0

Dziwisz się? Tam ma Torresa jako rywala, a u nas?

0

Dobra cena. Pamiętam, jak grał przed transferem do Atletico.

0

do przeglądania internetu to stacjonarny ciężko, lepiej tablet czy laptop. Do gier stacjonarny to słabo.

0

dobre? w tej cenie PLN to tylko konsola. chyba że 1,5 tys EUR

1

do gier to playstation 4

0

Obyś się nie mylił. Szczecin kilka lat temu to moje miasto.

0

Oryginalne, nie świeże.

1

nie nie... teraz przerwa :)

18

Bardziej realnie by było, jakby leżał na szpitalnym łóżku z podniesionym kciukiem z dopiskiem jeszcze 2 miesiące...

1

Mnie skusiła ostatnio Francja... no i w plecy.

0

Z Michniewiczem jako trenerem mogą powalczyć o.... remis i to bezbramkowy. Jak oddadzą celny strzał to będzie sukces.

1

Teraz już po wszystkim, 260 parę euro do wygrania. Zostaje tylko kibicować Francji.

7

Jak stawiacie? Ja chyba na Francję. Kurs 2.05 więc 100 można dać.

0

a na marginesie, to naprawa auta w PL jest stosunkowo tania. :)

0

Tyle, że usterki wiążą się w większości przypadków ze złą eksploatacją. :)

0

Powinno być: eksploatacja samochodu wiąże się z kosztami. Ale to normalne, trzeba się przygotować na koszta już podczas zakupu auta. Przecież większość części się zużywa i trzeba je okresowo wymieniać.

0

kliknij pytanie do sprzedającego, przecież on od tego jest.

0

49 lat? To raczej ona może się tym chwalić :) powyżej 30 powinno być w sumie, np. 2x 18.

0

Na kebaba możesz iść z kolegą, jak Ci się dziewczyna podoba to do restauracji ją na kolacje zabierz. Pamiętaj, że MCdonald nazywają restauracją w tv tylko!

0

Współczujesz bo?

0

heh, a już klikałem na turków "postaw", a tu taka niespodzianka...

0

Sezon na "nowy kontrakt dla Leo" uważam za otwarty.

4

A jak jakiś cudem nie, to zostaną mistrzami i za kilka lat wszyscy i tak zapomną, że nie grali super...

0

Lewy chyba nie zaśnie, jak przeczyta Twoje komentarze :)

0

słabo gramy, po 1 połowie się położyliśmy. Na ten moment awans byłby cudem.

2

Pazdan niczym Dani Alves, mobilizuje się na najważniejsze mecze.

0

Tego nie wiedziałem.

0

na pewno nie dostaną kolejnego EURO, po prostu kupią prawa do transmisji i jak będą chcieli kolejny raz zrobią płatny dostęp.

1

Jest dużo płatnych dodatków w samochodach, polsat kupił prawa do transmisji, więc może je użytkować, jak chce. To platforma prywatna i nie muszą puszczać za darmo.

0

beznadzieja, gramy w ich grę.... 1400 dośrodkowań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?