie, itd.....