hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanów się, po co Ci suw w tym wieku :)
0
........a można też żyć własnym życiem, zamiast fantazjować o Ronaldo :)
0
lepiej pozbieraj więcej, trochę poczekasz, ale będziesz bardziej zadowolony.
0
Mam dziwne wrażenie, że ten co komentuje Napoli, nie umie normalnie mówić...
0
Masę już ma, teraz rzeźba...
0
Leje? :) a po polsku się da napisać? masz rację, wstanę z sofy bo mi się odciski zrobią.
0
Bądź jak Jose i zarabiaj miliony, siedź w domu i się nabijaj :)
0
Fake, mają odsłonięte twarze.
0
1
0
Na papierze wygląda dobrze, ale.... liga angielska może zaskoczyć. MU albo everton może zremisować, no i Villareal to może nawet przegrać :) ale bez ryzyka nie ma zabawy.
4
Nie da się wygrać z takim serwisem....
0
na piłkarzy ręcznych kurs jest prawie 4, a nigdy nie wiadomo jak zagrają :)
0
Na letnią wyprzedaż w Walencji to raczej nie trafiliśmy...
Ja bym wolał M.Gomeza i Rulliego.
38
Można by napisać, że wręcz zes**ł się ze strachu, jak zobaczył konkurenta na swojej pozycji.
0
bardzo....
13
Douglasa też nikt niewidział i odczucia też były średnie.
1
Spoko, na kobiety jeszcze przyjdzie czas... :)
2
popatrz sobie sony xperia z5 albo wcześniejsze modele. Ja jestem zadowolony.
0
Nie szalej, bo Cię do familiady wezmą....
0
3. Nigdy nie wiadomo, bo prawdziwy facet nie marnuje sety. :)
4
Obydwoje? A oni to dzieci? czy któryś kobieta?
1
Ostatnio pisałem, że Termalica z MIchniewiczem za wiele nie ugra... że to trener remisów i smutnej gry. JEdnak byłem w błędzie, opierając swoje spostrzeżenia na grze Pogoni w zeszłym sezonie. To nie w nim był problem, ale w... Pogoni.
0
Towarzyskie będą na Eleven? Aż tak się nie orientuję, bo ligę oglądam na tv, a towarzyskich raczej w ogóle. Linki do superpuchar znajdziesz pewnie bez problemu na meczyki.pl albo coś podobnego. Sprawdź przed meczami może akurat będzie na tej laola1.tv. Albo po prostu nigdzie nie jedź. :)
0
Chłopaków już fantazja ponosi... Zapomnieli tylko, że Leo brałby cię (jak to ładnie określiłaś) pewnie na jachcie... :)
0
nie działa player.pl, właśnie sprawdziłem.
0
w Niemczech możesz oglądać ligę hiszpańską tylko w internecie, żadna stacja nie transmituje. Tu masz jeden dobry link:
http://www.laola1.tv/de-de/channel/la-liga
0
To pewnie masz pokój najdalej od anteny, albo sam już nie wiem.
0
Polska? Ja mieszkam 120 km od Monachium :)
0
pewnie antenę masz niedokładnie ustawioną, albo u nich coś zacina.
1
dla czego?