hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostaje Ci dogadać się z osobą prowadzącą kafejkę, albo chodzenie po osiedlu i szukanie darmowego Wi fi, ew. sprawdź w MC oni chyba mają darmowy net.
1
Największa zagadka dnia dzisiejszego ;] Moim zdaniem może wyjść w 1 składzie, w końcu nie jest po kontuzji, a trenuje na pełnych obrotach od kilku miesięcy. No ale moje zdanie, gazet i wszystkich innych jest nieważnie. Wszystko zależy od kaprysu LE.
2
Na cyfrowym polsacie prócz MS w ppv nic nie zobaczysz ;]
0
Też mieszkam w Niemczech, ale mam polskiego Canalca. Nie masz Sky sport? Albo znajomego co ma telewizję lub szybki internet?
0
Ta... za rok, może dwa.... zagra. Póki co ma status: dostępny w następnym meczu.
0
Jakby nr totka miały chociaż takie samo prawdopodobieństwo... ;]
0
ja kaganiec? chyba coś ci się pomyliło. nie bądź taki wyszczekany.
0
W sobotę od pierwszej minuty ujrzymy Luisa, a w drugiej min dostanie czerwoną kartkę za ugryzienie Pepe. Za owy czyn zdyskwalifikują go na 2 lata i tym sposobem za 2 min gry zapłaciliśmy 80 pare mln. ;]
0
Dokładnie, potrzebni są zawodnicy na te "teoretycznie" gorsze drużyny.
3
Bartra nie nadaje się na Real, brakuje mu ogrania i doświadczenia. Musi być jakiś powód, że kolejny trener na niego nie stawia. A poza tym, bardzo bym nie chciał, żeby Bale po raz drugi pokazał mu, że się nie nadaje na taki poziom.
0
co można napisać... Brawo!
0
Podczas kontry ciężko znależć zawodnika, który sobie poradzi z Balem, czy Crystyną...
0
Naprawdę? wątpliwości? Tu nie ma żadnych wątpliwości ;] Jedyne usprawiedliwienie, może być takie, że jeszcze nie zaczął edukacji. A jak zaczał, albo jakimś cudem skończył, to tylko współczuć.
0
Też mi się wydaję, że będzie grał właśnie z takimi eibarami i innymi... Po sezonie bym sprzedał i postawił na Songa w środku pola.
0
Temat stary, już wszyscy nas za to wyśmiali. Tak samo nie ma sensu już pisać o dziwnych transferach brazylijczyków. ;]
1
Uwielbiam te nasze kontakty z rynkiem brazylijskim... zawsze jakiś przekręt ;]
0
Song powinien wrócić za sezon. Nie wiadomo co z Xavim, przyda nam się doświadczony pomocnik.
0
Nie tu koment, głupi tel.
0
Real? Hmmm, pomyślmy: tam grało chyba 4 Hiszpanów, z czego 2 jest na poziomie, jak wygrywali lm. Więc tak, hiszpański football może mieć kryzys :)
0
Nie hejtuj? Bro? Chyba za dużo filmów się na oglądałeś. Zamiast mieć pretensje do innych, że się z ciebie śmieją, naucz się pisać i tyle.
0
Ja się błędów nie czepiam ;] nie jestem godzien, twoje zdania są po prostu niespójne i nielogiczne. Ot tyle. Na marginesie, du hast nicht alle Tassen im Schrank. pozdro
0
a skąd mam wiedzieć, że znasz te strony. Zamiast się oburzać, poćwicz poprawne pisanie.
0
mecze, które transmitują znajdziecie na satkurier.pl
0
linki do wszystkich meczy są na rojadirecta.me
0
Daj chłopakowi spokój, po prostu jeszcze tego nie przerabiał w szkole. ;]
2
Andres jest, jak Messi w zeszłym sezonie. Niby wszystko dobrze, ale czegoś mu brakuje. Chyba już mu się nie chce....
12
Nie rozumiem artykułu. Przecież coś dziwnego by się działo, jakby Vermaelen jednak zaczął grać. Póki co wszystko w normie, nie ma co panikować. ;]
0
Trener go nie sprzedał, tylko zarząd. A dlaczego go sprzedali, to już inna kwestia.
4
Szkoda, teraz mógłby grać z Iniestą. Nie było mi żal, ani Ronniego, ani Alexsia, ale z Cesciem to co innego. Mało jest piłkarzy z taką wizją, jaką miał Fabs. Życzę mu, żeby w Chelsea pokazał. jaki błąd zrobił nasz zarząd.
1
już 2 asystę...