hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i proszę.... miał być zwykłym tramp'kiem, a okazał się prawdziwym kozakiem.
0
Mimo odległych km dalej im kibicuję. Ostatnio mamy dobrą passę, więc liczę co najmniej na remis.
0
Nie starych tylko rodziców. Nie widzę związku, może dlatego, że już dawno nie mieszkam z rodzicami. Jak dorośniesz to zrozumiesz, że 700 zł to nie kwota na dobry telewizor.
0
w tej cenie to chyba tablet...
4
Okazuje się, że Legia po prostu się oszczędzała w Szczecinie...
0
Wanninger lepszy, ale w Polsce chyba nie ma.
0
Liverpool FC - Manchester United
Typ: 1
SD Eibar - CA Osasuna
Typ: 1
co myślicie o Eibar? ma jakieś szanse?
0
brak dysku ssd. a czy warto, to zależy co będziesz na nim robił.
0
zależy do czego.... przede wszystkim dysk ssd musi być.
0
Zobacz sobie też Toyoty, te wyprodukowane w Japonii.
0
Auto to skarbonka, im starsze tym większa. Zainteresuj się ile kosztują części do danych modeli, bo rozrząd, "zawieszenie" co jakiś czas trzeba wymieniać. Zobacz ile kosztuje ubezp. Pamiętam, jak kupowałem swoje 1 auto. :)
0
Pytanie na czym Ci zależy, ma być ekonomicznie czy nie?
0
dzięki
0
masz jakiegoś linka do transmisji?
0
ogląda ktoś Kazachstan? warto na remis postawić, coś mnie kusi...
0
Będzie normalnie...
nie tu. miało być wyżej
0
ja stawiam na 93...
2
Dobrze, że Pedro odszedł do Chelsea, u nas na ławce by się marnował.
0
żaden powód do dumy, szczególnie jak pomyślisz, ile "nie kolega" takich imprez wcześniej miał/miała. Pochwal się, jak znajdziesz kogoś wartościowego...
0
pewnie słownik....
0
mi się weekend zaczął o 13... pozdrowienia z Bawarii
0
Niestety nie wiem, ale chyba lepiej w tv obejrzeć :)
2
zobacz na tvn24 bis.
0
ok, jutro powiem Niemcom, że nie umieją wymawiać :) dobrze, że jest na tym forum taki ekspert z niemieckiej wymowy :)
0
Nie ma jednoznacznej wymowy. Wszystko zależy od rejonu Niemiec, w tej części gdzie ja mieszkam, mówi się ter Szteegen... to jest przeciągnięte ee, które słychać jako j. Linki do dwóch różnych wersji.
http://www.faz.net/aktuell/sport/fussball/deutscher-em-kader-loew-nominiert-draxler-und-ter-stegen-11742625.html
http://www.sport1.de/internationaler-fussball/primera-division/2016/08/torwart-beben-um-marc-andre-ter-stegen-vor-fc-barcelona-leicester-city#
0
to ja tej osobie dorzucę jeszcze zgrzewkę piwa, tylko będzie musiała to odebrać osobiście. :)
0
Jeżeli ideą gimnazjów jest selekcja na dzieci zdolne i te mniej, to powinny one zostać. Dzięki temu zdolniejsze dzieciaki będą szybciej się rozwijać. A jak jest w rzeczywistości to nie wiem, nie uczęszczałem do tego tworu. Bardziej podoba mi się system niemiecki.
1
Ja od wielu lat użytkuję kolejne modele Sony Z, jak dla mnie są świetne.
0
to popatrz sobie na Subaru, kiedyś miałem Forestera w benzynie i byłem zadowolony.
0
a musi być koniecznie diesel?