hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 siostry same w lesie i chce wyjsc? trzeba sie o wiek spytac :)
to mialo byc do tego nizej.
0
o spoznilem sie :)
0
proste, bierze najpierw koze, plynie po kapuste, dostarcza kapuste do kozy i zabiera ze soba koze do wilka, wysadza koze bierze wilka i pozniej juz tylko wraca po koze.
0
no tak, ponieważ mylisz fakty z własną opinią. Do tego jesteś wyrocznią, bo wiesz co dla kibiców jest najlepsze. Musisz być mniej apodyktyczny/na.
0
Dupaciel? Mało rozgarnięty... reszty nie czytałem.
2
Zwariowałeś? Oby Benitez pracy nie stracił! To nasz "przyjaciel".
1
Nie ma co płakać, jak się nie da wygrać, to trzeba zremisować! Liga jest długa i trudna, ważne żeby formę złapać w decydującej fazie sezonu.
0
Nolito wydaje się być za drogi, poza tym to nie jest typowa 9. Nie wiem jaki Lucho ma plan, ale ja bym kupił/wypożyczył jakiegoś napastnika, najlepiej doświadczonego.
0
W Niemczech mam ten sam problem, przedstawiam się jako Krzysztof i lekki szok, o nazwisku nie wspominając. Ale z Kristof dają sobie rade.
0
błąd, jak błąd :) każdemu się zdarza.
0
chyba w lutym
3
:)
5:45 p.m.
...
0
Tak, w ataku jest niezły, ale spaceruje po boisku i w obronie kiepsko...
0
myślę, że w przyszłym roku odejdzie.
1
Nasz zarząd powinien pomyśleć o bramkarzu MU... może uda się go przekonać, żę w Kataloni będzie mu lepiej niż w Madrycie.
2
A ja już dziś Ci napiszę, że dowiesz ile masz zapłacić za nowe kanały, jak już minie darmowe rozwiązanie umowy :)
0
Dodali nowe kanały, czyli można rozwiązać umowę. Póki co są za darmo, właśnie żeby nikt nie pomyślał o rozwiązaniu umowy... Skończy się okres darmowego wypowiedzenia umowy i dowalą ze 20 zł za nowe kanały.
0
ale do czego? bedziesz przy jej pomocy obiad gotować, rysować cad, modelować 3d, grać w pasjansa, czy inne cuda?
0
Mecz jest na jakimś kanale 3 Sport. na 88E ST 2. Ktoś wie, jak to ustawić? Czy to można oglądać mając nc+?
0
czekaj, zawołam syna, porozmawiasz z kimś na swoim poziomie.
0
kilka lekcji polskiego, ale to nic.
0
no to dzieciaki szczęśliwsze...
0
Szykujemy formę na maj, tylko ciekawe, czy nam się do czegoś przyda... nasza gra jest tak dobra, jak transmisja w internecie... no ale przyjamniej dzieciaki się cieszą (pewnie nie tylko moje), w końcu mogą oglądać bajki na 60 calach... :(
2
nie ma sensu ogladać, to jest sprzedane... oni mogą wszystko robić i żadnej kartki.... a my?
0
Ta bramka podtrzymała nadzieję, pierwsze 15 min po przerwie kluczowe...
0
spoko, miało być bez złośliwości:)
0
na awans 10%, na puchar 40%
1
już wysłaliśmy do Twojego szefa kilka linków.... :)
3
.... samobójczego
3
w sporcie nie ma pojęcia "przygotowanie do porażki", tym bardziej, że chodzi o Barcelone. Oczywiście trzeba zachować realizm, ale z takim podejściem to... pogratulować :)