hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no, nie róbmy z niego naszego nowego nabytku ;]
5
Rafinha jest dobry, ale mimo wszystko wolałem gre jego brata.
0
;] każdemu się zdarza
0
Pisałem, jak przychodził, że go nie chcę. Nie napisałem, żebym zwalniał kogoś co miesiąc... tylko jego.
0
Nie ma czegoś takiego, jak "zwolnić kogoś na tej stornie".
2
gwarantuję, że nikt nie "kąbinuje" ze składem.
2
Szkoda, że wygraliśmy. Kibicuję Barcie, ale lepiej by było przegrać 5,6 meczy i zwolnić tego pseudo-trenera, niż fartem wygrywać ze słabiakami.
0
Należy pamiętać, że LE chciał Bravo, więc ter Stegen prawdopodobnie sobie za dużo nie pogra.
0
Jak wygramy, a jest to nawet prawdopodobne, to zapewne będzie to wymęczone. Nie liczę na cuda z LE na ławce, ale przez następne 2 lata nie mamy zbyt wielu opcji. Trudno...
1
A co, ustawi go tam. gdzie mu idzie najlepiej?? czyli na ławce...
1
Nie ma co się spodziewać, że będzie lepiej. Średnia wieku dobija do 30, no ale nasz skład jest rozwijający się... Jedyną dobrą formacją jest atak. W pomocy i obronie słabo... Rakitic? za słaby na Barce, Mathieu? też już wyżej nie "podskoczy"... Można tak wymieniać do końca składu. Niestety, 2 sezony będą w plecy, skończy nam się zakaz transferowy i ciekawe, czy będzie lepiej z 30 letnim Messim...
0
Mi miło nie było ;]
0
Dzięki, zaskoczyłeś mnie tym. ;] Ale czy to coś zmieni, co on powie na konferencji? On generalnie ma to gdzieś. Idzie tam, bo musi.
0
Prawa strona była super. ;] O ile na lewej Ney się wracał, o tyle na prawej, ani Messi, ani Suarez nie byli zainteresowani ''jakimś" powrotem.
0
Co za różnica? Odpowiedzi na konferencji są nic nieznaczące. Poza tym on nie ma się bronić na konferencji, że tamto czy siamto. Powinien przeprosić, a "bronić" się w następnym meczu lepszą grą.
10
Zdania na temat LE nie zmienię do momentu wygrania jakiegoś znaczącego trofeum. Jest kiepski. a historia go nie broni. Nam potrzebny ktoś taki, jak Murinho.
0
ok, spoko ;] analizuj, jak sobie chcesz. Pamiętaj tylko, że rozważanie sytuacji tylko jednej z drużyn jest bez sensu.
0
Jaki szach mat, tu nawet "szach" by nie było ;] Przecież jest napisane, że my mogliśmy strzelić 3 bramki i to jest fakt. W tym była sytuacja Leo. Ale Real też miał swoje sytuacje.
0
Nie neguję 3 naszych bramek, ale jeżeli ma być uczciwie, to po 20 min mogło być 3:1 lub 3:2 dla nas.
1
Nieprzesadzajmy, Benzema w jednej akcji zaliczył poprzeczkę i okolice poprzeczki ;]
0
Ja jednak uważam, że jakby grał na stoperze, to by się potykał w innym sektorze boiska. ;]
0
... plus nie potrafił celnie podać.
0
Ivan wszedł i wykonał rożny, po którym straciliśmy bramkę, po kolejnym poszła kontra, chyba 4 na 2... Ok nie udało się, ale czemu Ivan pod presją się potyka? Niestety Kross ma lepszą technikę i lepsze stałe fragmenty.
0
Mam podobne zdanie odnośnie naszych transferów. Niestety Kross jest dużo lepszy od Ivana, a do kupienia byli za porównywalne pieniądze. Mathieu się potyka o własne nogi i nie potrafi celnie podać do przodu.
0
Mathieu potykał się o własne nogi i nie potrafił zagrać ani jednej piłki do przodu.
0
Przegraliśmy, bo byliśmy słabsi i kropka. Mathie?? Roberto?? Pedro?? Busi?? Rakitic?? Większość z nich nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Mathie chyba ani razu nie podał celnie do przodu ;/ Tym meczem ligi nie przegramy, więc nie ma co płakać. Jedyny plus to Suarez, jak na debiut, bardzo dobrze zagrał.
0
Włączcie sobie satkurier.pl i tam macie liste transmisji tel.
0
Już pisałem: na polsacie to tylko MS i to w ppv ;]
1
zrób jeszcze kilka razy, na pewno kiedyś wygra Barca.
0
Song jakie podanie ;] chłopak daje radę w WHU