0

Nie no, nie róbmy z niego naszego nowego nabytku ;]

5

Rafinha jest dobry, ale mimo wszystko wolałem gre jego brata.

0

;] każdemu się zdarza

0

Pisałem, jak przychodził, że go nie chcę. Nie napisałem, żebym zwalniał kogoś co miesiąc... tylko jego.

0

Nie ma czegoś takiego, jak "zwolnić kogoś na tej stornie".

2

gwarantuję, że nikt nie "kąbinuje" ze składem.

2

Szkoda, że wygraliśmy. Kibicuję Barcie, ale lepiej by było przegrać 5,6 meczy i zwolnić tego pseudo-trenera, niż fartem wygrywać ze słabiakami.

0

Należy pamiętać, że LE chciał Bravo, więc ter Stegen prawdopodobnie sobie za dużo nie pogra.

0

Jak wygramy, a jest to nawet prawdopodobne, to zapewne będzie to wymęczone. Nie liczę na cuda z LE na ławce, ale przez następne 2 lata nie mamy zbyt wielu opcji. Trudno...

1

A co, ustawi go tam. gdzie mu idzie najlepiej?? czyli na ławce...

1

Nie ma co się spodziewać, że będzie lepiej. Średnia wieku dobija do 30, no ale nasz skład jest rozwijający się... Jedyną dobrą formacją jest atak. W pomocy i obronie słabo... Rakitic? za słaby na Barce, Mathieu? też już wyżej nie "podskoczy"... Można tak wymieniać do końca składu. Niestety, 2 sezony będą w plecy, skończy nam się zakaz transferowy i ciekawe, czy będzie lepiej z 30 letnim Messim...

0

Mi miło nie było ;]

0

Dzięki, zaskoczyłeś mnie tym. ;] Ale czy to coś zmieni, co on powie na konferencji? On generalnie ma to gdzieś. Idzie tam, bo musi.

0

Prawa strona była super. ;] O ile na lewej Ney się wracał, o tyle na prawej, ani Messi, ani Suarez nie byli zainteresowani ''jakimś" powrotem.

0

Co za różnica? Odpowiedzi na konferencji są nic nieznaczące. Poza tym on nie ma się bronić na konferencji, że tamto czy siamto. Powinien przeprosić, a "bronić" się w następnym meczu lepszą grą.

10

Zdania na temat LE nie zmienię do momentu wygrania jakiegoś znaczącego trofeum. Jest kiepski. a historia go nie broni. Nam potrzebny ktoś taki, jak Murinho.

0

ok, spoko ;] analizuj, jak sobie chcesz. Pamiętaj tylko, że rozważanie sytuacji tylko jednej z drużyn jest bez sensu.

0

Jaki szach mat, tu nawet "szach" by nie było ;] Przecież jest napisane, że my mogliśmy strzelić 3 bramki i to jest fakt. W tym była sytuacja Leo. Ale Real też miał swoje sytuacje.

0

Nie neguję 3 naszych bramek, ale jeżeli ma być uczciwie, to po 20 min mogło być 3:1 lub 3:2 dla nas.

1

Nieprzesadzajmy, Benzema w jednej akcji zaliczył poprzeczkę i okolice poprzeczki ;]

0

Ja jednak uważam, że jakby grał na stoperze, to by się potykał w innym sektorze boiska. ;]

0

... plus nie potrafił celnie podać.

0

Ivan wszedł i wykonał rożny, po którym straciliśmy bramkę, po kolejnym poszła kontra, chyba 4 na 2... Ok nie udało się, ale czemu Ivan pod presją się potyka? Niestety Kross ma lepszą technikę i lepsze stałe fragmenty.

0

Mam podobne zdanie odnośnie naszych transferów. Niestety Kross jest dużo lepszy od Ivana, a do kupienia byli za porównywalne pieniądze. Mathieu się potyka o własne nogi i nie potrafi celnie podać do przodu.

0

Mathieu potykał się o własne nogi i nie potrafił zagrać ani jednej piłki do przodu.

0

Przegraliśmy, bo byliśmy słabsi i kropka. Mathie?? Roberto?? Pedro?? Busi?? Rakitic?? Większość z nich nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Mathie chyba ani razu nie podał celnie do przodu ;/ Tym meczem ligi nie przegramy, więc nie ma co płakać. Jedyny plus to Suarez, jak na debiut, bardzo dobrze zagrał.

0

Włączcie sobie satkurier.pl i tam macie liste transmisji tel.

0

Już pisałem: na polsacie to tylko MS i to w ppv ;]

1

zrób jeszcze kilka razy, na pewno kiedyś wygra Barca.

0

Song jakie podanie ;] chłopak daje radę w WHU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?