hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Die kommentieren doch prima!
11
ma WIELKIE serce, a za wszystko inne zapłacił kartą MasterCard.
0
ja na nc+ wykupiłem, wolę w tv oglądać niż na laptopie.
0
Ja mieszkam w Niemczech na stałe. Na Twoim miejscu normalnie bym jechał i się nie bał.
0
Podobno Michał Pazdan, ale jak wolisz może być Janusz
0
Zapytaj Pazdana...
0
Przerzuć się na szachy, tam ludzie nie okazują emocji i nie będziesz ich od bufonów wyzywać :)
1
Ja zazdroszczę Tobie!! Wszystkich ich znasz i nawet wiesz, że są bufonami... :)
2
może zazdrość w nim przemawia :) Dobrze mieć taką gwiazdeczkę w drużynie.
0
Pazdan, Milik i Zieliński to jakiś dramat. Ciekawe, czy świeżość na Irlandię odzyskają...
2
Tak, nadają się. Zapomniałem jeszcze o Sturridgu.
5
ale Ty bystry jesteś! :)
7
Gundogan jest świetny, razem z Reusem, Vermalenem i Wilsherem powinni stanowić trzon naszej drużyny!
0
u mnie nawet fajerwerki były.
0
W pucharach? bez żartów, nawet oni sami wiedzą, że na obecnym stadionie nie mogą zagrać w żadnych pucharach....więc wcale o nie zaciekle walczyć nie będą.
1
taa... nasz genialny szczeciński Mourinho pewnie na Legie wystawi 13 obrońców... i będzie grać na znakomity remis.
0
czyli żadnej?
0
Nie ma co płakać, w tym sezonie po prostu forma przyszła za wcześnie. Teraz notujemy całkiem normalny spadek formy.
0
o tej porze chyba z googla musisz skorzystać :)
0
Ja na kuponie miałem Liverpool. Po 10 min myślałem, że kupon w plecy, ale i oni i Sevilla się obronili.
0
Ja podobnie postawiłem, tyle że jeszcze wygraną MC dodałem. No i się cieszę.
0
Dziś dwie 1 weszły, ale to było do przewidzenia. Patrząc na formę Barcy i Bayernu, aż kusi by postawić na awans Atletico i Benfici.
2
tak, ponieważ wystarczy pójść tam i zapytać w okienku co i jak.
1
zapytał, jak obstawiać mecze w budynku, a nie, że w nim jest i chce obstawiać. Nigdzie nie jest napisane, że do niego wszedł. To tylko Twoja interpretacja :) ...ale to chyba bez znaczenia. Najważniejsze, żeby był kulturalny.
12
lepiej jednak wejść wpierw do budynku....
7
podobno Belg Ahmed, albo jakoś tak :)
0
Przytyj 10 kg i idź pobiegać, będziesz się czuł jak Conor.
0
ja na 7... czyli o 6 trzeba wstać.
0
jest tylko jeden, mały problem: jak go sprzedamy za 100 mln, to ile PSG zawoła za Verattiego? 400 mln? Przecież to nie jest okazja, tylko sztuczne zawyżanie cen wszystkich zawodników.
0
Arsenal lubi to....