0

2 siostry same w lesie i chce wyjsc? trzeba sie o wiek spytac :)

to mialo byc do tego nizej.

0

o spoznilem sie :)

0

proste, bierze najpierw koze, plynie po kapuste, dostarcza kapuste do kozy i zabiera ze soba koze do wilka, wysadza koze bierze wilka i pozniej juz tylko wraca po koze.

0

no tak, ponieważ mylisz fakty z własną opinią. Do tego jesteś wyrocznią, bo wiesz co dla kibiców jest najlepsze. Musisz być mniej apodyktyczny/na.

0

Dupaciel? Mało rozgarnięty... reszty nie czytałem.

2

Zwariowałeś? Oby Benitez pracy nie stracił! To nasz "przyjaciel".

1

Nie ma co płakać, jak się nie da wygrać, to trzeba zremisować! Liga jest długa i trudna, ważne żeby formę złapać w decydującej fazie sezonu.

0

Nolito wydaje się być za drogi, poza tym to nie jest typowa 9. Nie wiem jaki Lucho ma plan, ale ja bym kupił/wypożyczył jakiegoś napastnika, najlepiej doświadczonego.

0

W Niemczech mam ten sam problem, przedstawiam się jako Krzysztof i lekki szok, o nazwisku nie wspominając. Ale z Kristof dają sobie rade.

0

błąd, jak błąd :) każdemu się zdarza.

0

chyba w lutym

3

:)

5:45 p.m.
...

0

Tak, w ataku jest niezły, ale spaceruje po boisku i w obronie kiepsko...

0

myślę, że w przyszłym roku odejdzie.

1

Nasz zarząd powinien pomyśleć o bramkarzu MU... może uda się go przekonać, żę w Kataloni będzie mu lepiej niż w Madrycie.

2

A ja już dziś Ci napiszę, że dowiesz ile masz zapłacić za nowe kanały, jak już minie darmowe rozwiązanie umowy :)

0

Dodali nowe kanały, czyli można rozwiązać umowę. Póki co są za darmo, właśnie żeby nikt nie pomyślał o rozwiązaniu umowy... Skończy się okres darmowego wypowiedzenia umowy i dowalą ze 20 zł za nowe kanały.

0

ale do czego? bedziesz przy jej pomocy obiad gotować, rysować cad, modelować 3d, grać w pasjansa, czy inne cuda?

0

Mecz jest na jakimś kanale 3 Sport. na 88E ST 2. Ktoś wie, jak to ustawić? Czy to można oglądać mając nc+?

0

czekaj, zawołam syna, porozmawiasz z kimś na swoim poziomie.

0

kilka lekcji polskiego, ale to nic.

0

no to dzieciaki szczęśliwsze...

0

Szykujemy formę na maj, tylko ciekawe, czy nam się do czegoś przyda... nasza gra jest tak dobra, jak transmisja w internecie... no ale przyjamniej dzieciaki się cieszą (pewnie nie tylko moje), w końcu mogą oglądać bajki na 60 calach... :(

2

nie ma sensu ogladać, to jest sprzedane... oni mogą wszystko robić i żadnej kartki.... a my?

0

Ta bramka podtrzymała nadzieję, pierwsze 15 min po przerwie kluczowe...

0

spoko, miało być bez złośliwości:)

0

na awans 10%, na puchar 40%

1

już wysłaliśmy do Twojego szefa kilka linków.... :)

3

.... samobójczego

3

w sporcie nie ma pojęcia "przygotowanie do porażki", tym bardziej, że chodzi o Barcelone. Oczywiście trzeba zachować realizm, ale z takim podejściem to... pogratulować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?