hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwisz się? Tam ma Torresa jako rywala, a u nas?
0
Dobra cena. Pamiętam, jak grał przed transferem do Atletico.
0
do przeglądania internetu to stacjonarny ciężko, lepiej tablet czy laptop. Do gier stacjonarny to słabo.
0
dobre? w tej cenie PLN to tylko konsola. chyba że 1,5 tys EUR
1
do gier to playstation 4
0
Obyś się nie mylił. Szczecin kilka lat temu to moje miasto.
0
Oryginalne, nie świeże.
1
nie nie... teraz przerwa :)
18
Bardziej realnie by było, jakby leżał na szpitalnym łóżku z podniesionym kciukiem z dopiskiem jeszcze 2 miesiące...
1
Mnie skusiła ostatnio Francja... no i w plecy.
0
Z Michniewiczem jako trenerem mogą powalczyć o.... remis i to bezbramkowy. Jak oddadzą celny strzał to będzie sukces.
1
Teraz już po wszystkim, 260 parę euro do wygrania. Zostaje tylko kibicować Francji.
7
Jak stawiacie? Ja chyba na Francję. Kurs 2.05 więc 100 można dać.
0
a na marginesie, to naprawa auta w PL jest stosunkowo tania. :)
0
Tyle, że usterki wiążą się w większości przypadków ze złą eksploatacją. :)
0
Powinno być: eksploatacja samochodu wiąże się z kosztami. Ale to normalne, trzeba się przygotować na koszta już podczas zakupu auta. Przecież większość części się zużywa i trzeba je okresowo wymieniać.
0
kliknij pytanie do sprzedającego, przecież on od tego jest.
0
49 lat? To raczej ona może się tym chwalić :) powyżej 30 powinno być w sumie, np. 2x 18.
0
Na kebaba możesz iść z kolegą, jak Ci się dziewczyna podoba to do restauracji ją na kolacje zabierz. Pamiętaj, że MCdonald nazywają restauracją w tv tylko!
0
Współczujesz bo?
0
heh, a już klikałem na turków "postaw", a tu taka niespodzianka...
0
Sezon na "nowy kontrakt dla Leo" uważam za otwarty.
4
A jak jakiś cudem nie, to zostaną mistrzami i za kilka lat wszyscy i tak zapomną, że nie grali super...
0
Lewy chyba nie zaśnie, jak przeczyta Twoje komentarze :)
0
słabo gramy, po 1 połowie się położyliśmy. Na ten moment awans byłby cudem.
2
Pazdan niczym Dani Alves, mobilizuje się na najważniejsze mecze.
0
Tego nie wiedziałem.
0
na pewno nie dostaną kolejnego EURO, po prostu kupią prawa do transmisji i jak będą chcieli kolejny raz zrobią płatny dostęp.
1
Jest dużo płatnych dodatków w samochodach, polsat kupił prawa do transmisji, więc może je użytkować, jak chce. To platforma prywatna i nie muszą puszczać za darmo.
0
beznadzieja, gramy w ich grę.... 1400 dośrodkowań.