0

Zastanów się, po co Ci suw w tym wieku :)

0

........a można też żyć własnym życiem, zamiast fantazjować o Ronaldo :)

0

lepiej pozbieraj więcej, trochę poczekasz, ale będziesz bardziej zadowolony.

0

Mam dziwne wrażenie, że ten co komentuje Napoli, nie umie normalnie mówić...

0

Masę już ma, teraz rzeźba...

0

Leje? :) a po polsku się da napisać? masz rację, wstanę z sofy bo mi się odciski zrobią.

0

Bądź jak Jose i zarabiaj miliony, siedź w domu i się nabijaj :)

0

Fake, mają odsłonięte twarze.

0

1

0

Na papierze wygląda dobrze, ale.... liga angielska może zaskoczyć. MU albo everton może zremisować, no i Villareal to może nawet przegrać :) ale bez ryzyka nie ma zabawy.

4

Nie da się wygrać z takim serwisem....

0

na piłkarzy ręcznych kurs jest prawie 4, a nigdy nie wiadomo jak zagrają :)

0

Na letnią wyprzedaż w Walencji to raczej nie trafiliśmy...
Ja bym wolał M.Gomeza i Rulliego.

38

Można by napisać, że wręcz zes**ł się ze strachu, jak zobaczył konkurenta na swojej pozycji.

0

bardzo....

13

Douglasa też nikt niewidział i odczucia też były średnie.

1

Spoko, na kobiety jeszcze przyjdzie czas... :)

2

popatrz sobie sony xperia z5 albo wcześniejsze modele. Ja jestem zadowolony.

0

Nie szalej, bo Cię do familiady wezmą....

0

3. Nigdy nie wiadomo, bo prawdziwy facet nie marnuje sety. :)

4

Obydwoje? A oni to dzieci? czy któryś kobieta?

1

Ostatnio pisałem, że Termalica z MIchniewiczem za wiele nie ugra... że to trener remisów i smutnej gry. JEdnak byłem w błędzie, opierając swoje spostrzeżenia na grze Pogoni w zeszłym sezonie. To nie w nim był problem, ale w... Pogoni.

0

Towarzyskie będą na Eleven? Aż tak się nie orientuję, bo ligę oglądam na tv, a towarzyskich raczej w ogóle. Linki do superpuchar znajdziesz pewnie bez problemu na meczyki.pl albo coś podobnego. Sprawdź przed meczami może akurat będzie na tej laola1.tv. Albo po prostu nigdzie nie jedź. :)

0

Chłopaków już fantazja ponosi... Zapomnieli tylko, że Leo brałby cię (jak to ładnie określiłaś) pewnie na jachcie... :)

0

nie działa player.pl, właśnie sprawdziłem.

0

w Niemczech możesz oglądać ligę hiszpańską tylko w internecie, żadna stacja nie transmituje. Tu masz jeden dobry link:

http://www.laola1.tv/de-de/channel/la-liga

0

To pewnie masz pokój najdalej od anteny, albo sam już nie wiem.

0

Polska? Ja mieszkam 120 km od Monachium :)

0

pewnie antenę masz niedokładnie ustawioną, albo u nich coś zacina.

1

dla czego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?