0

Brać za 20 mln, najwyżej za sezon sprzedamy za 40 ;]

0

Nie trzeba przewidywać przyszłości, to to jest oczywiste i logiczne. Skoro ugryzł 3 razy, to i 4 raz to zrobi, tyle że wtedy dostanie pewnie z 2 lata zakazu....

0

No i teraz jest pytanie, Co, jak go kupimy, a on znowu kogoś "dziabnie" i dostanie 2 lata zakazu?? Nikt nam nie odda 80 mln. Bylibyśmy jednym, wielkim pośmiewiskiem. Można lepiej zainwestować te 80 mln: 20- Kross, 40- Benatia , 20- jeszcze jeden obrońca.

0

Za 20 mln to brać i nie czekać na Xaviego, czy innego tam. Za taką cenę to już długo takiego pomocnika nie trafimy.

0

nie jest i jest. Jak masz 40 mln na obrońcę albo 52 mln to jest spora różnica. Nie była by duża różnica gdybyś miał do wydania 150 mln a 162 mln...

0

tam jest napisane: "np. Kompany". ;)

0

Może i jest lepszy, ale z Masche na obronie to nie ma znaczenia, czy to ter Stegen, czy inny będzie stał na bramce.

0

to lepiej niech złapie kosmiczną formę, bo bez klasowego stopera będzie tekiej potrzebować.

0

A mnie wkurzają takie durne komentarze. Jakie to ma znaczenie, czy to Ochoa czy inny bramkarz. Sens jest taki, że te mln lepiej wrzucić w obrońce, a jak nie rozumiesz komentarzy to nie odpowiadaj.

0

A mogliśmy wziąć Ochoe za 0 EUR i mieć kilkanaście mln EUR w kieszeni i dołożyć do np. Kompanego.

1

Odzyskać część z 38 mln... hahaha, on powinien ok 50 ml kosztować. Jeżeli nie to nie sprzedawać i tyle.

0

Gra bo zły nie jest, ale super też nie. Zresztą to logiczne, że gra bo nie mają na tą chwilę lepszego obrońcy. To wciąż nie zmienia faktu, że jest za wolny i mało zwrotny.

0

i do tego wolny, mało zwrotny... już chyba bym wolał jego kolegę z obrony bvb

0

no i ciekawe, czy kupia teraz Suareza ;]

0

Szkoda komentować, jakby było mało na świecie młodych, silnych, szybkich itd. a od czego do cholery jest Scouting w tym klubie... 3 rok nie znaleźli młodego obrońcy? Porto, Benfika i kilka innych klubów kupuje co sezon kilku młodych graczy za grosze, a następnie sprzedaje takim, jak my za 50 mln.... Kupmy, np Balante, albo jakiegoś z Francji małolata za grosze i np. Mirande....

2

Ta, skończy się jak zawsze, Barca zaoferuje 45 mln, Liverpool się uśmiechnie i sprzeda Realowi za 86 mln. A Suarez wtedy powie, że od dziecka kibicuje Realowi i zawsze chciał tam grać....

0

Alexsisa za 25 mln?? To Higuain kosztował więcej, nie wspominając o Ozilu. W dzisiejszych czasasach, jak PSG rzuca 50 mln za Luiza to Alexis też ok 50 mln powinien kosztować, zważywszy na statystyki La Liga i formę na mistrzostwach.

3

Źle do tego podchodzisz, Alexis jest wart 19 + 19 pod stołem, a Alves 8 + 8 pod stołem.

0

Kupić Suareza za 80 mln i przesunąć Massiego na skrzydło, a ten będzie biegał tam po 3 km na mecz. To już lepiej zostawić Alexsisa, który biega 3 lub 4 razy więcej i te 80 mln wydać na Kompanego czy innego obrońce.

1

No i kupimy Higuaina za 70 mln i to beda nasze transfery... a Enrique powie, że nie chciał transferu obrońcy.

3

Ochoe kupi Barca za rok za 25 mln, Zubi już go obserwuje.

2

Dobrze, że dają więcej. Zubi się nie zgadza na sprzedaż za cenę inną niż 25 mln. Jest szansa, że Alexis zostanie. Trzeba się obawiać Juve bo twardo grają, 18 alboo nawet 17 mln. Zejdą do 15 mln i Zubi chyba da się przekonać do sprzedaży....

1

No mam nadzieję, że jak damy im Tello + 20 mln i Messiego na rok wypożyczymy, żeby się ograł (płacąc oczywiście jego całą pensję) to Rakitic będzie nasz!!! Co za ulga...

0

Może i dobrze, Brać Yaya na jeden/dwa sezony i w tym czasie kupić kogoś porządnego.

0

Świetnie, mam nadzieję, że z Pique stworzy świetny duet.... o nie, to nie obrońca....

0

Ja żyję na świecie, gdzie czyta się ze zrozumieniem.

1

..... znafca ;]

1

Gdyby Rakitic nie przechodził do Barcelony, to nikt by nie płakał, że faul był. On powinien się cieszyć, że po jego stracie tylko 1 bramka padła. Jak jest jeszcze szansa, to powinniśmy zrezygnować z niego i wymienić Cesca na Oscara, albo Modrica ;] Przynajmniej byśmy poziom utrzymali. Dla tych, którzy napiszą, że oni są nie na sprzedaż, odpowiadam: właśnie tak powinno być z Fabregasem - nie na sprzedaż.

0

Po 45 min to trzeba się cieszyć z Neymara, ale ten Rakitic jakiś niemrawy... kilka strat, w obronie niby walczy, ale jakiś spóźniony. mieszane uczucia. Może w 2 połowie będzie lepiej.

1

no i oddaliśmy jednego z najlepszych piłkarzy w Barcelonie, bo za te pieniądze to sprzedażą nazwać nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?