6

Die kommentieren doch prima!

11

ma WIELKIE serce, a za wszystko inne zapłacił kartą MasterCard.

0

ja na nc+ wykupiłem, wolę w tv oglądać niż na laptopie.

0

Ja mieszkam w Niemczech na stałe. Na Twoim miejscu normalnie bym jechał i się nie bał.

0

Podobno Michał Pazdan, ale jak wolisz może być Janusz

0

Zapytaj Pazdana...

0

Przerzuć się na szachy, tam ludzie nie okazują emocji i nie będziesz ich od bufonów wyzywać :)

1

Ja zazdroszczę Tobie!! Wszystkich ich znasz i nawet wiesz, że są bufonami... :)

2

może zazdrość w nim przemawia :) Dobrze mieć taką gwiazdeczkę w drużynie.

0

Pazdan, Milik i Zieliński to jakiś dramat. Ciekawe, czy świeżość na Irlandię odzyskają...

2

Tak, nadają się. Zapomniałem jeszcze o Sturridgu.

5

ale Ty bystry jesteś! :)

7

Gundogan jest świetny, razem z Reusem, Vermalenem i Wilsherem powinni stanowić trzon naszej drużyny!

0

u mnie nawet fajerwerki były.

0

W pucharach? bez żartów, nawet oni sami wiedzą, że na obecnym stadionie nie mogą zagrać w żadnych pucharach....więc wcale o nie zaciekle walczyć nie będą.

1

taa... nasz genialny szczeciński Mourinho pewnie na Legie wystawi 13 obrońców... i będzie grać na znakomity remis.

0

czyli żadnej?

0

Nie ma co płakać, w tym sezonie po prostu forma przyszła za wcześnie. Teraz notujemy całkiem normalny spadek formy.

0

o tej porze chyba z googla musisz skorzystać :)

0

Ja na kuponie miałem Liverpool. Po 10 min myślałem, że kupon w plecy, ale i oni i Sevilla się obronili.

0

Ja podobnie postawiłem, tyle że jeszcze wygraną MC dodałem. No i się cieszę.

0

Dziś dwie 1 weszły, ale to było do przewidzenia. Patrząc na formę Barcy i Bayernu, aż kusi by postawić na awans Atletico i Benfici.

2

tak, ponieważ wystarczy pójść tam i zapytać w okienku co i jak.

1

zapytał, jak obstawiać mecze w budynku, a nie, że w nim jest i chce obstawiać. Nigdzie nie jest napisane, że do niego wszedł. To tylko Twoja interpretacja :) ...ale to chyba bez znaczenia. Najważniejsze, żeby był kulturalny.

12

lepiej jednak wejść wpierw do budynku....

7

podobno Belg Ahmed, albo jakoś tak :)

0

Przytyj 10 kg i idź pobiegać, będziesz się czuł jak Conor.

0

ja na 7... czyli o 6 trzeba wstać.

0

jest tylko jeden, mały problem: jak go sprzedamy za 100 mln, to ile PSG zawoła za Verattiego? 400 mln? Przecież to nie jest okazja, tylko sztuczne zawyżanie cen wszystkich zawodników.

0

Arsenal lubi to....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?